Skocz do zawartości

ISTRIA, który camping??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 godziny temu, golob napisał(a):

ok, u mnie Włochy w 1 połowie czerwca, liczę na luz jeszcze, choc rok temu nawet w czerwcu pusto nie było

1 połowa czerwca na północy Włoch i na Istrii to z reguły inwazja Niemców w trakcie ich zielonoświątkowych ferii. Lepsza w tych rejonach jest II połowa czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Zulos napisał(a):

1 połowa czerwca na północy Włoch i na Istrii to z reguły inwazja Niemców w trakcie ich zielonoświątkowych ferii. Lepsza w tych rejonach jest II połowa czerwca.

Tak tak wiem, przerabialem to rok temu, startuje akurat na zakończenie ferii zielonoswiatkowych, do tego najpierw w planie Dolomity i chodzenie po górach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zulos napisał(a):

Oj tam - jest też piczka (nie jestem wcale pewien czy najdroższa) w okresie 8-15 lipca wolna, jak byłby ktoś zainteresowany, za jedyne 285 EUR za dobę:D

dla mnie cena zaporowa. i nie zapłacę 150 ani tym bardzie 285 E doba  za stanie na molochu przez tydzień czy dwa

7 godzin temu, Dodi napisał(a):

Nie będzie. Jeżdżę już sporo lat, od czasu „pandemii” karawaning stal się modny także wśród zamożnych ludzi. I oni chętnie korzystają z takich kempingów. Miłe wspominam czasy karawaningu przed 2021 .Tanio to już było 

tanio już było to fakt jednak wzrost cen na tych kilku kempingach to przeginka. Od 10 lat co roku pływam na rejsy na wyczarterowanych  łódkach chorwacja / grecja  wrzesień/październik  a  od trzech lat organizujemy też rodzinne rejsy podczas wakacji.

jakoś ceny czarterów się nie zmieniły w stosunku do zeszłego roku  pomimo inflacji  i mamy już zarezerwowaną łódkę W Trogirze na sierpień , napiszę tylko że dzieląc koszty czarteru łódki na trzy rodziny ( łódź 12 osobowa) wyjdzie taniej niż trzy parcele na Lanternie  :-]

5 godzin temu, Lolejko napisał(a):

No to teraz mam zagwozdkę. W zeszłym roku byłem na Zaton i Straśko. Straśko bardzo mi się podobał, a Zaton tylko ze względu na baseny dla córki był wybrany, bo sam camping nie miał dla mnie klimatu.

Dokładnie te same odczucia.

5 godzin temu, Lolejko napisał(a):

Sam już nie wiem gdzie wybrać wyjazd? Istria ze względu na szybszą podróż wpadła mi w oko. Chyba w inne miejsce pojadę, bo na Istrii mimo wszystko jakoś ta przyroda/widoki mniej ciekawe jak południe Chorwacji. A co powiecie o wyspie KRK? Jest tam coś godnego polecenia?

Na Krk też jest fajnie i są już te "Chorwackie widoki" ale też  fajny camping z mini aquaparkiem jest obok na wyspie Losij - Cikat camp .

Polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Suzu4x4 napisał(a):

dla mnie cena zaporowa. i nie zapłacę 150 ani tym bardzie 285 E doba  za stanie na molochu przez tydzień czy dwa

tanio już było to fakt jednak wzrost cen na tych kilku kempingach to przeginka. Od 10 lat co roku pływam na rejsy na wyczarterowanych  łódkach chorwacja / grecja  wrzesień/październik  a  od trzech lat organizujemy też rodzinne rejsy podczas wakacji.

jakoś ceny czarterów się nie zmieniły w stosunku do zeszłego roku  pomimo inflacji  i mamy już zarezerwowaną łódkę W Trogirze na sierpień , napiszę tylko że dzieląc koszty czarteru łódki na trzy rodziny ( łódź 12 osobowa) wyjdzie taniej niż trzy parcele na Lanternie  :-]

Dokładnie te same odczucia.

Na Krk też jest fajnie i są już te "Chorwackie widoki" ale też  fajny camping z mini aquaparkiem jest obok na wyspie Losij - Cikat camp .

Polecam.

 

Cikat  ceny tez spore , trzeba doliczyć prom oraz brać pod uwagę że jak ktoś lubi plażować to tam praktycznie nie ma gdzie. Woda w basenach słona. 
Moje zdanie jest takie że jak jadę nad morze to nie potrzebny jest basen, po co jechać tyle km i siedzieć w basenie . Morze jest piękne i z tego trzeba korzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Suzu4x4 napisał(a):

jakoś ceny czarterów się nie zmieniły w stosunku do zeszłego roku  pomimo inflacji  i mamy już zarezerwowaną łódkę W Trogirze na sierpień , napiszę tylko że dzieląc koszty czarteru łódki na trzy rodziny ( łódź 12 osobowa) wyjdzie taniej niż trzy parcele na Lanternie  :-]

No właśnie mam te same spostrzeżenia.

Ja w tym roku pływam w Cro 20-27 maj - przypominamy sobie kupę kamieni. Może i kupa kamieni, ale spektakularna...

Ceny czarterów faktycznie jak by stanęły, a jeśli już to niezauważalnie poszły do góry. Co ciekawe - ceny marin ACI na jednym przykładzie (już nie pamiętam która dokładnie, ale chyba jedna z droższych czyli Trogir) - dla 15m łódki w zeszłym roku 117 EUR w tym 132 EUR. Na lądzie zatem widać wzrost cen - na wodzie jakoś mniej:D

Oczywiście do ceny czarteru trzeba jeszcze doliczyć ceny marin, ale nikt nikomu nie każe codziennie cumować w marinie. Można kotwiczyć, albo np. stanąć na bojce za część opłaty lub "za darmo" - znaczy się za cenę pysznego obiadku w przypadku bójek restauracyjnych.

38 minut temu, Suzu4x4 napisał(a):

Na Krk też jest fajnie i są już te "Chorwackie widoki" ale też  fajny camping z mini aquaparkiem jest obok na wyspie Losij - Cikat camp .

Polecam.

 

W Krku jestem niezmiennie zakochany ale z powodu który niekoniecznie polecam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jackas napisał(a):

Istra premium resort najlepsza. W 2020 za 2plus2 płaciliśmy 120E. Jeździmy w sierpniu.

A w terminie od 04.06 z karta ACSI za 2+2 (6lat i 2 lata) ile by wyszła doba?

Patrzę na ten Camping i wygląda zacnie :)

Edytowane przez Lolejko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2023 o 12:52, Commander napisał(a):

Byłem na Brioni.  Kemping bardzo klimatyczny. Największy atut to jedna z plaż w cieniu sosen. Tam czas płynie dużo spokojniej i zawsze jest cisza. Kemping duży, z wieloma atrakcjami ale bez basenów....

Witam ,a możesz powiedzieć jakie ceny były w tym Brioni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.