Jump to content

Mikołajki na Torze kajakowym

Janusz s
 Share

Recommended Posts

Zrobiłem dzisiaj rekonesans toru kajakowego i niestety sytuacja trochę się zmieniła. Wielki namiot na zimę został przeniesiony nad tor kajakowy i został tylko o wiele mniejszy. Można w nim siedzieć podczas deszczu, ale przyczepami raczej nie wjedziemy. Został ogromny parking, lub miejsce za namiotem, wejdzie tam sporo przyczep.Na razie przesyłam trochę zdjęć z toru

wjazd na tor

photoget.asp?id=94460&userid=67716

Tor kajakowy, w głębi widać namiot

photoget.asp?id=94461&userid=67716

Mały namiot oraz ewentualne miejsce na przyczepy

photoget.asp?id=94462&userid=67716

photoget.asp?id=94463&userid=67716

widok na parking

photoget.asp?id=94464&userid=67716

gril

photoget.asp?id=94465&userid=67716

miejsce na ognisko

photoget.asp?id=94466&userid=67716

plac zabaw dla dzieci

photoget.asp?id=94467&userid=67716

widok na hotel

photoget.asp?id=94468&userid=67716

jak na razie tyle resztę w tym tygodniu będę miał kontakt z kolegą to uzgodnię szczegóły

• Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Trafko

45

• Yabulon

37

• track222

36

• adje

28

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zgodnie z życzeniami otwarłem nowy temat, proszę wszystkich chętnych o zgłoszenia, gdyż muszę podać choć przybliżoną liczbę załóg.

postawienie przyczep jest możliwe na końcu parkingu, widać na zdjęciu mój samochód, zaletą jest brak błota.Można też za namiotem wzdłuż wału

ale w razie deszczu będziue błotko, wszystko więc zależy od aury.

Namiot pomieści spokojnie naszą całą załogę, miejsce na ognisko jest

a w razie deszczu idziemy na basen, kąpielówki obowiązkowe

Otwieram listę Mikołajki nie te na mazurach lecz na torze kajakowym

1. Track222 z załogą

2. Janusz s

3. Tadk 1 Kasia

4. Yabulon

5. Grace

6. Finger

7. Radecki

8. Darek 126N

9. Kayk

10. Trafko

11. Ed i Jola

12. Ela i Noemi

Janusz S proszę o wpisanie załogi Tadek 1 Kasia.

Pozdrawiam gorąco :piwko::piwko:

Ponawiam pytanie . Czy czasami nie chodzi tu o termin 04 - 06.12.2009r. , tj.: piątek , sobota , niedziela ? Pytam bo mamy podane tylko 05 - 06.12.2009r.

Tadek 1, To jest propozycja !!! :piwko:

Pora więc na zmontowanie programu kulinarnego i tu mam zagwózdkę bo mam zamiar przywieźć nieco większego grilla niż te co były w Ojcowie .

Pod kątem kiełbasy można nim spokojnie opędzić całą klasę (30 osó:piwko: , karkóweczki na raz wejdzie trochę mniej ale możemy to wszystko tak podzielić , że jednorazowo zjedzą wszyscy .

Jeżeli byłoby to na zasadzie składkowej , tak jak w Ojcowie , to mogę zrobić zaopatrzenie u siebie aby nie latać już za kabanem . Większość w domu już bym przyprawił , poporcjował . Zakupy zrobiłbym w zależności od ostatecznej liczby osób na zlocie . To już trochę bliżej terminu przyjazdu .

Proponuję : (dobrą !!!) białą kiełbasę , steki z karkówki , zawijany boczek z kabanosem i suszoną śliwką .

Dla chętnych , jedzących inaczej , można zrobić coś wegetariańskiego , wg potrzeb .

Napiszcie czy to by odpowiadało .

Jeżeli tak to prosiłbym tylko o uwzględnienie tego , że w piątek mogę być tak samo późno jak w Ojcowie , więc sprawy grillowe może odłożyć do soboty . Zakładam , że impreza jest od piątku . Jeżeli jednak od soboty to czy aby mięcha nie będzie za duża kumulacja - świnka pieczona i grillowana .

Czekam na odpowiedź .

My też się zgłaszamy, na razie na 60% :piwko:

Proszę zatem o wpisanie Dagi i Radecki

no i my oczywiście też jesteśmy na tyle zryci, że przyjedziemy :piwko: jak nie z przyczepką to na rowerach :piwko:

darek126N + jenna + Ada :piwko:

A będzie też Mikołaj? :piwko: proszę o podanie adresu na jaki wysłać listę z życzeniami na prezent od Mikołaja :piwko::piwko: