Skocz do zawartości

Boks


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

Gołota przegrywa- tak ale czy ,były przyjaciel , człowiek który Gołocie zawdzięcza wiele , musiał go aż tak zniszczyć ? aż tak go pobić, miał przewagę w każdym elemencie bokserskiego rzemiosła , mógł go wypunktować , chociażby z szacunku dla byłego przyjaciela , kolegi ,rodaka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wg mnie nie było aż takiej przewagi. Adamek strasznie się asekurował i bał się trafienia. Ogólnie to Gołota bardziej napierał i próbował go ściągnąć do narożnika czy na liny. Na wymianę ciosów Adamek też nie szedł, "Endriu" przyjmował wszystko jak worek... wyjścia nie miał. Tylko w bliskim kontakcie mógł zagrozić Adamkowi. Fakt, że jakby doszło do rewanżu walka szybciej mogłaby się skończyć, bo zwinnością mógł go szybciej powalić.

 

Ale jakby walka była z czasów świetności Gołoty i teraźniejszości Adamka chyba "Endriu" by nie padł.

 

aż tak go pobić, miał przewagę w każdym elemencie bokserskiego rzemiosła , mógł go wypunktować , chociażby z szacunku dla byłego przyjaciela , kolegi ,rodaka .

 

Adamek ani chwili nie cwaniakował - uważam, że walczył z szacunkiem.

 

100pa, pamiętaj, że w wadze ciężkiej jeden cios może zadecydować o wyniku. Adamek dużo ryzykował przeciągając walkę. Gołota jest wytrzymały, w końcówce różnie by mogło być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołota przegrywa- tak ale czy ,były przyjaciel , człowiek który Gołocie zawdzięcza wiele , musiał go aż tak zniszczyć ?

 

Kiedyś spędziłem pare lat na macie. Wiele razy walczyłem na zawodach z moimi dobrymi kolegami, przyjaciółmi ... zdarzało się, że wygrywałem, zdarzało, że przegrywałem. Wygrywał lepszy w danym dniu. Nikt do nikogo nie miał żalu, niezależnie czy walka trwała 10, 30, 50 sekund, czy 3-4 minuty. Taki sport. Wydaje mi się, że podobnie jest tutaj. Jeżeli Gołota by się "obraził" na Adamka, za to, że ten go poobijał, to byłaby to podwójna jego porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek ani chwili nie cwaniakował

Wydaje mi się że to włąśnie Adrzej próbował zgrywać cwaniaka w niektórych momentach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej próbował Adamka wyprowadzić z równowagi... dlatego tak się odsłaniał i przyjmował ciosy... by go fuksem trafić ( pewnie bardzo w to wierzył )

 

Zresztą nic innego nie mógł wymyślić, ponieważ nie dorównywał wiekiem a co za tym idzie szybkością, sprężystością i "młodzieńczym zawadiactwem".

 

Poprzez swoje barki dał skoczyć Adamkowi na wyższy poziom i za to szacun, bo nie musiał, piszą, że dla kasy... Andrzej, też z tego co piszą, ma trochę kasy dobrze ulokowanej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.