Skocz do zawartości

Idzie nowe 6? Fendt Bianco Activ 560 SKM - prośba o Wasze opinie...


borek6

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko mnie interesuje :D

Jak przeprawa promem, cena i lodówka, jakie pola, jakie atrakcje, jakie drogi (o czym wspomniałeś).

Może jakaś mini-relacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

14 godzin temu, lbuster napisał(a):

Wszystko mnie interesuje :D

Jak przeprawa promem, cena i lodówka, jakie pola, jakie atrakcje, jakie drogi (o czym wspomniałeś).

Może jakaś mini-relacja?

łapaj ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Znalazłem w mojej przyczepie rzecz, która doprowadza mnie do szału... mianowicie kosz na śmieci na drzwiach ?‍♂️ nie jest on w żaden sposób odchylany, więc wyciąganie z niego worka ze śmieciami, najczęściej powoduje jego rozerwanie a dalej to już sami wiecie... w Knausie kosz ten był odchylany co było mega rozwiązaniem.

@Wąski P jak sobie z tym radzisz? 

Zastanawiam się czy szło by to jakoś przerobić, dołożyć od dołu jakieś dyskretne zawiasy pewnie by szło, tyle że potrzebny by był mechanizm blokujący otwieranie na czas używania śmietnika ?

 

Doceniam natomiast prysznic ? ani razu podczas ostatniego pobytu na Alexie nie byłem w sanitariacie pod prysznicem ;) na każdej parceli posiadają odpływ szarej wody więc po podłączeniu Wszystkiego mamy mega komfort.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, borek6 napisał(a):

Znalazłem w mojej przyczepie rzecz, która doprowadza mnie do szału... mianowicie kosz na śmieci na drzwiach ?‍♂️ nie jest on w żaden sposób odchylany, więc wyciąganie z niego worka ze śmieciami, najczęściej powoduje jego rozerwanie a dalej to już sami wiecie... w Knausie kosz ten był odchylany co było mega rozwiązaniem.

@Wąski P jak sobie z tym radzisz? 

Zastanawiam się czy szło by to jakoś przerobić, dołożyć od dołu jakieś dyskretne zawiasy pewnie by szło, tyle że potrzebny by był mechanizm blokujący otwieranie na czas używania śmietnika ?

 

Doceniam natomiast prysznic ? ani razu podczas ostatniego pobytu na Alexie nie byłem w sanitariacie pod prysznicem ;) na każdej parceli posiadają odpływ szarej wody więc po podłączeniu Wszystkiego mamy mega komfort.

 

Mnie tez to denerwuje, zakładam podwójnie worki albo kupuje takie wzmacniane i często wyrzucam. Natomiast najczęściej prowadzę dwa śmietniki, podręczny w przyczepie na drobiazgi i na zewnątrz. Mam tez w planie obejrzenie dokładne jak ten śmietnik jest zamocowany…

Co do łazienki - to jest mega komfort. Doceniłem jak zobaczyłem kolejki do sanitariatów ostatnio. Moje dzieci tez kochają kapać sie w przyczepie a potem jeden kroczek do łóżka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, może uda się nam jakoś „poprawić” fabrykę i znaleźć rozwiązanie funkcjonalności kosza.

A co do prysznica - za każdym razem kiełkuje we mnie myśl czy aby na pewno ta woda nigdzie tam bokiem, ciurkiem nie wcieka w miejsca gdzie nie powinna… ale potem sobie tłumacze… przecież to Fendt skoro tak wychodzi z fabryki to musi swoje zadanie spełniać w 100%… ? prawda?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, filemoon napisał(a):

Cyganie w Irl, Uk nie uzywaja prysznicy w przyczepach bo ich trwalosc idzie sie kochac.

Pewnie z tego samego powodu maja toalety bez kibelka, bo wola zalatwiac potrzeby na dyszlu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wąski P napisał(a):

Co do łazienki - to jest mega komfort. Doceniłem jak zobaczyłem kolejki do sanitariatów ostatnio. Moje dzieci tez kochają kapać sie w przyczepie a potem jeden kroczek do łóżka.

