Skocz do zawartości

Czerwcowy długi weekend w Loch Ness (dyskusja)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedyny minusik to sam wjazd , zbyt ,, garbaty ", wszystkie przyczepy zawadzają ramą .

Ja wjeżdżałem i zjeżdżałem bardzo wolno i udało mi się nie zahaczyć, jedynie koło podporowe się oparło, ale ja mam trochę wyższy holownik natomiast na jednym zakręcie gdyby nie gumowe drzewa :ok: i pomoc kolegów miałbym problem.

Co do kranu i kratki ściekowej również takowych mi brakowało, no i jeszcze otwór do zrzutu fekaliów by się przydał.

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kranu i kratki ściekowej również takowych mi brakowało, no i jeszcze otwór do zrzutu fekaliów by się przydał.

Brudną wodę można wylać do ubikacji i toaletę też , tylko wtedy trzeba na chwilę poczekać aby przypadkiem ktoś nie chciał skorzystać . :ok:

Mamy prawo wymagać , ale w tedy właściciel będzie musiał wymagać od nas większych opłat.

Kemping jest kameralny i taki powinien pozostać.

Co do garbu to nie może taki być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do garbu to nie może taki być.

 

Marcin umawiamy się na jakiś konkretny termin, w bagażniku przywieziemy łopaty i po dwa worki cementu każdy. Pokażemy Panu właścicielowi, ze da się skasować garba. To nie jest problem tylko trzeba chęci. Pan właściciel załatwi tylko piasek.

Chętnie przyjadę na ten kemping tylko jak nie będzie dobry wjazd bez garba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dorobienie tego o czym piszę czyli kratki ściekowej wprost w ziemi i kranu z kawałkiem węża do spłukiwania też jest możliwe do zrobienia bez specjalnych nakładów ... niestety wszyscy tam leją brudną wodę w trawę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażemy Panu właścicielowi, ze da się skasować garba.

Nie znamy układu jaki w okolicy panuje.

Może właściciel po prostu nie ma zgody na przebudowę .

Ja bym pozostawił to w kwestii właściciela.

Jest to bardzo dobra , miła i przede wszystkim konkretna osoba.

Nie zaśmiecajmy tematu , skupmy się jak wykombinować wolne na przyjazd :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nadlać betonu na drodze,bez skuwania garbu

Tylko czy bez pozwolenia wolno.

Znajdzie się dobra dusza i na jednym spotkaniu zalejemy beton , a na drugim będziemy go skuwać. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona wyprała , firanki i zasłonki w budce , w sobotę wymieniam krany w aneksie kuchennym

i w łazience [też w budce oczywiście, bo padły dwa ] , no jestem gotów na następne wyjazdy ,tzn.

do Turawy i do Gacek. :ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.