Skocz do zawartości

Lista chętnych na VII Zlot w Sławie


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 661
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy myślicie, że kolega Filip85-87 powinien obligatoryjnie zostać dopisany do listy uczestników ?

No... chyba, że odległość do Sławy go pokona... :(

Eeeeeeeeeeeeeeeee kurde tylko wlazłem na forum i już kurde :( ..... tak mam daleko kurde ale może sie "przemogie" nie patrząc na koszta :( .......................... :)

 

[ Dodano: Nie 20 Gru, 2009 17:35 ]

No tak - troszku mię nie było na forum i zapomniałem co to "cytowanie selektywne" - dwie pierwsze linijki mojej wypowiedzi to słowa Pabla1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip85-87, dopisuje załogę w komplecie i dzięki za przypomnienie o filmiku z parowozów , już odpowiedni link zamieściłem .

jakoś będziemy musieli Ulę i Ninę przypilnować , bo żołądkowej braknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu - jeśli chodzi o "żołądkową" to masz rację - musimy poważnie porozmawiać o naszych paniach !!! :)

ps. może z Palikotem pogadać - toć to producent tego napoju - taniej nas wyniesie ............może :( ............ :(

 

[ Dodano: Nie 20 Gru, 2009 17:46 ]

dwie pierwsze linijki mojej wypowiedzi to słowa Pabla1
- przepraszam najmocniej - Spabla1 :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipku ! Pamietasz aferę z Twoimi fotkami w stylu toplez na parowozie ?? Rozpętane to było podczas postów odnośnie pierwszej majówki . Fotek dalej nie widzę ! Może nowa sesja fotograficzna . Nasze szanowne Zlotowe artystki fotografki i ja jestesmy gotowi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Rysiu - ja w pysku to jestem mocny - jak przyszło co do czego to z ogonem skulonym chowałem się po lokomotywach :) a poza tym Noemi była "nadziabana" :( - aparata nie mogła udźwignąć :( ....................... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Pozdrawiam wszystkich ! Prosze o dopisanie na VII zlot do Sławy Dubosie- 2 osoby.Pozdrawiam serdecznie i zycze wesołych świat

 

No :( Czas najwyższy :( Wkońcu mam jasno na białym (no, niebieskim tle), że będziemy mieli z kim wyruszyć z Białegostoku :):(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11, czyli mała karawana z Białegostoku , a może ktoś do Was jeszcze dołączy z okolicy

 

To by było coś :( No zobaczymy czy ktoś jeszcze się skusi... jak co zapraszamy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.