Skocz do zawartości

majówkowo w 2023 nad morzem


Misio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

7 godzin temu, peja76 napisał(a):
7 godzin temu, Misio napisał(a):

Chyba że do częstowania...bo co chwila ktoś chce kawe ?

NOOOOOOOO tylko czy z kapsułkowego by chcieli:hmm: u niektórych to nawet sąsiedzi odradzali kapsułki:bevil: a polecali kawiarkę:winner:

Tylko niewiedzieć czemu nie użyli tej kawiarki ani razu :bevil:

A kilka kaw wypili :yay:

7 godzin temu, coxWlkp napisał(a):

 my w 2022 jak wyjeżdżaliśmy to jechaliśmy  sprawdzając pogodę i goniliśmy słońce … 

Tylko żeby mieć prognozy które się sprawdzają... bo przynajmniej od 2 lat z tym jest krucho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BIGL napisał(a):

My ruszamy w Bieszczady :hop1:

Hmmm Kraków jest w planach przy ładnej pogodzie a to z moich nizin idealny kierunek na Bieszczady … dzisiaj mam dostać przywiesia na 690kg przy M12 wiec jest szansa że w sobotę buda będzie zamontowana :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, coxWlkp napisał(a):

Hmmm Kraków jest w planach przy ładnej pogodzie a to z moich nizin idealny kierunek na Bieszczady … dzisiaj mam dostać przywiesia na 690kg przy M12 wiec jest szansa że w sobotę buda będzie zamontowana :) 

Było by bardzo miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na wiarygodną pogodę …. Ci co zostają w kraju musza być i na śnieg przygotowani 

3 minuty temu, BIGL napisał(a):

Było by bardzo miło :)

:) tez tak myśle :) 

właśnie przyszła paczka wiec szlak zakupowy mocowań wzmocnionych przetarty :) IMG_3385.thumb.jpeg.e645543580c0bb39f0873b9d6d33d1c3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, coxWlkp napisał(a):

Poczekajmy na wiarygodną pogodę …. Ci co zostają w kraju musza być i na śnieg przygotowani 

:) tez tak myśle :) 

właśnie przyszła paczka wiec szlak zakupowy mocowań wzmocnionych przetarty :)

Moje też mają dzisiaj przyjść. Poduszki z firmy Intrak przyszły wczoraj - różnica jest kosmiczna. Pełen profesjonalizm i w dodatku są 2 x lżejsze. Montaż po majówce

342576031_755958576165644_4699592623653440645_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BIGL napisał(a):

Moje też mają dzisiaj przyjść. Poduszki z firmy Intrak przyszły wczoraj - różnica jest kosmiczna. Pełen profesjonalizm i w dodatku są 2 x lżejsze. Montaż po majówce

342576031_755958576165644_4699592623653440645_n.jpg

Pozostaje tylko przeprosić za złe doradztwo … na ogłoszeniu naprawdę wyglądały extra :) 

Chyba za mną idzie ostatnio jakieś fatum @peja76 kupił identyczny router jak ja mam i już go wymienia :) 

Jak zjadę do tych 80 kg to takie jak Twoje mieszki sobie zafunduję :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, coxWlkp napisał(a):

Pozostaje tylko przeprosić za złe doradztwo … na ogłoszeniu naprawdę wyglądały extra :) 

Chyba za mną idzie ostatnio jakieś fatum @peja76 kupił identyczny router jak ja mam i już go wymienia :) 

Jak zjadę do tych 80 kg to takie jak Twoje mieszki sobie zafunduję :) 

 

Sam jak szukałem to wpadł mi też zestaw z allegro. Tu nie ma złego doradztwa - zwyczajnie przecieram szlaki .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, coxWlkp napisał(a):

Pozostaje tylko przeprosić za złe doradztwo … na ogłoszeniu naprawdę wyglądały extra :) 

Chyba za mną idzie ostatnio jakieś fatum @peja76 kupił identyczny router jak ja mam i już go wymienia :) 

Jak zjadę do tych 80 kg to takie jak Twoje mieszki sobie zafunduję :) 

 

Przemek nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, sam się dowiedziałeś jaki powinien być żeby działał w czasie jazdy, ty tylko używałeś na postoju to co innego.

Ruter to pikuś, od jakiegoś tygodnia coś dziwnie czułem w kamperku, kurna powiem tak, jak postał przez noc to rano jak by szambem delikatnie było czuć, dziś przy wymianie butli okazało się że wąż przepuszczał w miejscu gdzie przykręca się go do butli. Dobrze że wyszło to w domu i nic się nie stało, wszyscy cali. Dziś szybko kupiłem nowe węże i ok. Po weekendzie jadę na sprawdzenie szczelność bo nie ma żartów. Chyba ta nie szczelność musiała być już jakiś czas bo ta jedna końcówka ma inny kolor?

20230426_165051.jpg

20230426_165254.jpg

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.