Skocz do zawartości

ISTRIA, który camping??


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.01.2023 o 14:49, dudek_t napisał(a):

Adriatic w Primostenie wypadł z ACSI. Czas sprzedawać przyczepe :(

Ojojoj.. brzydko. Oby się nawrócili w przyszłym roku.

W dniu 19.01.2023 o 11:19, Lolejko napisał(a):

A w terminie od 04.06 z karta ACSI za 2+2 (6lat i 2 lata) ile by wyszła doba?

Patrzę na ten Camping i wygląda zacnie :)

Odpalasz cennik campingu i doliczasz opłatę za 6 latka do ceny z katalogu acsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, maarec napisał(a):

Odpalasz cennik campingu i doliczasz opłatę za 6 latka do ceny z katalogu acsi.

Jak tak sobie patrzę na to acsi to takie groszowe sprawy w skali wyjazdu na tydzień czy dwa. Czasem większe rabaty dostawałem w sezonie :D  oczywiście nie weryfikowałem wszystkiego bo że jest taniej to wiadomo.
Ale spojrzałem na Lanterne i tam bez karty zapłaciłbym 4 euro więcej za dzień. wiadomo dobre i 4 euro, ale szału nie ma :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Voku napisał(a):

Jak tak sobie patrzę na to acsi to takie groszowe sprawy w skali wyjazdu na tydzień czy dwa. Czasem większe rabaty dostawałem w sezonie :D  oczywiście nie weryfikowałem wszystkiego bo że jest taniej to wiadomo.
Ale spojrzałem na Lanterne i tam bez karty zapłaciłbym 4 euro więcej za dzień. wiadomo dobre i 4 euro, ale szału nie ma :D  

To zależy od campingu i wieku dzieci. Na takim Zatonie oszczędność była na poziomie 40E za dobę. Kiedyś to liczyłem i w cro w czerwcu w 2,5 tygodnia wyszło mi ok 1300zl oszczędności.

8 minut temu, maarec napisał(a):

To zależy od campingu i wieku dzieci. Na takim Zatonie oszczędność była na poziomie 40E za dobę. Kiedyś to liczyłem i w cro w czerwcu w 2,5 tygodnia wyszło mi ok 1300zl oszczędności.

Pokusiłem się o sprawdzenie. W czerwcu na Zatonie 2 osoby i pies plus najtańsza picza to ok 72E. Z kartą będzie max 23E i jeszcze niedawno pozwalali stać w 2 linii czyli jeszcze z 10E różnicy. Dzieci w obu przypadkach z cennika. 

Bez acsi już bym olał to miejsce. 

 

W dniu 18.01.2023 o 14:49, dudek_t napisał(a):

Adriatic w Primostenie wypadł z ACSI. Czas sprzedawać przyczepe :(

Być może będzie dalej działać karta avtokampi. W 2022 do 26.06 18E. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Voku napisał(a):

Pewnie zależy też dużo od okresu w którym jedziemy, bo tak patrzę na ten Zeton, to rzeczywiście największy rabat dostaniemy w czerwcu. U mnie z kartą wyszło by za dobę pewnie ponad 50E bez ponad 90E. 

a dokładnie :) z ACSI Twoja rodzinka w czerwcu 49 E a bez 100,4 E

w obu przypadkach dodać opłatę klimatyczną :)

Oszczędność 241,58zł za dobę w czerwcu :). Taki sam rabat będzie na darmową kartę avtokampi.si czy w teorii PZM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Istrię jadąc z Włoch trzeba przejechać kawałek autostradą, co zmusza nas do wykupu winiety. W moim przypadku jadąc w obydwie strony potrzebna jest winieta 30 dniowa. Auto 30E i przyczepa 30E. (Chyba, że nie potrzebuje na przyczepę winiety, bo nie mogę znaleźć konkretnej informacji czy Viano + przyczepa DMC 1350kg potrzebuje winiety), co daje 60E. Czy jest jakaś sensowna opcja by ominąć płatność tego odcinka?

Autostrada H5.jpg

Edytowane przez Lolejko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lolejko napisał(a):

Na Istrię jadąc z Włoch trzeba przejechać kawałek autostradą, co zmusza nas do wykupu winiety. W moim przypadku jadąc w obydwie strony potrzebna jest winieta 30 dniowa. Auto 30E i przyczepa 30E. (Chyba, że nie potrzebuje na przyczepę winiety, bo nie mogę znaleźć konkretnej informacji czy Viano + przyczepa DMC 1350kg potrzebuje winiety), co daje 60E. Czy jest jakaś sensowna opcja by ominąć płatność tego odcinka?

Autostrada H5.jpg

W Google wybierz opcję BEZ OPŁAT i masz wskazaną drogę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Zbyszek napisał(a):

W Google wybierz opcję BEZ OPŁAT i masz wskazaną drogę

 

:brawo:zapomniałem o tej opcji :). A czy ktoś się orientuje jaka winietę powinienem kupić?

Edytowane przez Lolejko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lolejko napisał(a):

A czy ktoś się orientuje jaka winietę powinienem kupić?

Na samą przyczepę nie potrzebujesz drugiej winiety na Słowenii, holownik masz Viano ale on dalej jest chyba w kategorii 2A a nie 2B (jak np. VW t4/5/6 itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, golob napisał(a):

Na samą przyczepę nie potrzebujesz drugiej winiety na Słowenii, holownik masz Viano ale on dalej jest chyba w kategorii 2A a nie 2B (jak np. VW t4/5/6 itp)

Tak z tego co czytałem to jest w 2A. Czyli pomimo, że DMC przekracza 3,5t zestaw z przyczepą to nie potrzeba dodatkowo na przyczepę? 

  • Viano ma:
  • F.2 – dopuszczalna masa całkowita pojazdu [2140 kg],
  • F.3 – dopuszczalna masa całkowita zespołu pojazdów [4980 kg],
  • Przyczepa ma:
  • F.2 – masa  pojazdu [1160 kg],
  • F.3 – dopuszczalna masa całkowita  pojazdu [1380 kg],
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lolejko napisał(a):

Tak z tego co czytałem to jest w 2A. Czyli pomimo, że DMC przekracza 3,5t zestaw z przyczepą to nie potrzeba dodatkowo na przyczepę? 

  • Viano ma:
  • F.2 – dopuszczalna masa całkowita pojazdu [2140 kg],
  • F.3 – dopuszczalna masa całkowita zespołu pojazdów [4980 kg],
  • Przyczepa ma:
  • F.2 – masa  pojazdu [1160 kg],
  • F.3 – dopuszczalna masa całkowita  pojazdu [1380 kg],

Jeśłi jesteś w kat. 2A to płacisz tylko za holownik, nawet jak zestaw przekracza 3,5T. Tutaj jedynie Słowacja i Szwajcaria są wyjątkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.