Skocz do zawartości

AC ubezpieczenie kamper lub przyczepa.


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, jacek00 napisał(a):

Drogo. Za przyczepę o 2x większej wartości płacę łącznie ok 2k rocznie. 

Dopiero robię rozeznanie, a do kolegi Marka się odezwę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 godziny temu, jacek00 napisał(a):

Drogo. Za przyczepę o 2x większej wartości płacę łącznie ok 2k roczni

To nie jest Jacku drogo - w Warcie za przyczepkę która wycenili na 32 tys zażyczyli sobie składkę AC 1450 zeta.

Pzdr

Wł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BuryKocur napisał(a):

To nie jest Jacku drogo - w Warcie za przyczepkę która wycenili na 32 tys zażyczyli sobie składkę AC 1450 zeta.

Ja nie mówię że to drogo. Dla przykładu w Hestii za to samo chcieli 4200 zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ZdzislawW napisał(a):

W Warcie owszem mają  OC, Ac, nie mają ASS. Holowanie przyczepy jest przy ASS auta w przypadku uszkodzenia lub awarii auta. Na przyczepę nie ma ASS. Proszę podaj gdzie jest ASS na przyczepę!!

Jest assistance na budkę.  Agent musi mieć odrobinę rozumu. Do zrobienia w 5 minut.

14 godzin temu, jacek00 napisał(a):

Ja nie mówię że to drogo. Dla przykładu w Hestii za to samo chcieli 4200 zł :lol:

Każdy będzie miał inną cenę. Dla przyczepy jest warta i pzu. Dla porównania za moją nową płaciłem kiedyś 550zł od 85.000zl  z holowaniem 1200km. Aktualnie produkt niedostępny. 

Nowsze mają taniej, pod warunkiem że właściciel ma zniżki. Mieszkaniec Wrocławia zapłaci 2 razy tyle co inni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maarec napisał(a):

Jest assistance na budkę.  Agent musi mieć odrobinę rozumu. Do zrobienia w 5 minut.

Witaj

Odezwij się do mnie na: burykocur59(at)gmail.com
 

Kończy mi się moje ubezp na budkę - zapytałbym Cię o propozycje.

 

Pzdr

Włodek

1 minutę temu, maarec napisał(a):

Warta.

masz info na środku zdjęcia

Qrcze - faktycznie ... ślepym jakiś z rana...

Pzdr

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ZdzislawW napisał(a):

Sprawa rozwiązana dzięki koledze Maarec , jest w Warcie ASS  . Przyczepa wartość 110 000 zł kwota ubezpieczenia 1360zł tj. OC , AC , ASS.

O dobra cena :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zmienił(a) tytuł na AC ubezpieczenie kamper lub przyczepa.

Opiszę swoje doświadczenia z tego roku jeśli chodzi o ubezpieczenie. Często nie mamy czasu, robimy to w ostatniej chwili a uważam że warto przeszukać rynek.
Przy rocznej przyczepie o szacunkowej wartości 140 kzł wyszło mi:
- OC + ASS (assistance nielimitowane w PL, oraz do 500 km po awarii lub wypadku za granicą) + zielona karta - 215 zł w Generalli
- AC w PZU - 1120 zł (sposób wyceny szkody - serwisowy, brak udziału własnego, franszyza integralna 300 zł) - tu brałem brokera z linkowanego wcześniej Polskiego Caravaningu (niestety sami mają drogie OC i słabe ASS).

Nie było problemu żeby zakupić u wspomnianego brokera tylko AC. Resztę po prostu przedłużyłem u okolicznego agenta (przedłużając przelewem nie miał bym zielonej karty i trzeba by było się później prosić o jej dosłanie) 

HDI i Warta na samym AC były 500 zł droższe.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2023 o 09:21, Tomii napisał(a):

Marek ale piszesz chyba o Asistance auta? Z tego co mi wiadomo, dość sensownie wypada teraz Uniqa w Pakiecie Presiż gdzie w PL holowanie przyczepy bez limitu, a zagranica 1200 km. Tak jest to zapisane w tabeli świadczeń w OWU :skromny:

Z tym ze kiedys limit wieku auta to byl 15 lat. Teraz w OWU nic juz na ten temat nie ma ale pani na chacie napisala ze wg. ich wewnetrznych dokumentow ten limit to teraz 12 lat. Ciekawe czy to prawda no i dlaczego w OWU tego nie ma. Wyslalem im zapytanie przez portal Uniqa w tej sprawie. Wydaje mi sie ze my jako konsumenci powinnismy taka podstawowa rzecz wiedziec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.