Skocz do zawartości

majówkowo w 2023 nad morzem


Misio

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, peja76 napisał(a):

Ja i Przemek właśnie degustujemy kawkę w moim kamperku:kawa: wsumie to ja piję a Przemek ogarnia Mi rutera:]

My raczej ?? Przemek ? 

Czy router gada? 

Bo się okaże , że nad Garde pojedziesz bez neta :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

4 godziny temu, lbuster napisał(a):

I co ICM wróży na majówkę? Morze, góry czy mazury?

Gdzie lecicie @peja76 @coxWlkp, bo gdzie @Misio  @Piotrekm13 i @macieku to wiem :) 

Jakiś czas temu dostałem od @peja76 drucik do wycinania panela . Ale jestem optymistą w końcu nie jednego mam zepsutego tylko dwa sprawne :)  
Realnym terminem podjęcia decyzji gdzie raczej będzie niedziela :( spojrzymy z żoną na mapę Polski … i pojedziemy gdzie będzie najcieplej.

Piotrowi już zazdroszczę Gardy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, coxWlkp napisał(a):

Czy router gada? 

Bo się okaże , że nad Garde pojedziesz bez neta :) 

Czy gada :hmm: Panie śmiga aż miło, jednak co fachowiec to fachowiec:winner:

Właśnie się waham i myślę nad Wenecją:bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem, że zaraz za masz Bari tez jest fajnie … a troszkę niżej Sycylię … ale to musisz jak my :) 2 miesiące i wszędzie  dojedziesz  :) 
 

Wracając do Wenecji mam zajebistą miejscówkę za free z rewelacyjną knajpą … lotnisko tez mają :) i porcik jachtowy :) 

Opcji wyboru ciepłych miejsc możesz mieć więcej 

8 minut temu, peja76 napisał(a):

co fachowiec to fachowiec:winner:

Cieszy i się polecam :) … jaka przejdziesz na dobrą stronę mocy to Ci wsparcie we Włoszech zapewnię :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, peja76 napisał(a):

To z tym ustrojstwem aż tak można :o

Ja mogę wszytko :) 

 

Tu masz miejscówkę pod Wenecją … dla klimatu warto tam wpaść 

 

https://maps.app.goo.gl/3fw22UEZvvu99dAR6?g_st=i

Serwis chyba mieli płatny … 

Jak dobrze , że popiołem Oriona :) z 2 solariami i Orionem przeżyje byle pogoda była :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Google :) tam jest czad :) już Ci zazdroszczę … ale w sumie to nie wiem czy Garda i to miejsce co Ci wysłałem czy Wenecja … i jedno i 2 ma swój urok :) posiedź 3 dni tu i 3 tam :) jak będzie pogoda 

 

Ważne przy tej Wenecji bądź zaopatrzony zwłaszcza w wodę do picia :) tam nie ma nic … miejsce pośrodku niczego :) i jedynie knajpa która tez jakoś „dziwnie” jest czynna :) zresztą jak we Włoszech … Ci to mają luz i wywalone 

Ale bym się dobrej kawy napił :) wracasz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, peja76 napisał(a):
11 minut temu, coxWlkp napisał(a):

Ale bym się dobrej kawy napił :) wracasz :) 

Jednak dobra kawiarka to dobra kawiarka, chwila roboty ale kawka pychotka, nie to co z kapsułki:]

Kapsułki się nie nadają do niczego...

Chyba że do częstowania...bo co chwila ktoś chce kawe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Misio napisał(a):

 

Chyba że do częstowania...bo co chwila ktoś chce kawe ?

NOOOOOOOO tylko czy z kapsułkowego by chcieli:hmm: u niektórych to nawet sąsiedzi odradzali kapsułki:bevil: a polecali kawiarkę:winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cofnąłem się trochę w zdjęciach i słońca mi brakuje … obiecuje że w przyszłym roku …. D… moja będzie miała jakieś egzaminy …

 

1 minutę temu, peja76 napisał(a):

Jak zawszę, czyli jak odpalę kampera:]

W to i tak jesteś wyrywny :) my w 2022 jak wyjeżdżaliśmy to jechaliśmy  sprawdzając pogodę i goniliśmy słońce … 

Nie był to typowy wyjazd :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.