Skocz do zawartości

Przedstawiam Wam Szerszenia


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że jak  sam tego nie zrobisz (lub masz zaufanego znającego się na materii fachowca) to nawet o tym nie myśl. O ile znajdziesz kogoś kto się tego podejmie to weźmie kupę kasy. Nie sądzę żeby to miało sens. To tylko kamper. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 minuty temu, marek230482 napisał(a):

Nie sądzę żeby to miało sens. To tylko kamper. 

Dał bym Ci się przejechać moim 3,5tonowym osiołkiem z 1,9 kontra 2,5 (tylko swapa by trzeba było przywrócić ;) )... stwierdził byś że spokojnie kasa do wydania  :D

Poza tym dźwięk silnika 1,9 mnie drażni... a 2,4 czy 2,5 to już inna bajka... który właśnie w kamperze jest bardzo ważny! jak mam przebywać w nim 4-6 a nawet 8-10h w ciągu doby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierzasty - gratuluję zakupu i żeby sprzęt się sprawował jak zaplanowaliście :)

A co do ewentualnego "kogoś" do podłubania...nie wiem czy chcieliby się w tym babrać, ale robili auto mi i Ś.P. Tacie (zmiana kolejności, najpierw jemu jego auta, a potem mi też, obaj mieliśmy VW LT z kontenerami, jego był rocznik 2003, mój 1998 - odkupiony od taty) i początkowo robili tylko VW LT i Craftery i nic więcej

Mnie czy Ś.P. Taty raczej nie będą pamiętać - więc ewentualne powoływanie się chyba nie ma sensu, ale zapytać w swojej sprawie zawsze możesz https://bajron.pl/content/4-o-nas

Edytowane przez MaciekR4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, polo63 napisał(a):

a kolega @Gewehr?, co by daleko nie szukać ?

Jest to jakiś pomysł. Co by nie mówić chłop jest łebski. Gadałem z nim kiedyś , ale z tego co wiem , to nie zgłębiał  tematu, jednak jak by co, myślę że jest w stanie to ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Pierzasty napisał(a):

Nieskromnie chciałem się pochwalić ;) Długo z tym zwlekałem, bo Szerszeń jest z nami już od Listopada, ale jakoś nie było okazji.

Gratuluję. Samochodzik ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, salaj napisał(a):

Gratulacje, jak swap to tylko 3.0 d m57 nie patrz na koszta, patrz jak to będzie latać pod górę 

No i napęd na tył ???

8 godzin temu, Voku napisał(a):

Gratki, następny nawrócony :D Niech służy niezawodnie. 

Powtarzam , swoje słowa , ja nigdy nie będę miał campera.  To tylko mini busik z funkcją spania ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  

Niech się toczy VW 

Ja man zwykłego 2.4 się toczy 

Próby przekładki 2.4 z turbinką spadły na niczym koszty koszty i silnik znaleźć  miarę dobry  kłopot 

Pozdrawiam i Szerokości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2023 o 12:01, Pierzasty napisał(a):

Skłoniło nas do tej próby to, że dorastają nam dzieci i będą z nami jeździć raczej okazjonalnie.

Ech... skąd ja to znam :) Sam buduję mini kampera ze Spacetourea, a nasza 490tka pójdzie na sprzedaż.

Piękny samochodzik, gratuluję zakupu i niech służy długo i bezawaryjnie ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arur napisał(a):

Ja man zwykłego 2.4 się toczy

Ja bardzo miło wspominam 2,4D, ale to może też dlatego, że on był w "pracy"...A nie na urlopie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.