Skocz do zawartości

Przedstawiam Wam Szerszenia


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

31 minut temu, Pierzasty napisał(a):

choć do tej pory w sumie też nie miałem z tym problemu :-]

A pamiętasz, jak kampery wjeżdżały na rekonesans a my naszymi zestawami czekaliśmy na ulicy na sygnał? Teraz to będziesz pierwszy na rozpoznanie w terenie :ok:

Jak na ta wielkość, to super układ. Ja bym pomyślał, by w kibelku dorobić prysznic :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze przymiarki do zagospodarowania platformy w Szerszeniu 

IMG-20230310-WA0000.jpg

Skuter zamiast hulajnogi ? proszę nie zwracać uwagi na stan zabrudzenia Piaggio... został wyciągnięty z szopy po roku stania , a może i dwóch :) Ciekawostka taka że ma.8 tys przebiegu i po zalaniu paliwa odpalił po 3 kopnięciach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

A więc podsumowując rok użytkowania jak również pod kątem tegorocznych wakacji - Szwrażeń okazał się strzałem w 10 .

Pod względem funkcjonalności wszystko się sprawdziło - ilość rzeczy jakie Szerszeń połknął w szafki była imponująca, dodam że wszystko miało miejsce i nie przeszkadzało w codziennym życiu, a przemieszczaliśmy się średnio co 2 -3 dni wzdłuż wybrzeża Adriatyku od krańców Czarnogóry prawie po Wenecję .

Na wyposażeniu grill z dodatkową butlą, ekspres do kawy, kostkarka do lodu, sup , stoły , krzesła,  namioty , skuter (na którym zrobiliśmy prawie 500km dodatkowo  ? ?

IMG-20230810-WA0004.jpg

Szedł w górach jak prawdziwy szerszeń i byłem pełen podziwu jak poradził sobie tak małą mocą z trzystoma kilometrami gór Serbii i Czarnogóry

20230802_100743.jpg

Dodatkowo wyjeżdżał w miejsca w jakie trudno lub niemożliwe było by wjechanie dużym kamperem czy z przyczepą

IMG-20230913-WA0000.jpg

20230816_090100.jpg

20230802_101735.jpg

20230814_111624.jpg

Dlatego zasługuje na pochwałę ! Jest już pewne że zostaje z nami i sprawdził się na 110 procent. Więc powoli będzie zyskiwał nowe funkcjonalności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek słuchawka z możliwością wyjścia jako zewnętrzny prysznic ?

Screenshot_20231017-191552_Messenger.jpg

No i mini elektrownia ...musi być bo w lato lodówka kompresorowa  ma co robić więc warto ją wspomóc gdy nie ma prądu z sieci...

20231015_130606.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Misio napisał(a):

To tym bardziej gratulujemy zakupu i dopasowamia - najważniejsze by właściciele byli zadowoleni!

Tobie, akurat miałem okazję pochwalić się w żywe oczy więc wiesz co i jak :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Misio napisał(a):

To tym bardziej gratulujemy zakupu i dopasowamia - najważniejsze by właściciele byli zadowoleni!

 

15 godzin temu, dawig napisał(a):

Super ta Twoja maszyna. Ma wszystko co jest potrzebne do karawaningu

Nie mam co dodać, bo tutaj napisane zostało wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2023 o 12:29, dawig napisał(a):

Ok a jak dawał radę silnik na dlugich trasach i w górach? 

Wiesz co sam jestem ździwiony jak dobrze sobie radził . Generalnie stosunek mocy do masy jest makabryczny przynajmniej na papierze. W Praktyce- 300 km gór Serbii i Czarnogóry w tym roku połknął bez problemu. Bałem się że może będzie się grzał czy coś, ale nic z tych rzeczy. Na Stromych podjazdach bardzo rzadko schodziłem poniżej trójki.  Szczerze, to więcej problemów przysparzały zjazdy, bo mimo zapięych niskich biegów kilka razy spaliłem hamulce (to obrazuje mniej więcej skalę tych 300 kilometrów gór). Największą robotę robi tu zapewne przełożenie które niestety nie najlepiej przekłada się na podróż w trasie. Bowiem do 90 jest całkiem spoko, do 100 jest akceptowalne , natomiast powyżej robi się już głośno, jednak przy wyprzedzaniu spokojnie do 120 można sobie pozwolić. Ja utzymuję mniej więcej 95-100 co daje już komfort wyprzedzania ciężarówek. Nie utrudnianiam też życia samochodom ciężarowym. Do tego licznik przekłamuję około 3 km/H przy stówce więc dżipiesowe 97 daje już  w miarę sprawne przemieszczanie. Oczywiście zawsze mogło by być lepiej , ale trzeba mieć świadomość że to auto dostawcze z początku lat 90... 

Jednak dodam że sama jazda i prowadzenie Szerszenia jest na naprawdę przyzwoitym poziomie.  Napewno nie nastręcza jakichkolwiek trudności. ..

Jak powiadają w Białymstoku - dla mnie się podoba :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.