Skocz do zawartości

Jaki podnośnik ?


Sudwind

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Robert77 napisał(a):

https://erli.pl/produkt/lewarek-trapezowy-podnosnik-samochodowy-zaba-klucz-pokrowiec-2t-sn4550,65313785

 

Co sądzicie o takim lewarku. Nada się do podnoszenia przyczepy. Da się wykorzystać wkrętarkę- w sensie pociągnie ?

Czy na serio bez tej wkrętarki nie dasz rady w awaryjnej sytuacji podnieść przyczepy? Akurat możliwość obsługi wkrętarką bym stawiał na końcu, albo wcale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

35 minut temu, Misio napisał(a):

Bez wkretarki może być ciężko...

A apropo podpór

Często szybciej ja rozkorbowalem przyczepę niż znajomi wkrętarkami ?

Bo piszecie o podnośnikach do samochodów osobowych. Zobacz na podnośnik do Ducato, 2300kg podnoszenie. Fakt jest cięższy , ale myśle że waga zbliżona do hydraulicznego którego nie włożysz pod ramę/oś w przypadku przebicia/wystrzału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2023 o 22:59, Misio napisał(a):

Tylko podnosząc przyczepę na kapciu nie ma miejsca tam...2x to robiłem, drugi raz już miałem elektryczny trapez...

Podnośnik trapezowy elektryczny to koszt ok 260 zela - warto rozważyć

https://allegro.pl/oferta/zaba-podnosnik-trapezowy-elektryczny-udzwig-2t-13235652966?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_narzedzia_pla_pmax&ev_campaign_id=17996380314&gclid=EAIaIQobChMIldOV7sqU_gIVxPV3Ch0KqgCyEAQYAyABEgLwPvD_BwE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem ze sobą “żabę" i dodatkowo świetny, niski, ale "teleskopowy" podnośnik hydrauliczny. Gdy odeszło mi lewe koło od przyczepy (jazda serpentyną pod i z góry), to podnośników nie było jak i gdzie podstawić. Nawet panowie laweciarze, dobrze wyposażeni, mieli z tym problem. Metoda "na klin poziomujący"? - nie było koła ?

Btw - teoretycznie, gdyby dysponować wykonanym z grubych desek klinem najazdowym, o odpowiedniej wysokości, to dało by się wjechać na niego samym bębnem hamulcowym, w tych pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnych. Mala Varnica, Slo. 

Edytowane przez mot (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Hej, kilka lewaków tu się przewinęło, każdy inaczej na to patrzy. Potrzebuje lewarka zarówno do auta, jak i przyczepy (DMC 1350). Docenię linki do konkretnych lewaków jakie polecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprawdź w dobrym sklepie motoryzacyjnym. Ja wszystko zamawiałem do tej pory z AutoCzesciZielonki.pl lewarek także, ale ten model co mam nie ma już na sklepie są inne. Pewnie coś wybierzesz. Lepiej kupić porządny i mieć na długo, tak samo inne części.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.