Skocz do zawartości

Lista chętnych na VII Zlot w Sławie


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 661
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam

kazdy moze dolaczyc kto bedzie mial takie zyczenie :( ale pozwolisz ze to on sam zadecyduje :( co do mnie to jak sam widzisz sie na zlot nie zapisuje wiec i umawiac sie tez nie bede :(

pozdrawiam

 

[ Dodano: Nie 20 Gru, 2009 20:41 ]

Wychodzi prawie 610 km

przez Kalisz maja 580km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubosie, szary11 No... nieźle Wychodzi prawie 610 km. Tym większe brawa za decyzję o przyjeździe

Znajdzie się ktoś, kto ma dalej ???

 

Wiecie, ja mam plan życiowy by nie opuścić ani jednego oficjalnego zlotu karawaning.pl :( Bez względu na odległość :)

 

A chętnych zapraszam do karawany :) O szczegółach domówimy się później :(

 

A co do odległości to koledzy z Lubania zawsze mieli kawał drogi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał to w tym roku masz, dwa razy po około 600 km w jedna stronę , bo i jesienny koło Jeleniej Góry , może na okres wakacji przeprowadzka do konkurencyjnego browaru :( Lech ? zawsze to bliżej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie zapisywanie sie na liste jest rownoznaczne z przybyciem :( a po co mam potem oczami swiecic ze nie dotrzymalem slowa ?

pozdrawiam

Ja tak samo jak Radwan - nie zapisuję się (cały czas śledzę wątek) - ale te 50 % to zawsze z Wami :( duchem, jak wyjdzie, to i ciałem :(

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacol, zdaje sobie sprawę, że jest jeszcze sporo czasu do zlotu , niektórzy będą wiedzieć po nowym roku jak urlopy i inne sprawy , nie ponaglamy jak wpiszesz się w kwietniu też będzie ok i trzymam kciuki by w kwietniu było 100% :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozumiem że zapisanie się, jest jakimś zobowiązaniem, ale weźcie pod uwagę względy organizacyjne.

 

Popieram kolegę , skoro mam zamiar przyjechać to wiem już teraz.

Kwestia urlopu jest żadna , pół roku wystarczy aby załatwić.

Wiadomo są czynniki zewnętrzne takie jak choroba , awaria holownika itp.

Nic prostszego zapisuję się i jadę ,jak nie dojadę to nic się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.