Skocz do zawartości

podpowiedzcie co wybrać


Dudek2004

Rekomendowane odpowiedzi

Bruster Belcanto 410 TS

 

Miejsca sypialne 4

Wymiary zewnętrzne ca. 496 x 230cm

Masa netto 1.090 kg

Masa brutto 1.360 kg

Ładowność 270 kg

 

Fajna przyczepka -napiszcie proszę czy znajdę gdzies taką ale uzywaną i czy wszystkie brustery sa takie ciężkie, a może jest jakaś trochę lżejsza z podobnym rozkładem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przeszlismy do czynów i trafilismy na komis w Odrowążku koło Bliżyna woj Świętokrzyskie STAMSERWIS, przyczepy na pierwszy rzut oka w porządku ale w każdej z nich czuć jakimś obcym zapachem, trudno mi spracyzowac co to takiego -stęchlizna może stary strych. Czy to może byc efekt zawilgocenia czy tylko tego że stoją niewietrzone.

A może macie jakieś doświadczenia z tym komisem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to może byc efekt zawilgocenia czy tylko tego że stoją niewietrzone.

Powiem tak:

To raczej nie kwestia braku wietrzenia.

W mojej przyczepie nawet po roku nie wietrzenia wnątrza nie było czuć dziwnych zapachów.

Nawet pomino tego że w lodówce nie opatrznie zostawiliśmy jajka i tak sobie tam leżały prawie rok.

Na szczęście rozprojenia tych ekologicznych min zrobiłem poza przyczepką :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile się nie mylę, to ktoś tu na forum miał niezbyt pozytywne zdanie na temat tego komisu...

a przyczepa ma w środku pachnieć!!! a nie odczucia strychowe!!! ale nie pachnieć odświeżaczem do wc... :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może macie jakieś doświadczenia z tym komisem????

 

Byłem tam 2 lata temu. W sumie komis zrobił na mnie dobre wrażenie. Obsługa wiedziała na temat przyczep i urządzeń w przyczepach tyle, że można było spokojnie porozmawiać. Przyczepy mieli lekko przechodzone, czego wcale nie ukrywali. Były za to w odpowiednich, czyli niższych cenach.

 

Niczego tam nie kupiłem bo byłem w okolicy przejazdem i zajrzałem z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,to mój pierwszy post ,ale czytam forum już od roku i nareszcie namówiłem żonę na cycepkę (oczywiście na wakacjach byliśmy w wypożyczonej) i teraz problem z zakupem !!! holownik jest OK renault espace 140KM , jest nas 2 +córka 3lata i syn za 2-3 tyg. się dopiero urodzi :piwko: więc potrzebuję cycepki 2+2 +kibelek stacjonarny i przedsionek ,kasa do wydania to 7000-9000 pln. ma ktoś może coś ciekawego na oku ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

prosze o podpowiedź co wybrać dla rodzinki z dwójką maluchów 3 i 6 lat, do tej pory jeździliśmy z wieeelkim namiotem, chłopakom sie spodobało i teraz chcielibyśmy zakupić przyczepkę, na początek jakąś lekką (krótką??) bo trzeba się nauczyc jeździć, widze że macie mnóstwo doświadczeń -poradźcie za czym się oglądać. Dodam, iz przyczepa będzie jeździć za VW TOURAN

 

Witam, czytając ten post może zwrócę uwagę na taką przyczepę http://www.ekspressauto.ee/eng/details/?id=277000 sam taką posiadam i jestem zadowolony , wc przenośne - czasami używane :piwko: ogrzewanie PRIMUSA - piecyk zewnętrzny DMC 1000kg MW 687kg

 

pozdrawiam i życzę udanego zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"będąc młodą lekarką" w podobnej sytuacji dorzucę swoje 3 grosze :hehe:

 

2 dzieci - toaleta to niezbędnik - w nocy o północy latać za nocnikiem to mi się nie chce, a tak to dziecię lu do toalety samo i tyle... no najwyzej światlo mu trzeba włączyć, bo nie sięga

 

ogrzewanie - w lipcu na Mazurach się przydało w tym roku, dziadek wnuczkom włączył, coby dzieciaczki nie zmarzły, a nocki były zimne faktycznie

 

my szukamy nieco cięższej, tzn 1360 max, bo tyle dopuszczalnej MC może pociągnąć nasze auto

jeśli chcecie mniej to polecam coś takiego - http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=77724903&__lp=2&scopeId=MH&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorhome&segment=Motorhome&siteId=GERMANY&features=BUNK_BED&negativeFeatures=EXPORT&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&category=Caravan&minConstructionYear=2006&maxConstructionYear=2009&axles=ONE&lang=de&pageNumber=1

my uznaliśmy że to trochę za ciasne dla nas jednak, szukamy czegoś takiego http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=119983319&__lp=2&scopeId=MH&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorhome&segment=Motorhome&siteId=GERMANY&features=BUNK_BED&negativeFeatures=EXPORT&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&category=Caravan&minConstructionYear=2006&maxConstructionYear=2009&axles=ONE&lang=de&pageNumber=1

przy tym rozkładzie przedsionek nie jest już niezbędny od razu...

no cena fajna, ale.... kupujemy na więcej lat, więc może "się zwróci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszlismy do czynów i trafilismy na komis w Odrowążku koło Bliżyna woj Świętokrzyskie STAMSERWIS, przyczepy na pierwszy rzut oka w porządku ale w każdej z nich czuć jakimś obcym zapachem, trudno mi spracyzowac co to takiego -stęchlizna może stary strych. Czy to może byc efekt zawilgocenia czy tylko tego że stoją niewietrzone.

A może macie jakieś doświadczenia z tym komisem????

 

 

 

Ja tam kupiłem przyczepę ,było to cztery lata temu i jestem bardzo zadowolony. Jak oglądałem, właściciel sam mi podpowiadał na co zwracać uwagę. Jest to moja trzecia przyczepa,a jeżdżę z przyczepą już 24 lata. Trochę wiem gdzie szukać minusów,przeżyłem dużo z moją drugą przyczepą. Są tam przyczepy nie warte zachodu,ale można też wybrać fajne. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam po długiej przerwie.

Tak mnie naszło na zakupy. Jeżeli nie przed latem, to po..

Dwoje doroslych, chlopaki 13 i 17 lat.

Zapewne już niedlugo nie będą chcieli z nami jeździć.

pożyczac na kilka lat, czy kupić coś w miare nowego i na wiele lat.

Ogrzewanie i klima mile widziana. co polecacie/

Kasa ze 20-40kpln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.