Skocz do zawartości

AC ubezpieczenie kamper lub przyczepa.


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, kleo77 napisał(a):

Moim zdaniem jest to forma pozyskania danych osobowych w celu prezentowania w przyszłości ofert handlowych

Chyba jednak nie. Rozmawiałem dzisiaj z tym brokerem. Ogólne firma dość znana na rynku.  Wartość budy wyliczyli na podstawie Eurotaxu i AC x 0.88% (wartość budy 100 000 - składka 880 PLN). OC 250. Wszystko w PZU. Potrzebne 4 zdjęcia, bez badania szkodowości lub ostatnia polisa AC (dla ciągłością) do tego pełnomocnictwo i dwa oświadczenia. Musze jeszcze zbadać OWU:)

Nie wiem tylko ja z ASS, bo z oferty wynika ze nie ma 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

8 minut temu, w79 napisał(a):

Chyba jednak nie. Rozmawiałem dzisiaj z tym brokerem. Ogólne firma dość znana na rynku.  Wartość budy wyliczyli na podstawie Eurotaxu i AC x 0.88% (wartość budy 100 000 - składka 880 PLN). OC 250. Wszystko w PZU. Potrzebne 4 zdjęcia, bez badania szkodowości lub ostatnia polisa AC (dla ciągłością) do tego pełnomocnictwo i dwa oświadczenia. Musze jeszcze zbadać OWU:)

Nie wiem tylko ja z ASS, bo z oferty wynika ze nie ma 

 

Przyczep w teorii nie ma w eurotax. Assistance dla budki też tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maarec napisał(a):

Przyczep w teorii nie ma w eurotax.

Z tego co wiem to jednak są:) ASS nie ma, ale w ofercie piszą że jest:

Oferta zawiera:

  • Ubezpieczenie OC pojazdu, 
  • Autocasco z gwarantowaną sumą ubezpieczeniową,
  • Ubezpieczenie szyby,
  • Pokrycie kosztów wynajmu auta zastępczego po szkodzie,
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (dla kierowcy i pasażerów),
  • Assistance (pomoc w drodze), 
  • Wsparcie w procesie likwidacji szkód. 

wiec napisałem do nich o wyjaśnienie. Zobaczymy co odpiszą:)

PS o szybach też cicho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, w79 napisał(a):

Z tego co wiem to jednak są:) ASS nie ma, ale w ofercie piszą że jest:

Oferta zawiera:

  • Ubezpieczenie OC pojazdu, 
  • Autocasco z gwarantowaną sumą ubezpieczeniową,
  • Ubezpieczenie szyby,
  • Pokrycie kosztów wynajmu auta zastępczego po szkodzie,
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (dla kierowcy i pasażerów),
  • Assistance (pomoc w drodze), 
  • Wsparcie w procesie likwidacji szkód. 

wiec napisałem do nich o wyjaśnienie. Zobaczymy co odpiszą:)

PS o szybach też cicho...

W katalogach innych niż eurotax są budki, ale wartośćlci bardzo zanizone. Sprawdź na ewentualnej polisie numer wyceny lub poproś o ten numer. Żeby nie okazało się, że wartość z palca wpisana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, w79 napisał(a):

Ass jest za 260 pln. Problem z holowaniem. O ile po wypadku za granica to 1200 km, to po awarii tylko 150 km. Tyle ze tutaj koszt to ok 1200 pln, a w Warcie 3000 pln:)

dobry produkt musi kosztować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ,jak to jest z tym ubezpieczeniem przyczepy. Mój agent ,  który ubezpiecza mi samochody powiedział  , że ASS nie ma dla przyczep żaden ubezpieczyciel . Nie idzie wprowadzić do systemu. Jest holowanie przyczepy przy awarii samochodu ,samej przyczepy nie holują. W  Uniqa nawet nie ma AC. to co napisane w   tabeli świadczeń w OWU dotyczy sytuacji kiedy awarii lub uszkodzeniu uległ samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZdzislawW napisał(a):

Koledzy ,jak to jest z tym ubezpieczeniem przyczepy

Też się zainteresowałem sprawą pisałem powyżej odnośnie linków które koledzy wstawili. I czekam na info od mojego agenta. Standardowo takiego produktu nie ma (przynajmniej dla starszych przyczep) ale próbują jakąś wycenę zrobić. Czy to się skończy polisą nie wiem. Póki co chcieli znać rocznik i model - nic więcej. Na razie czekam na odzew. 

Edytowane przez kleo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kleo77 napisał(a):

Też się zainteresowałem sprawą pisałem powyżej odnośnie linków które koledzy wstawili. I czekam na info od mojego agenta. Standardowo takiego produktu nie ma (przynajmniej dla starszych przyczep) ale próbują jakąś wycenę zrobić. Czy to się skończy polisą nie wiem. Póki co chcieli znać rocznik i model - nic więcej. Na razie czekam na odzew. 

Jest choćby w HDI (w Warcie) i to przerabialem osobiscie. W pakiecie PZU tez jest, ale za granica po awarii krótki dystans bo tylko 150 km. Po wypadku chyba 1200 km, a w polsce bez ograniczeń.

 

16 godzin temu, ZdzislawW napisał(a):

Mój agent

Zmień agenta na @maarec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warcie owszem mają  OC, Ac, nie mają ASS. Holowanie przyczepy jest przy ASS auta w przypadku uszkodzenia lub awarii auta. Na przyczepę nie ma ASS. Proszę podaj gdzie jest ASS na przyczepę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ZdzislawW napisał(a):

Koledzy ,jak to jest z tym ubezpieczeniem przyczepy. Mój agent ,  który ubezpiecza mi samochody powiedział  , że ASS nie ma dla przyczep żaden ubezpieczyciel . Nie idzie wprowadzić do systemu. Jest holowanie przyczepy przy awarii samochodu ,samej przyczepy nie holują. W  Uniqa nawet nie ma AC. to co napisane w   tabeli świadczeń w OWU dotyczy sytuacji kiedy awarii lub uszkodzeniu uległ samochód.

W tamtym roku musiałem mieć wykupione Assistance na przyczepę w Generalli, bo tylko w takim wypadku holowali sprawną przyczepę, po awarii auta. Problem był tylko taki, że inne limity km miałem na auto a inne na przyczepę (1200 km auto vs. 500 km przyczepa - ale to z głowy piszę więc mogę mylić). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wejść w dyskusję, też chcę wykupić AC do przyczepy i dowiadywałem się w PZU (wartość  50tyś. kwota AC około 1900zł) w HDI (52tyś. kwota AC 1200) szczegółów nie znam, gdyż ogarniałem to telefonicznie. Ktoś ma doświadczenie z  egzekwowaniem od ww. firm ewentualnego odszkodowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Marcino81 napisał(a):

Pozwolę sobie wejść w dyskusję, też chcę wykupić AC do przyczepy i dowiadywałem się w PZU (wartość  50tyś. kwota AC około 1900zł) w HDI (52tyś. kwota AC 1200) szczegółów nie znam, gdyż ogarniałem to telefonicznie. Ktoś ma doświadczenie z  egzekwowaniem od ww. firm ewentualnego odszkodowania?

Drogo. Za przyczepę o 2x większej wartości płacę łącznie ok 2k rocznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zmienił(a) tytuł na AC ubezpieczenie kamper lub przyczepa.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.