Skocz do zawartości

Boks


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

Coś wspominali ,że Riddick Bowe ma chęć walki z Gołotą.

Ciekaw jestem czy do niej dojdzie,patrząc na dzisiejszą walke.

 

to co dziś pokazał , to już koniec Gołoty. Takie lanie przez 5 rund dawno takiej walki nie oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Maras, fakt i jeszcze chce boksować , pytanie czy znajdzie jeszcze kogoś do ringu, miejmy nadzieje , że tak , ale czy będzie to jeszcze Gołota z przed paru lat , czy tylko będziemy oglądać jak go leją , a on kasę zbierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta muza przy wejściu Adamka na ring to przeszła wszystko :?

 

 

tu masz te muze

 

(...)

Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem,

nie zapomnij, gdzie się urodziłem,

bo w pamięci jest siła zaklęta,

więc pamiętaj synu mój...

O kolorach białym i czerwonym,

o symbolach orła i korony,

bo w pamięci jest siła zaklęta,

więc pamiętaj synu mój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobała mi się ta walka :hop1: Kibicowałem Adamkowi, ale chciałem by Gołota z twarzą wyszedł. No i chyba tak było.

 

Kurde, ale i tak Gołote podziwiam, że tyle ciosów przyjął. Adamek musiał się nieco napracować by skutecznie go położyć. Adamek też liczył się, że jak Gołota by go trafił byłoby niezbyt ciekawie... dystans trzymał, na wymianę ciosów nie szedł.

 

Adamek jak chce w ciężkiej powalczyć musi nieco przybrać na wadze. Ale i tak dobry jest :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobała mi się ta walka Kibicowałem Adamkowi, ale chciałem by Gołota z twarzą wyszedł. No i chyba tak było.

 

witam

moim zdaniem ta cala walka to byla jedna farsa , Adamek juz w 1 rundzie max w 2 mogl te walke zakonczyc , tylko chyba bylo mu zal tych co po 150 pln za walke zaplacili :hop1: zreszta podejzewam ze ta walka wygladalaby zupelnie inaczej i trwala o wiele krocej gdyby zawodnicy za udzial w niej nie mieli zaplacone po 300 k $ czyli po rowno a przykladowo jak zwyciezca by mial dostac 500k$ a przegrany 100k$ ,mysle ze przy takim rozlozeniu nagrod cala walke bysmy mogli zobaczyc w Teleekspresie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:

-wiedziałem że góral wygra

-i kibicowałem mu

-ale szczczerze żałowałem Goloty

no niestety to była jakby nie patrzeć walka bratobójcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BJoe - święta prawda. Ja mam wielki szacun dla Andrew! Mało kto w polskim boksie osiągnął tyle co on. I wyrąbał drogę dla innych: Tigera, Adamka itd.

 

Panowie - czapki z głów. Nie oceniajmy Go przez pryzmat ostatnich walk, tylko za całokształt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołota będzie miał swoje miejsce w historii boksu, choćby za walki z Bowe.

Nie wiedział jednak, kiedy powiedzieć: dość, stąd wielki niesmak po ostatnich walkach.

Adamek jest u progu wielkiej kariery, ale nie dawałbym mu jednak dużej szansy sukcesu z gigantami wagi ciężkiej.

Jeśli będzie inaczej - berety z głów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.