Skocz do zawartości

Sława 2010 WYCIECZKA ROWEROWA LISTA UCZETNIKÓW


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

Trafko, nie jest powiedziane , że nie pojedziemy drogą publiczną , bo może nie będzie innej opcji i jednak nią pojedziemy.

Zmuszasz mnie do udzielania informacji jeszcze nie sprawdzonych .

Nie wiesz wszystkiego nie zabieraj głosu, nie rób zamieszania.

I nie zdziw się , że na kolejne Twoje nie odpisze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trafko, ja będę na kempingu pod telefonem ( numer obok) - można zadzwonić podjadę autem , rowerek na dach "kolarza" do auta i wróci ze mną na kemping.

 

 

A ja naiwny myślałem, że organizator Tur de Sława będzie na czele peletonu :hehe:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie zdziw się , że na kolejne Twoje nie odpisze .

Wirku ja swoje napisałem , za chwilę dojdzie do ciebie.

Masz swój świat to proszę bardzo , na temat rowerów skończyłem ze swojej strony.

Chciałem dobrze , wy wiecie lepiej i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie moi mili, ja w zeszłym roku brałem udział w tej przepysznej zabawie i myślę że obligatoryjnie każdy uczestnik piątkowych harców ogniskowych będzie musiał być przebadany na zawartość krwi w alkoholu zanim wyruszy w drogę. I nie jest istotne czy będziemy jechać drogą asfaltową czy też nie, bo droga przez las mimo iż nie jest bita to jest to droga gminna czyli również publiczna, poza tym przed samą Sławą również jest kawałek asfaltówki do przejechania, potem przejazd przez park gdzie poruszają się piesi z małymi dziećmi wiec lepiej dmuchać na zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok:

 

ludziska troszke chyba się zagolopowaliście i robicie z igły widły :hehe: nie chciałem się nawet odzywać w tej dyskusji ale zaczyna się robić zbędny hałas i wymyślonki więc napisze tylko że zaczynam mieć dość całej tej wycieczki :hehe:

 

dla przypomnienia trasy zasad itd proszę przeczytać mój opis na pierwszej stronie :D nie przewiduje żadnych zmian trasy bo one są nie możliwe i nigdzie zgłaszał przejazdu nie będę ani nic To samo się tyczy stanu wszystkich uczestników Każdy ma swoje lata i wie co robi Jeśli komuś coś nie odpowiada to za mną jechać nie musi Może sobie zorganizować własną przejażdzke z obstawa policji zabezpieczeniem karetki i po rowach żeby dróg publicznych uniknąć Z mojej strony wszystko na temat :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jedna osoba nam zrobiła zamieszanie, ostateczne ustalenia jeszcze będą .

KIT-ek bądź ze mną w kontakcie - gramy w jednej drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja również jestem jak najbardziej za dobrą zabawą itp. Dlatego napisałem o uczestnikach piątkowego ogniska a nie o każdym uczestniku wycieczki (czytaj spacerku) wokół jeziora. Tak jak piszecie każdy ma swoje lata, każdy jest dorosły ale czy każdy jest odpowiedzialny? A po co kłopoty, jak czuję się nie pewnie bo wczoraj trochę pobalowałem to lepiej mieć możliwość sprawdzenia i w razie wykazania nie jadę. Stopek ty masz przygotowany odpowiedni strój i z tego też można zrobić zabawę. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.