Skocz do zawartości

podpowiedzcie co wybrać


Dudek2004

Rekomendowane odpowiedzi

"będąc młodą lekarką" w podobnej sytuacji dorzucę swoje 3 grosze :hehe:

 

2 dzieci - toaleta to niezbędnik - w nocy o północy latać za nocnikiem to mi się nie chce, a tak to dziecię lu do toalety samo i tyle... no najwyzej światlo mu trzeba włączyć, bo nie sięga

 

ogrzewanie - w lipcu na Mazurach się przydało w tym roku, dziadek wnuczkom włączył, coby dzieciaczki nie zmarzły, a nocki były zimne faktycznie

 

my szukamy nieco cięższej, tzn 1360 max, bo tyle dopuszczalnej MC może pociągnąć nasze auto

jeśli chcecie mniej to polecam coś takiego - http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=77724903&__lp=2&scopeId=MH&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorhome&segment=Motorhome&siteId=GERMANY&features=BUNK_BED&negativeFeatures=EXPORT&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&category=Caravan&minConstructionYear=2006&maxConstructionYear=2009&axles=ONE&lang=de&pageNumber=1

my uznaliśmy że to trochę za ciasne dla nas jednak, szukamy czegoś takiego http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=119983319&__lp=2&scopeId=MH&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorhome&segment=Motorhome&siteId=GERMANY&features=BUNK_BED&negativeFeatures=EXPORT&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&category=Caravan&minConstructionYear=2006&maxConstructionYear=2009&axles=ONE&lang=de&pageNumber=1

przy tym rozkładzie przedsionek nie jest już niezbędny od razu...

no cena fajna, ale.... kupujemy na więcej lat, więc może "się zwróci"

 

Jestem nowy chociaż forum obserwuję od jakiegoś czasu i znalazłem tutaj sporo ciekawych informacji które i mnie pomogły w dokonaniu dobrego wyboru przy zakupie.

Jeżeli chcecie kupić coś, w relatywnie młodym roczniku, dobrym stanie i rozsądnej cenie to zainteresujcie się firmą z Wilamowa k/Szadku ogłaszającą się na Allegro.

W marcu 2009 kupiliśmy u nich przyczepę z b. ciekawą historią. Pierwsze kilometry na własnych kołach pojechała dopiero w tym roku. Wiem, że mieli 4 egzemplarze tego samego modelu. Chyba został im jeszcze jeden. Ja osobiście wybierałem jeszcze z dwóch szt.

Jeżeli zaistnieje taka potrzeba to mam komplet wykonanych foto. Ja nie kupowałem na "chybił trafił" tylko w domowym ciepełku siedząc przed komputerem "studiowałem" każde zdjęcie wypatrując ewentualnych "trefnych miejsc". Byłem tam 5 razy obwąchując i oglądając tą przyczepę przede wszystkim od spodu. Wybór okazał się trafny. Rok 2002, długość samej części mieszkalnej to 5,60m, dł. z dyszlem 7,05m, ciężar pustej przyczepy 960 kg, DMC 1300 kg, no i rozsądna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

zerknijcie proszę, czy sprawa warta zachodu.

Oglądałam ja niedawno, brak obcych zapachów, nic sie nie kiwa, nowy przedsionek, jestem laikiem w tych sprawach, dla mnie wygląda ok. Nic się nie ugina pod stopami, przegląd holenderski gruntowny zrobiony w 2010 roku, zastanawia mnie tylko stosunek ceny do rocznika

http://stamserwis.pl/[10].htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudek 2004

Przyczepka fajna (moim zdaniem) ale wydaje mi się że cena dość wysoka.

Napalony byłem na

http://www.chobot.info/kip2.html ale się spóźniłem :ok:

Skończyło się na Hobby prestige - od tego samego sprzedawcy

 

pozdrawiam - Pan Kleks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie tylko stosunek ceny do rocznika

 

jak sam zauważyłeś :

 

brak obcych zapachów, nic sie nie kiwa, nowy przedsionek,
przegląd holenderski gruntowny zrobiony w 2010 roku,

 

za dobry towar trzeba zapłacić. Albo kupić taniej i zacząć od remontu ścian i podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.