Skocz do zawartości

mobilna kamera cofania


glomir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, glomir napisał(a):

Więc trzeba zaczekać aż coś odpowiedniego się pojawi. Przy dzisiejszym tempie rozwoju elektroniki nie sądzę,żeby trwało to długo ?

Optymista :) … :) narazie działania producentów pozostawiają wiele do życzenia :) ale trzymajmy kciuki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,


Ja czekam na rozwiazanie w stylu garmina BC50 ale wspolpracujace z dowolnym urzadzeniem a nie tylko wybrana nawigacja Garmina.

BC50 podczepiasz do zasilania od lampy wstecznego, kamera na kabku laczone jest z nadajnikiem ktory podciagasz pod przyczepa tak blisko przodu jak mozliwe i komunikacja bezprzewodowa jest pomiedzy nadajnikiem a urzadzeniem. Do tego masz siatke nakladana na obraz ulatwiajaca ocene odleglosci itd.

Kiedys wszystko bylo przewodowe (lacznie z telefonami) teraz juz nie jest.

Jesli kamer takich nie ma dzisiaj to przyjdzie czas ze beda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, glomir napisał(a):

Więc trzeba zaczekać...

Trzeba czekać...

Lub korzystać z tego co jest i żyć, a nie wiecznie czekać...na coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Misio napisał(a):

Trzeba czekać...

Lub korzystać z tego co jest i żyć, a nie wiecznie czekać...na coś...

Tu się z Tobą zgadzam :) … w sumie super by było mieć takiego Rangera na poduszkach „magnetycznych” bez opon i poduszek pneumatycznych pod tylną osią (3 dni siedziałem i dłubałem z kompresorem) a wystarczy poczekać - w „Powrocie do przyszłości” wszystko było wystarczy zaczekać :) 

Tylko czy my tego dożyjemy :) … narazie problemem jest akumulator … jest lepiej ale mimo wszystko dramat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, bez przesady. To nie tak, że siedzimy na zadku i czekamy aż coś nam skapnie ;) Parę postów wcześniej już pisałem, że skusiłem się na bezprzewodową kamerkę AEG z wyświetlaczem i wstępne testy przeprowadziłem. Wyszły wprawdzie tak sobie ale też prawdą jest, że nie miałem wtedy żadnej przyczepy do podpięcia. Jak takową w końcu będę miał, to zrobię porządny test. W moim przypadku żadne kabelki w grę nie wchodzą. No, chyba, że dorobię się swojej własnej przyczepki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, glomir napisał(a):

Eh, bez przesady. To nie tak, że siedzimy na zadku i czekamy aż coś nam skapnie ;) Parę postów wcześniej już pisałem, że skusiłem się na bezprzewodową kamerkę AEG z wyświetlaczem i wstępne testy przeprowadziłem. Wyszły wprawdzie tak sobie ale też prawdą jest, że nie miałem wtedy żadnej przyczepy do podpięcia. Jak takową w końcu będę miał, to zrobię porządny test. W moim przypadku żadne kabelki w grę nie wchodzą. No, chyba, że dorobię się swojej własnej przyczepki ;)

Ale ja życzę jak najbardziej owocnych testów i  udanego doboru. Niestety osobiście oceniam to sceptycznie. :) jedyna obecnie technologia która daje sensowny obraz przy bezprzewodowym streamingu to WiFi ale niestety jak już opisywałem ma wady :) 

Trzymam kciuki i czekam na interesujące wpisy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.07.2023 o 12:09, Robertos napisał(a):

Zestaw kamery cofania bezprzewodowej i monitora 4,3" MBG Line D-435

Moze ktoś ma i się wypowie czy warto?

Pytasz o ten zestaw? Sam się do niego przymierzam bo słyszałem pozytywne opinie o nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o ten zestaw? Sam się do niego przymierzam bo słyszałem pozytywne opinie o nim...
Otrzymałem odpowiedź od Sprzedawcy ws. wątpliwego działania zestawu z linku podanego przeze mnie, cyt.:
"natomiast nie możemy porównywać kamery emitującej sygnał wifi do zestawu monitor + kamera która posiada sygnał cyfrowy kodowany - monitor jak i kamera posiadają wbudowane nadajniki i nie łączą się za pomocą wifi. Dla porównania Panu powiem, że te kamery w ilości 20szt sprzedaliśmy do Norweskiej firmy zajmującej się wyburzeniami, kamery zamontowane są na końcu naczepy wykonanej m.in z metalu HARDOX - odległość kamery od monitora to 14m i sygnał jest przesyłany i odbierany bez najmniejszego problemu, zatem jeżeli Pan chce zastosować np w kamperze to proszę się kompletnie nie obawiać - będzie działać bez problemu i na pewno nie będzie przycinała obrazu bo to jest zupełnie inne rozwiązanie wysyłania sygnały"

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.