Skocz do zawartości

Lista chętnych na VII Zlot w Sławie


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy śledzę wątek i uważałem że to jeszcze za wcześnie by się deklarować. Jednak faktycznie zdecydowani jesteśmy, urlop to nie problem, a niespodzianki mogą zdarzyć się zawsze. Jeśli ułatwi to temat organizatorom, możecie nas dopisać, szt. 4 Julita Piotr Marcin i Szymon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 661
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

szantymen, dopisałem do listy , jeśli by z jakiś powodów nie było by możliwości przybycia proszę napisz ( nie trzeba nawet żadnego uzasadnienia)

skreślimy.

Mam nadzieje, że żadne przeciwności nie wystąpią i pisze do zobaczenia w Sławie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Szantymen. Musisz przyjechać, jak sądzę po niku to latasz troszkę na żaglach, przyjedź może poszalejemy a jakichś kadecikach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że troszkę zdradziłem żagle dla caravaningu. Stało się to właściwie w sierpniu tego roku. a ja już tęsknię za szmatami. Nie wiem jak to będzie dalej.

Wracając do pytania to jeśli chodzi o szmatki to ja jestem pierwszy. :mikolaj:

 

Kwestia czy rodzinka pozwoli, będzie trzeba znaleźć im jakieś zajęcie. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czy rodzinka pozwoli, będzie trzeba znaleźć im jakieś zajęcie

 

znajdziemy zajęcie obieranie pyrków :) , a tak serio nie będą się nudzić.

 

 

W to nie wątpię. :hehe: Tylko, że na wyjazdach rodzinnych to zajęcia są rodzinne, a tu nagle tato planuje własne :mikolaj:

 

Popracujemy nad tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szantymen

na wyjazdach rodzinnych to zajęcia są rodzinne, a tu nagle tato planuje własne

Jeżeli tato przedstawi rodzinie zajęcia własne jako prace odciążajace resztę familii to z pewnością otrzyma od niej aprobatę i po sprawie. I nie prezentować zajęć nagle. Są jeszcze cztery miesiące aby przedłożyć specyfikę zlotów karawaningowych dociążających zwłaszcza głowę rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek moją załogę też możesz dodać do listy chętnych czyli 3 osoby + ewentualnie młody szwagier w sumie 4 osoby.

:bukiet:

Na ostatnim zlocie ( naszym pierwszym ) bardzo nam się podobało.

Będziemy się starać aby nic nam nie przeszkodziło dotrzeć na VII zlot.

Pozdrawiam Wszystkich.

:bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuje do listy swojego przyjaciela z żoną ( Staszek i Ela) przyjadą bez budki do domku hotelowego z tego co wiem były pytania do mnie na PW , czy takie osoby mogą przybyć .

Tak, oczywiście, ale już proponuje rezerwować miejsca noclegowe w domku hotelowym czy też w domkach kempingowych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.