Skocz do zawartości

Czerwcowy długi weekend w Loch Ness (dyskusja)


Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowanych odsyłam do tematu: http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=6770

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na czerwcowe weekendowe spotkanie w Loch Ness, które odbędzie się w terminie 2 – 6 czerwiec.

 

Zapraszamy z namiotami, przyczepami i kamperami do ośrodka campingowego Loch Ness w Gackach k/Pińczowa woj. świętokrzyskie.

 

Szczegóły i informacje www.campinglochness.blog.onet.pl

Zgłoszenie przyjazdu www.zlotlochness.blog.onet.pl

kontakt 604147334, biwak@op.pl

recepcja Loch Ness

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja niestety zdecyduję w ostatnim momencie - jak zwykle. Problem tylko w tym, że Gacki mnie trochę ciągną, a widziałem jeszcze Polanicę. Więc tak się zastanawiam, jak już będę miał określone, że dam radę wyskoczyć, to pozostaje pytanie dokąd :-) W Polanicy jeszcze nie byłem z czepką :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego może to co proponujesz może póżniej bo bedzie trudno wybrac gdzie jechać Polanica czy Gacki

Ja raczej już musiałem wybrać czyli dom.

Mile wspominam Loch Ness i mam nadzieję ,że jeszcze tam nie raz będę. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z tą Polanicą bo już bylem w niej trzy razy

 

a w Gackach ile razy ? :)

 

ja to zobaczę, jak nic ciekawszego (czytaj nowego) nie wymyślę, to może do Gacek wpadniemy

może będzie w końcu okazja potaplać sie w tej cudnej wodzie :)

choć kusi jakaś większa kałuża, co by na desce sezon otworzyć

 

a Polanica trochę daleko, jazda 4-5h z 4 miesięcznym bąblem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacki bardzo mi się spodobały , i jak pójdzie wszystko zgodnie z planem to jadę .

Jedyny minusik to sam wjazd , zbyt ,, garbaty ", wszystkie przyczepy zawadzają ramą . :)

co żle wpływa na ocynk .Droga dojazdowa , no cóż , można jechać wolno. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minusik to sam wjazd , zbyt ,, garbaty ", wszystkie przyczepy zawadzają ramą ..... droga dojazdowa , no cóż , można jechać wolno.

 

tego garba jeszcze wolniej niż podjazd wtedy nie zawadzi ... przerabiałem kilka razy i da się :) ... ew wyrzucić pasażerów z auta albo sprwdzić czy przyczepa nie za mocno naciska na hak :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę , to chyba muszę przećwiczyć parę razy ,tam i z powrotem sam wjazd przez garba :ok::):)

Ale byłem jednym z nielicznych , którego nie pchano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minusik to sam wjazd , zbyt ,, garbaty ", wszystkie przyczepy zawadzają ramą .

co żle wpływa na ocynk .

 

W poniedziałek 3 maja byłem kilka chwil na kampingu Loch Ness odwiedzić znajomych i zobaczyć kamping.

By było jasne nam karawaningowcom nie potrzeba wielkich luksusów, ale nie utrudniajmy sobie życia nie potrzebnie, już na wjeździe na kamping. Wymyśleć takiego garba to szok. Zastanawiam się na co potrzeby jest ten garb. Zdecydowanie inaczej można było zrobić ten wjazd. Szkoda naszych przyczep by obdzierać im ramy z ocynku.

 

Może Pan właściciel zastanowi się co z tym zrobić, by było łatwiej i prościej wjeżdżać na kemping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Pan właściciel zastanowi się co z tym zrobić by było łatwiej i prościej wjeżdżać na kemping.

Nie trzeba się zastanawiać , tylko zmienić mostek.

Wiadomo finanse , ale gdybym był na urlopie czy weekendzie to osobiście pomógł bym bezinteresownie w przebudowie .

Oczywiście :ok: za pomoc bym nie odmówił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja do listy życzeń dopiszę kratkę do zrzutu brudnej wody, kiedyś z 30 minut łaziłem w kółko i nie ma gdzie wylać brudnej wody ze zbiornika :ok: ... podobnie jest z napełnieniem wyższych zbiorników brak zwykłego kranu bez umywalki lub węża, toaleta chemiczna podobnie ... nei wymaga to specjalnych nakładów tylko wyobraźni i doświadczenia ...

Musimy kiedyś poprosić do Właściciela do wieczornago ogniska i "wyłożyć" jak robi się miejsca przyjazne karawaningowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.