Skocz do zawartości

Ile świątecznych karpi pływa pod dachem?


Rekomendowane odpowiedzi

Adam-a czy czasem nie jechałeś do Gacków wg.wskazań GPSa?Przerabiałem ten temat,jak i wielu innych .Obecnie centrum Gacków znajduje się w Gackach Osiedlu,wyrosłym na bazie kombinatu Nida Gips.Tymczasem gps prowadzi do ,,starych,,Gacków.Efekt jest taki że zamiast świeżo wyremontowaną drogą-śmigasz między polami i modlisz się żeby droga się nie skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

AdamH , jakbyś wyjechał z moją przyczepą z Gacków, to kupiłbym sobie Twoje opony, choćbym po asfalcie nie mógł zaszaleć ale cusik mi sie widzi, że mi to nie grozi :biwak:

Swoją drogą moment obrotowy oscyluje w okolicy 2000 obr. więc chyba masz jakiegoś potwora, co ledwie się kręci na 1400 obr. a z błota wyrywa innych po kawałku :jump:

Chociaż z włączonym reduktorem, to kto wie?

Jedno jest pewne, masz rację z oponami w teorii, bo gdyby nie brak tarcia, to miło byłoby po burzy w Gackach, nie szukać Zetora :jump:

 

[ Dodano: Czw 14 Sty, 2010 20:09 ]

mesert , ja się GPS dorobiłem tydzień temu z hokiem w Zakopanym i do dzisiaj trzymam go w ciepełku w piknym pudełecku, bo niemoc strasecna mnie ogarnęła, coby instrukcji nie czytać.

Gacki o tej Twojej strony, to ja znam ale nie da się dojechać stamtąd z przyczepą do miejsca pułapki przy skalnej ścianie.

Ściślej, nachylenie polnej drogi jest ryzykowne, bo może przewalić się przyczepa na bok :hehe:

Z tym przewaleniem, to pewnie strachy na lachy, bo przypadkiem miałem już :jump: takie na chyba 45 st. i żegnałem się już z caravaningiem i holownikiem i :ok: , wyszedłem cało!

post-115297-imported-27e89d90-0b52-4cb0-b2ba-e20621172e7b_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Riviera, zużywam 11 kg na 7 dni wraz z gotowaniem. Temperatura to 21-24 mierząc od poziomu łóżka. W rzeczywistości, jak miną dwa dni i przyczepa w sensie struktury się nagrzeje, to palnik pieca pali się na minimum.

Ciekawostką jest, że dużo daje w sensie ciepła obecność więcej niż jednej osoby w przyczepie.

Pamiętaj też Kolego, że moja buda, jest mocno ocieplona więc trudno to odnieść do wersji fabrycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo daje w sensie ciepła obecność więcej niż jednej osoby w przyczepie

 

Jeśli dobrze pamiętam obliczenia przy rekuperacji, przyjmuje się że jedna osoba wypromieniowuje ok 100W ciepła. Nie wiem jaką wydajność ma Twoje grzanie, ale w ocieplonym budynku przyjmuje się 100W/m2 przy wyliczaniu grzeników. Przy każdej osobie masz więc jakby 1m2 grzany tym co delikwent wypromieniuje :piwo::przytul:

 

pozdrawiam

dulare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego razu w lecie, o mało co nie wyryłem, bo zgięła mi się noga w podstawce, czy jak toto zwą. Po wyjeździe w krzaki, zgięła się druga, choć ważę zaledwie 105 kg i gdzie mi tam do Helmuta wypełnionego bierą !

Nawet kurde podstawkę musiałem po swojemu przerobić poprzez przynitowanie poprzez podkładki stalowe, zwykłej pociętej rurki PCV do kanalizacji, bo ów sprzęt jest do d..y :przytul:

Załączam zdjęcie.

 

Kolejnym patentem jest ochrona dziecinnych łapek przed zatrzaśnięciem się drzwi podczas podmuchu wiatru.

Żadne tam na wcisk, czy zatrzask, bo ręka w temblaku.

Zastosowałem chamskie "zamknięcie ogrodowe" z Liroja za 18 zł i spokój.

Zablokowanie drzwi po mocniejszym otwarciu jest automatyczne (steruje tym komputer :piwo:

), natomiast żeby odblokować zatrzask, trzeba wcisnąć blaszkę i puszcza drzwi.

Przy okazji załączonego zdjęcia widać ocieplenie na drzwiach ( nie mylić z wariatkowem :yay: )

 

[ Dodano: Nie 31 Sty, 2010 17:08 ]

Zamknięcie zabezpieczające otwarte drzwi.

 

[ Dodano: Nie 31 Sty, 2010 17:11 ]

zabezpieczenie otwartych drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.