Skocz do zawartości

majówkowo w 2023 nad morzem


Misio

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, peja76 napisał(a):

Przemek nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, sam się dowiedziałeś jaki powinien być żeby działał w czasie jazdy, ty tylko używałeś na postoju to co innego.

Ruter to pikuś, od jakiegoś tygodnia coś dziwnie czułem w kamperku, kurna powiem tak, jak postał przez noc to rano jak by szambem delikatnie było czuć, dziś przy wymianie butli okazało się że wąż przepuszczał w miejscu gdzie przykręca się go do butli. Dobrze że wyszło to w domu i nic się nie stało, wszyscy cali. Dziś szybko kupiłem nowe węże i ok. Po weekendzie jadę na sprawdzenie szczelność bo nie ma żartów. Chyba ta nie szczelność musiała być już jakiś czas bo ta jedna końcówka ma inny kolor?

20230426_165051.jpg

20230426_165254.jpg

Mówiłem, że z gazem nie ma żartów :) .

co do routera to mój działa bo nie mam takich potrzeb jak Ty … :) ale tego nowego chętnie obejrzę …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

7 godzin temu, coxWlkp napisał(a):

Mówiłem, że z gazem nie ma żartów :) .

co do routera to mój działa bo nie mam takich potrzeb jak Ty … :) ale tego nowego chętnie obejrzę …

Nie będziesz oglądać tylko wpiszesz mi tą fajną nazwę co zrobiłeś w tym???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Tomii napisał(a):

@peja76 a ile lat miały Twoje węże wysokiego ciśnienia? 
Dużo taniej wychodzą jednak węże z grupy Cavagna - są dwa razy tańsze. Mają one zawór SBS pod kątem. 

ID1971-b.jpg

cavagna.png

Na wężach było napisane 2016r kamper 2018r nie wiem czy leżały gdzieś na magazynach czy poprzedni właściciel założył/wymienił, z tego co Mi mówił jak kupowałem to niby od nowego wszystko było tak jak jest, tylko po dwóch latach bagażnik do rowerów dołożył. Nie wiedziałem że takie węże są,  brałem jakie były blisko domu bo dziś wyjazd i nie było czasu się rozglądać. Kupowałem w Cargo 199zł sztuka, wymieniłem dwa bo nie ma co, chłopaki z servisu mówili że już mieli takie przypadki że tam przepuszczały, tylko stwierdzili że trochę za szybko, ale jak im powiedziałem że od września wymieniłem 24butle to powiedzieli że u innych to nieraz na 3-4 lata jazdy,  swoje w takim razie przeszły.

Dziś nic nie śmierdzi, pięknie pachnie nowością:winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w tym roku wymieniałem węże... Tylko miałem dołożyć filtry, ale nie wiem gdzie je zimą schowałem ?

A jak węże... to popatrz jak tam reduktor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To już nie majówka...

Ale w majówkę nie dotarliśmy nad Bałtyk, a w najbliższą sobote liczę że przybiję piątkę z Neptunem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Misio napisał(a):

To już nie majówka...

Ale w majówkę nie dotarliśmy nad Bałtyk, a w najbliższą sobote liczę że przybiję piątkę z Neptunem...

Daj znać jak sytuacja, z tego co widzę dzieje się 

Screenshot_20230531-173003_Facebook.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Karwieńskich Błot wyjechaliśmy 25.05. Tablica ze zdjęcia po prawej była tylko na parkingu przy wejściu na plażę. Tej tabliczki po lewej nigdzie nie widzieliśmy.

Ale mogło się zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.