Skocz do zawartości

GPS-Testy i modele.


Trafko

Rekomendowane odpowiedzi

Larka 43.1 , ale te z marketów są trochę okrojone.

Wolę w sklepie za 280 zł , ale czy warto.

Ogólnie to na forach wszyscy narzekają na wszystko .

I jak co tu kupić.

ja między innymi mam właśnie takiego Lark Freebird 43.1 i nie narzekam. choć w wersji 43.1 może mieć problemy z gubieniem syg. GPS ale wystarczy zmienić prędkość odczytu portu i już jest dobrze. Wersje 43.0 43.1 nieznacznie się różnią wyglądem, bebechami i oprogramowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam może z racji tego iż mój zawód to tzw 'tirowiec' mam trochę bardziej mapę w głowie niż na jakimkolwiek urządzeniu typu laptop ,palmtop czy zwykła navi co jednak nie wykl;ucza tego że też z w/w nie korzystam ale pierwsza zasada kierowcy zawodowego w odniesieniu do tzw nawigacji brzmi MIEJ ŁEB NA KARKU I UŻYWAJ MÓZGU A NAVI TRAKTUJ JAKO PODPOWIEDŻ A NIE WYROCZNIE :ok: bo potem bedziesz gadał tak jak jeden gość z tv że wjechał do stawu bo mu NAVIGACJA TAK KAZAŁA :jump::hop1::ok: sam wykończłem już kilka modeli navi i wiem jedno ideału jeszcze niema są tylko mniej lub więcej wypasione modele i wersje map są teraz na rynku navi VDO DAYTON są to profesjonalne navigi z urządzeniami multimedialnymi ale ich koszt jest proporcjonalny do jakości.......ok 4tys pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dostałem od córki używanego GPS Mio Map CE Version 2.0( bo kupiła sobie nowszy ) ale w nim jest automapa z 2006 roku więc nieaktualna i Moje pytanie brzmi skąd wziąść nowe oprogramowanie i w miarę tanie bo Ja się na tym nie znam.POZDRAWIAM.

 

Spróbuj bezpośrednio na oficjalnej stronie Automapy ( KLIK ). Może da się tą wersję aktualizować ?

 

Zaktualizować da się tylko w przypadku opłacenia licencji za każdy następny rok. Jeżeli masz tylko mapę Polski to koszt ok 90 zł/ na każdy rok. Przy wykupie trzech kolejnych licencji bardziej się chyba opłaca kupić nowy program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki komunikat pojawia się mam program Kasperski Anti-virus ver. 8.0.0.454

 

 

Witryna www.my-navia.pl została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego rodzaju witryny mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

 

Niektóre szkodliwe witryny celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich to witryny, na które nastąpiło włamanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki komunikat pojawia się mam program Kasperski Anti-virus ver. 8.0.0.454

 

 

Witryna www.my-navia.pl została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego rodzaju witryny mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

 

Niektóre szkodliwe witryny celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich to witryny, na które nastąpiło włamanie.

 

 

Ale tylko dlatego, że można tam znaleźć oprogramowanie nie do końca zakupione :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko dlatego, że można tam znaleźć oprogramowanie nie do końca zakupione

 

możesz przybliżyć temat ?

u mnie nast. komunikat (google chrome):

 

Ostrzeżenie: Odwiedzenie tej witryny może spowodować uszkodzenie komputera.

W witrynie www.my-navia.pl przechowywane jest złośliwe oprogramowanie, które może uszkodzić komputer lub w inny sposób działać bez zgody użytkownika. Samo odwiedzenie witryny zawierającej złośliwe oprogramowanie może spowodować zainfekowanie komputera.

Szczegóły na temat problemów z tą witryną można uzyskać na stronie Google Strona diagnostyczna Safe Browsing dla www.my-navia.pl.

Więcej informacji na temat ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Larka 43.1 , ale te z marketów są trochę okrojone.

 

Ogólnie to na forach wszyscy narzekają na wszystko .

I jak co tu kupić.

 

nie wiem co rozumiesz okrojone ja mam urzywam i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko dlatego, że można tam znaleźć oprogramowanie nie do końca zakupione

 

możesz przybliżyć temat ?

u mnie nast. komunikat (google chrome):

 

Ostrzeżenie: Odwiedzenie tej witryny może spowodować uszkodzenie komputera.

W witrynie www.my-navia.pl przechowywane jest złośliwe oprogramowanie, które może uszkodzić komputer lub w inny sposób działać bez zgody użytkownika. Samo odwiedzenie witryny zawierającej złośliwe oprogramowanie może spowodować zainfekowanie komputera.

Szczegóły na temat problemów z tą witryną można uzyskać na stronie Google Strona diagnostyczna Safe Browsing dla www.my-navia.pl.

Więcej informacji na temat ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem w internecie.

 

Widzisz, sprawa ma podwójne dno :-]

1. na w/w stronie mozna znaleźć linki do programów, które gdzie indziej kosztują słono

2. sama przeglądarka google Chrome na razie (jak i niektóre inne wyroby tej firmy) nie zaskarbiła sobie sympatii testerów ze względu na zbyt głębokie sięganie do prywatnych zasobów userów i "dzielenie" się nimi z twórcami :ok:

 

A wracając do strony navii, to jak pisałem na kilku komputerach chronionych różnymi, regularnie aktualizowanymi, PŁATNYMI antywirusami na spotkałem takiego komunikatu :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczna AutoMapa wbudowana to be,kupiłem AutoMapa XL jest super kilka aktualizacji

 

Tylko automapa to są koszty.

Ja potrzebuję coś taniego , a mapa to i tak będzie w grana jaka mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.