Skocz do zawartości

Mikołajki na Torze kajakowym


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 372
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moja propozycja na spotkanie mikołajkowe to upieczony gorący prosiaczek jeżeli uczestnicy spotkania mikołajkowego, opowiedzą śię na tak to załatwiam .

Czekam na przegłosowanie tematu.

Pozdrawiam gorąco .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie . Czy czasami nie chodzi tu o termin 04 - 06.12.2009r. , tj.: piątek , sobota , niedziela ? Pytam bo mamy podane tylko 05 - 06.12.2009r.

 

Tadek 1, To jest propozycja !!!

Pora więc na zmontowanie programu kulinarnego i tu mam zagwózdkę bo mam zamiar przywieźć nieco większego grilla niż te co były w Ojcowie .

Pod kątem kiełbasy można nim spokojnie opędzić całą klasę (30 osó:ok: , karkóweczki na raz wejdzie trochę mniej ale możemy to wszystko tak podzielić , że jednorazowo zjedzą wszyscy .

Jeżeli byłoby to na zasadzie składkowej , tak jak w Ojcowie , to mogę zrobić zaopatrzenie u siebie aby nie latać już za kabanem . Większość w domu już bym przyprawił , poporcjował . Zakupy zrobiłbym w zależności od ostatecznej liczby osób na zlocie . To już trochę bliżej terminu przyjazdu .

Proponuję : (dobrą !!!) białą kiełbasę , steki z karkówki , zawijany boczek z kabanosem i suszoną śliwką .

Dla chętnych , jedzących inaczej , można zrobić coś wegetariańskiego , wg potrzeb .

Napiszcie czy to by odpowiadało .

Jeżeli tak to prosiłbym tylko o uwzględnienie tego , że w piątek mogę być tak samo późno jak w Ojcowie , więc sprawy grillowe może odłożyć do soboty . Zakładam , że impreza jest od piątku . Jeżeli jednak od soboty to czy aby mięcha nie będzie za duża kumulacja - świnka pieczona i grillowana .

Czekam na odpowiedź .

 

PS - Coś mi się zakręciło i ten sam post wylądował na stronie pierwszej wątku . Prośba do adminów o usunięcie tego z pierwszej strony . Z góry dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak tu ucichło ? :ok: Żadnych planów, olimpiad, itp nie planujemy na Big Tenta ?

No,ja się już tez dziwiłem,zastanawiałem się nawet czy chętni zrezygnowali czy też już isę pakują :ok:

Oczywiście pierwszą ewentualność od razu skresliłem :ok:

Wydaje mi się że przy tej ilości chętnych,jesli tylko sprawa terenu zostanie potwierdzona,to juz nie bedziemy czekali na decyzję do ostaniego tygodnia tylko po prostu kogo zasypie to zakłada pług na zderzak i zabiera łopatę :-]

Jeśli chodzi o olimpiadę to zostały nam jeszcze jakieś nierozegrane konkurencje z Ojcowa.

:-] czy to wystarczy,na ten temat musi się Darek wypowiedzieć.

Na zapas można jeszcze coś przygotować.

Prosiaczek :-] niezły pomysł,to na piątek czy sobotę?

No i może każdy przystroi swoją czepkę?

Jakies lampki,mikołajki,choinki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie mogę zrobić duszonki , ale nie wiem czy chcecie.
No jak to miałoby nie być duszonek, to jest już tradycja, no i moglibyśmy być głodni :ok: Tylko prosiaczek i grill to za mało na apetyty południowców :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się super spotkanie

To więcej jak pewne .

Czasu mamy niewiele , więc pora uścislić plany .

Jak pisałem wcześniej , mogę przybyć w piątek o dość późnej godzinie , więc proponuję grillowanie ustawić na sobotę .

Tadek1 na kiedy prosiaczka byś proponował ?

Trafko . Kiedy duszonki ?

Wstępny plan kulinarny by był a co dla ducha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeżeli dobrze rozumiem, to plan kulinarny jest taki :

Piątek - prosiaczek, duszonki i walymy

Sobota - grill, duszonki i walymy :ok:

Niedziela - zjadamy to co zostało i NIE walymy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.