Skocz do zawartości

Telewizja


Dako

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanie ponieważ na razie nie mam o tym pojęcia,a zawsze znajdzie się ktoś kto to przerabiał.Czy na takim zestawie można spokojnie zapuścić dekoder np.Polsatu,czy to będzie odbierać?

http://moto.allegro.pl/item970700145_antena_sat_z_konwerterem_do_kampera_przyczepy.html

Z góry dzięki za info :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dako, wpadnij jutro około 9 jak będziesz miał czas do Stanowic będę przy swojej budce pogadamy i puszcze TV sat , masz zaledwie 1 km do mojej budki . Zadzwoń zgadamy się .

Tą antenkę bym odradzał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pdjedz na gielde do wrocka... czasza 60cm + konwerter o dobrych parametrach to wydatek okolo 80zł... pozatym uchwyty na talerz na przyssawke to jakies nieporozumienie... jak masz bude z blachy "rybia luska" to takie cos nie bedzie sie trzymac - no chyba ze na dach przyczepy lubisz wchodzic... uchwyt do czaszy /max60cm/ pozwalajacy na polozenie nateny i wysiegnika konwertera kiedys widzialem za 180zł - antena jest zamocowana na dachu przyczepy a jej zlozenie na plasko zajmuje niecala minute od srodka przyczepy mamy jedno ciegienko do skladania i rozkladania a 2 pokretla do obracania czaszy w pionie i poziomie

 

 

jak znajde aukcje na ebay z takimi uchwytami to podlinkuje...

tu jest filmik ze zwykla antena tv ktora sie rozklada

 

tu jest info o zajefajnym bajerze :hehe:

bajer

 

tego produktu mozna szukac po nazwie... ... tylko cena kosmos :hehe:

skladane uchwyty do anten

takie czasze ze skladanym ramieniem tez na gieldzie widzialem

 


czasza

post-129107-imported-14f7e822-5d68-420a-9a8b-96d8c4310836_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taką antenę jak ta na allegro i jestem zadowolony

no chyba ze na dach przyczepy lubisz wchodzic...
wcale na dach nie trzeba wchodzić ....a co do anteny na dachu podczas jazdy {nawet złożonej} to proponuję pewne doświadczenie:

weż kolego kogoś do prowadzenia samochodu ,rozpędzcie się do ok80/90km/h i potem wystaw, taką np 60cio cm czaszę za okno nawet w najbardziej optymalnej pozycji życzę sił do poskromienia siły pędu powietrza :hehe:.Pomijając to że takie same siły będą działać na dach twej budy, jeśli taką na niej zamontujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin traker, są anteny składane i w czasie jazdy wcale nie przeszkadzają http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3822&highlight=antena z ta anteną już pokonałem ponad 5 tys km bez żadnych problemów.

 


Tak wygląda po złożeniu. Fotka zrobiona od tyłu przyczepki

post-129119-imported-6014a51d-4afe-4951-9e0b-9774fc0c55f6_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra

witam wszystkich po odwyku od forum

od 7 lutego nic nie pisałem.

No ale do rzeczy

Ta 35cm antenka nie jest taka zła

ma tą zalete że można ja nawet do okna zainstalować (szklanego nie wiem jak z pleksi)

przy tv sat cyfrowej daje rade

może przy HD nie wyrabiać ale nie testowałem na HD

Idealna na wyjazdy żeby w bagażnik się zmieściła

Samo mocowanie czaszy nie jest może najlepiej rozwiązane ale ujdzie w tłoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie ponieważ na razie nie mam o tym pojęcia,a zawsze znajdzie się ktoś kto to przerabiał.Czy na takim zestawie można spokojnie zapuścić dekoder np.Polsatu,czy to będzie odbierać?

http://moto.allegro.pl/item970700145_antena_sat_z_konwerterem_do_kampera_przyczepy.html

Z góry dzięki za info :hehe:

Witam!

Przyjacielu antena tego typu jest ok ,przy dobrej pogodzie bez problemu łapie satelity

załamanie pogody sygnał zanika częściowo w takich warunkach(ulewa zamglenie) mam taką i dekoder Tv na karte z doładowaniem bez umowy. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.