Skocz do zawartości

Lista chętnych na VII Zlot w Sławie


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 661
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

SZanowni turysci dzwoniłem do SłAWY ALE ONI NIC NIE WIEDZĄ NA TEMAT NASZEGO ZLOTU TYM BARDZIEJ ZE W TEJ FIRMIE JEST JAKIES PRZEMEBLOWANIE. WIEC PYTAM JAK TO JEST

 

 

A w jakiej sprawie i do której Sławy dzwoniłeś :biwak::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z Wirkiem rozmawiałem przez telefon i wszystko jest OK.

Póki co Drogi Korn'aczku przywitaj się ładnie w innym wątku . Dodaj parę rzeczy do profilu i obserwuj temat . Będziesz zapewne widział postępy w dalszych przygotowaniach .

Pozdrawiam :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZanowni turysci dzwoniłem do SłAWY ALE ONI NIC NIE WIEDZĄ NA TEMAT NASZEGO ZLOTU TYM BARDZIEJ ZE W TEJ FIRMIE JEST JAKIES PRZEMEBLOWANIE. WIEC PYTAM JAK TO JEST

 

Facet o co Tobie chodzi ? po co dzwoniłeś ? co sprawdzasz ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZanowni turysci dzwoniłem do SłAWY ALE ONI NIC NIE WIEDZĄ NA TEMAT NASZEGO ZLOTU TYM BARDZIEJ ZE W TEJ FIRMIE JEST JAKIES PRZEMEBLOWANIE. WIEC PYTAM JAK TO JEST

 

zlot organizują forumowicze a nie osir w Sławie :jump: to tylko miejscówka ale napewno o wszystkim wiedza itd zreszta kolego poczytaj troszke a wszystkiego się dowiesz i zapewniam cię że kontrolować pisanych tu informacji nie musisz bo są w pełni wiarygodne a osoby je podajace jak najbardziej zaufane i odpowiedzialne :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce wszystkich uspokoić, że w Sławie o tym wiedzą czekają na nas.

Wie o tym nowy dyrektor, kierownik i Tez Burmistrz miasta Sława, z dużą doza prawdopodobieństwa zaszczyci nas swoją obecnością.

 

Faktycznie ktoś z forum dzwonił w tej sprawie, ale chyba nie dopytał lub nie wiedział jak zapytać, bo w miesiącu czerwcu miał się odbyć zlot środkowo Europejski i ten jest odwołany.

 

Czyli ktoś kolejny chce nam lub mi zamieszać.

Ręce opadają :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na każdym forum, muszą i tutaj pojawić się dzieci neostrady...

siedzi sobie taki niedowartościowanych przed komputerem nie ma co robić i nagle wymyśla jakby tu namieszać i dzięki swojej "przebiegłości" okazuje się że jest grupa osób która go słucha... tym sposobem jest w centrum uwagi itd...

 

dla bardziej doświadczonych, nie wierzmy we wszystko co jest napisane szczególnie przez kogoś kto napisał swój pierwszy i pewno ostatnio post :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.