Skocz do zawartości

Akumulator w przyczepie


gfizyk

Rekomendowane odpowiedzi

Smoczuś i tu kujesz w czułe miejsce, serce krwawi, żal ściska :brawo: już czwarty rok z rzędu akurat coś mi wypada. Jamę twoją oglądałem w zeszłym tygodniu ale była zamknięta, coś mało gościnny jesteś :niewiem:. Za to gród i M2 Kraka oblukaliśmy i basen macie fajny tylko troszkę drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tu kujesz w czułe miejsce, serce krwawi, żal ściska

 

Nie było moim zamiarem zrobienie Ci przykrości, niech żywi nie tracą nadziei, będzie 5-ty i 6-ty i dalsze :-)

Ja się też już parę razy wybierałem i z bliska nie zdążyłem.

 

Jamę twoją oglądałem w zeszłym tygodniu ale była zamknięta

No widzisz jakie skubańce, kiedyś ten pieron Dratewka chciał mnie "czarem PGR-u" struć (bo to tak naprawdę nie owieczka z siarką była), później tych dziewic w nowożytnych czasach coraz mniej, i teraz jeszcze nie dość że czynsz regularnie za jamę płaciłem, to zwietrzyli lepsiejszy biznes. Smoka do przyczepy na peryferia wygonili, kratę wstawili i teraz kapustę za bilety wołają. Chyba tylko do "Animalsów" o wsparcie, ochronę, jakąś demonstrację muszę pisać - tylko czy smoki pod to podpadają ?

 

Co do niegościnności sorry nie zgodzę się 2 posty wcześniej zapraszałem gfizyk'a na szanty...

 

No fakt nie napisałem że na łączenie kabelków z aku w przyczepie też...

 

Myślałem że to oczywiste że połączymy kabelki nie tylko z aku ale też z imprezą w Rotundzie i zakotwiczymy w Starym Porcie ze szklaneczką grogu ale z umiarem aby nie wylądować w długim basenie z łabędziami :-)

 

Zaproszenie na przyszłość aktualne również i dla Ciebie kawałek placu pod budkę jak nie u mnie to u sąsiada się znajdzie :-) o ile na przyszły rok jakieś nieprzewidziane okoliczności nie zajdą.

 

Na pocieszenie - choć to tylko namiastka - zajrzyj tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Zamontowałem oświetlenie diodowe w przyczepce.

Mam pytanie jak długo wytrzyma akumulator żelowy o mocy 7ah;przy poborze prądu 5 wat?

Jadąc zimą do przyczepki nie będę musiał przenosić aku z auta.W tym roku dojazd był niemożliwy :hehe:

.Śniegu ponad pół metra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu, więc podłączę się tu.

Sprawa dotyczy akumulatora więc pasi :hehe:

W moim Lunarku brakuje aku. miejsce na takowy jest pokaźnych rozmiarów a że w przyszłości zamierzamy parkować na "dziko" z pewnością się przyda i tu moje pytanie do bardziej doświadczonych: czy taki będzie ok??

 

http://www.sklepcentra.pl/sklep/akumulator-banner-energy-100ah-p-336.html

 

prosiłbym o szybką odpowiedź ponieważ kolega w czwartek jedzie do stolicy podziemnej pomarańczy i może mi kupić ( w wawie takie są o około 150~200 zł droższe :hehe: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku kupiłem podobny Dałem 600 zł z groszami i jestem zadowolony .Od listopada kamper stał na wolnym powietrzu i w zeszłym tygodniu odpaliłem go za pierwszym razem.Doznałem szoku bo poprzedni juz po miesiacu mi wysiadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - pietrek ja mam 110 Ah - nie wiem jeszcze doświadczenia jak to długu wytrzyma bo do tej pory miałem niewiadówkę i korzystałem ze wszystkim tylko z gazu.Czyli oświetlenie ,gotowanie i ogrzewanie.

Ta przyczepa w tym roku będzie pierwszą z takim wyposażeniem.

 

Pozdrawiam - bądźcie zdrowi i nie chirujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się tylko czy 100Ah

 

100Ah to spora pojemność.

Z grubsza można policzyć na ile wystarczy, lecz konieczne byłoby określenie mocy odbiorników i czasów ich użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy w temacie elektryki..... to dobrze.

Kiedyś pisałem iż szukałem jakiegoś zioma z Warszawy lub okolic , który ma przyczepę angielkę, lub zna się na tych instalacjach elektrycznych.Mam parę tematów do obgadania. :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.