Skocz do zawartości

Mikołajki na Torze kajakowym


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 372
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tadek 1, Tadziu , świnka w piątek wieczorem bedzie super . Będę się starał przyjechać najszybciej jak się da , więc może same gnaty mi się nie ostaną . :hehe::ok::ok:

Swoją drogą to wysoko postawiłeś poprzeczkę . Teraz zaczynam główkować co by tu jeszcze wymyśleć na drugi , sobotni wieczór .

Czy do tego grillowego jedzenia mógłby ktoś przygotować produkty na sałatkę do np. karkówki . Piszę produkty bo sałatką zajelibysmy się na miejscu . Świeża jest najlepsza , warzywka nie puszczą soku w przypadku wczesniejszego przygotowania .

Plan mam taki :

1. Zaczniemy od grillowanej białej kiełbaski (to tak na pobudzenie kubków smakowych :-] )

2. Karkóweczka z sałatką (sos czosnkowy będzie mojej produkcji) , do tego grillowana bagietka z czosnkiem - taka jak w Ojcowie)

3. Na finał boczek zawijany z kabanosem i suszoną sliwką . Opcjonalnie inne cuda wianki :hehe:

 

Co Wy na to ?

Może jakieś szybkie szaszłyki ? Może z piersi kurczaka ? Czy "cóś" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan mam taki :

1. Zaczniemy od grillowanej białej kiełbaski (to tak na pobudzenie kubków smakowych :-] )

2. Karkóweczka z sałatką (sos czosnkowy będzie mojej produkcji) , do tego grillowana bagietka z czosnkiem - taka jak w Ojcowie)

3. Na finał boczek zawijany z kabanosem i suszoną sliwką . Opcjonalnie inne cuda wianki :ok:

 

Co Wy na to ?

Może jakieś szybkie szaszłyki ? Może z piersi kurczaka ? Czy "cóś" ?

 

 

finger błagam już koszulke ze sliny mam mokrą :-]

 

Pomysł jest doskonały :ok::-]:hehe::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to ?

 

Ja i grace robimy prażonki w domu i przywozimy na miejsce gotowe.

One muszą być ugotowane na ogniu , bo inaczej się zepsują.

Tak czy siak musimy jakoś wszystko pogodzić.

Nie zapominajmy o Danim i jego mega kotle.

Coś wychodzi na to , że dużo się zmarnuje.

Nie zapomnijcie o Kuligu , będą dwa domki i sami musimy się wyżywić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wychodzi na to , że dużo się zmarnuje.
Trzeba wziąć z domu dużo słoików, albo innych zamykanych naczyń i po spotkaniu podzielić się tym co zostało i przenieść smak spotkania do domowych pieleszy :hehe:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wziąć z domu dużo słoików, albo innych zamykanych naczyń i po spotkaniu podzielić się tym co zostało i przenieść smak spotkania do domowych pieleszy :ok:

Dokładnie to co zostanie każdy dostanie do słoika i papu w domciu mnie zostało ostatnio z Ojcowa 10 litrów zupy gulaszowej,a w aucie czuje ją do dziś i jak jadę to wspominam Ojców :hehe::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dani swoją drogą zdradż jakiej pojemności jest Twój "garnuszek"

Wiesz Serek, zmobilizowałeś mnie i zmierzyłem dokładnie pełny kocioł ma 44 litry ale żeby dało się mieszać to ok.40 litrów zupki wejdzie :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety będę sam, mam jeszcze prośbę a mianowicie dobrze by było abym wiedział kiedy przewidujecie przyjazd na miejsce.wypadało by żebym był pierwszy aby pokazać miejsce przeznaczone na nasz pobyt i załatwić rersztę formalności i przywitać wszystkich :hehe::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.