Skocz do zawartości

Mikołajki na Torze kajakowym


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem dzisiaj rekonesans toru kajakowego i niestety sytuacja trochę się zmieniła. Wielki namiot na zimę został przeniesiony nad tor kajakowy i został tylko o wiele mniejszy. Można w nim siedzieć podczas deszczu, ale przyczepami raczej nie wjedziemy. Został ogromny parking, lub miejsce za namiotem, wejdzie tam sporo przyczep.Na razie przesyłam trochę zdjęć z toru

 

wjazd na tor

photoget.asp?id=94460&userid=67716

Tor kajakowy, w głębi widać namiot

photoget.asp?id=94461&userid=67716

Mały namiot oraz ewentualne miejsce na przyczepy

photoget.asp?id=94462&userid=67716

 

photoget.asp?id=94463&userid=67716

widok na parking

photoget.asp?id=94464&userid=67716

gril

photoget.asp?id=94465&userid=67716

miejsce na ognisko

photoget.asp?id=94466&userid=67716

plac zabaw dla dzieci

photoget.asp?id=94467&userid=67716

widok na hotel

photoget.asp?id=94468&userid=67716

jak na razie tyle resztę w tym tygodniu będę miał kontakt z kolegą to uzgodnię szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 372
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zgodnie z życzeniami otwarłem nowy temat, proszę wszystkich chętnych o zgłoszenia, gdyż muszę podać choć przybliżoną liczbę załóg.

postawienie przyczep jest możliwe na końcu parkingu, widać na zdjęciu mój samochód, zaletą jest brak błota.Można też za namiotem wzdłuż wału

ale w razie deszczu będziue błotko, wszystko więc zależy od aury.

Namiot pomieści spokojnie naszą całą załogę, miejsce na ognisko jest

a w razie deszczu idziemy na basen, kąpielówki obowiązkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie . Czy czasami nie chodzi tu o termin 04 - 06.12.2009r. , tj.: piątek , sobota , niedziela ? Pytam bo mamy podane tylko 05 - 06.12.2009r.

 

Tadek 1, To jest propozycja !!! :piwko:

Pora więc na zmontowanie programu kulinarnego i tu mam zagwózdkę bo mam zamiar przywieźć nieco większego grilla niż te co były w Ojcowie .

Pod kątem kiełbasy można nim spokojnie opędzić całą klasę (30 osó:piwko: , karkóweczki na raz wejdzie trochę mniej ale możemy to wszystko tak podzielić , że jednorazowo zjedzą wszyscy .

Jeżeli byłoby to na zasadzie składkowej , tak jak w Ojcowie , to mogę zrobić zaopatrzenie u siebie aby nie latać już za kabanem . Większość w domu już bym przyprawił , poporcjował . Zakupy zrobiłbym w zależności od ostatecznej liczby osób na zlocie . To już trochę bliżej terminu przyjazdu .

Proponuję : (dobrą !!!) białą kiełbasę , steki z karkówki , zawijany boczek z kabanosem i suszoną śliwką .

Dla chętnych , jedzących inaczej , można zrobić coś wegetariańskiego , wg potrzeb .

Napiszcie czy to by odpowiadało .

Jeżeli tak to prosiłbym tylko o uwzględnienie tego , że w piątek mogę być tak samo późno jak w Ojcowie , więc sprawy grillowe może odłożyć do soboty . Zakładam , że impreza jest od piątku . Jeżeli jednak od soboty to czy aby mięcha nie będzie za duża kumulacja - świnka pieczona i grillowana .

Czekam na odpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.