 

 

Ja wielokrotnie na forum pisałem dokładnie to samo. U mnie wszyscy korzystają z prysznica poza mną, ja to jednak wolę się zawsze przejść. No chyba że mam na stałe wodę podpiętą i kanalizę szarej. Wtedy też się kąpię:)

9 godzin temu, borek6 napisał(a):

Cóż, może uda się nam jakoś „poprawić” fabrykę i znaleźć rozwiązanie funkcjonalności kosza.

A co do prysznica - za każdym razem kiełkuje we mnie myśl czy aby na pewno ta woda nigdzie tam bokiem, ciurkiem nie wcieka w miejsca gdzie nie powinna… https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji848.png ale potem sobie tłumacze… przecież to Fendt https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji6.png skoro tak wychodzi z fabryki to musi swoje zadanie spełniać w 100%… ? prawda? https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji2369.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Niby musi ale w 100% nigdy nie spełnia. Wszyscy popełniają błędy. Ale nie ma co tym sobie zakrzątać głowy:)

Ja jak miałem delikatny wyciek z baterii po zimie to szybko to odkryłem. Po prostu woda wypłynęła z pod prysznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, borek6 napisał(a):

Znalazłem w mojej przyczepie rzecz, która doprowadza mnie do szału... mianowicie kosz na śmieci na drzwiach ?‍♂️ nie jest on w żaden sposób odchylany, więc wyciąganie z niego worka ze śmieciami, najczęściej powoduje jego rozerwanie a dalej to już sami wiecie... w Knausie kosz ten był odchylany co było mega rozwiązaniem.

@Wąski P jak sobie z tym radzisz? 

Zastanawiam się czy szło by to jakoś przerobić, dołożyć od dołu jakieś dyskretne zawiasy pewnie by szło, tyle że potrzebny by był mechanizm blokujący otwieranie na czas używania śmietnika ?

 

Doceniam natomiast prysznic ? ani razu podczas ostatniego pobytu na Alexie nie byłem w sanitariacie pod prysznicem ;) na każdej parceli posiadają odpływ szarej wody więc po podłączeniu Wszystkiego mamy mega komfort.

 

U nas dodatkowym problemem z koszem na śmieci ,stały się plamy po kawie których nie można niczym usunąć:-(.

Dodatkowo na drzwiach łazienki, tam gdzie wiszą  ręczniki pojawiło się kilka pęcherzyków .

Na te drzwi myślę  założyć folie bezbarwną ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, borek6 napisał(a):

w Knausie kosz ten był odchylany co było mega rozwiązaniem.

Miałeś Sporta 500QDK jak tam się w drzwiach oryginalny kosz odchylał? :) Mam taką przyczepę ale nie zauważyłem od 2 lat żebym mógł odchylić i ciągle rwę worki na śmieci przy wyciąganiu :) Przy okazji bym się dowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś Sporta 500QDK jak tam się w drzwiach oryginalny kosz odchylał?  Mam taką przyczepę ale nie zauważyłem od 2 lat żebym mógł odchylić i ciągle rwę worki na śmieci przy wyciąganiu  Przy okazji bym się dowiedział.

Tak, 500 QDK. Po otwarciu klapki od góry jest taka jakby plastikowa obwódka która podnosisz i wtedy można odchylić kosz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, borek6 napisał(a):


Tak, 500 QDK. Po otwarciu klapki od góry jest taka jakby plastikowa obwódka która podnosisz i wtedy można odchylić kosz.
 

W Sudwindach nie ma śmietnika i nie ma kłopotu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, borek6 napisał(a):


Tak, 500 QDK. Po otwarciu klapki od góry jest taka jakby plastikowa obwódka która podnosisz i wtedy można odchylić kosz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To ja nie mam ten obwódki a na pewno mam oryginalny kosz :) chyba że ktoś coś przerabiał bo mu np. sie pochylał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.