Jump to content

Mycie przyczepy na myjniach?

old
 Share

Recommended Posts

Witam

Jak sobie radzicie z myciem budki nie mają ogrodu, działki itp. Mam zamiar podjechać na jakąś myjnie ręczną ale szczerze mówiąc nigdy nie widziałem aby ktoś mył budkę na takiej myjni. Może ktoś podzieli się doświadczeniami?

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• zibi

4

• mark

4

• Trafko

4

• konrad_b

3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja myję ręcznie i byle jak .

Nigdy nie da się wymyć jak nówkę .

Ja właśnie usiadłem po myciu, umyłem ja myjka, włącznie z namiotem. Jest całkiem nieźle. :bzik:

Ja myje szamponem samochodowym i polewam mocno wodą.Bardzo przydatny okazał sie mop -swietnie ułatwia prace.

PROSZE O POMOC ! jak pozbyć się żywicy , czym ją zmyć ?

jak pozbyć się żywicy , czym ją zmyć ?

Ja myłem płynem do szyb i schodziło , ale jakiej marki to już nie pamiętam :bzik:

benzyna ekstrakcyjna, alee otrożnie z uszczelnieniami - też się wymyją. Oczywiście mowa o mysiu blachy

Z myciem myjką wysokociśnieniową to raczej ostrożnie. Spotkłem się z opiniami, że można niechcący zalać budkę. Ja używam środków do mycia plastikowych mebli ogrodowych. Po umyciu tym środkiem budkę spłukuję wodą. Ale jestem o tyle w dobrej sytuacji bo mamy swoje podwórko. Ale zamiast spłukiwać bieżącą wodą można budke przetrzeć wilgotną ściereczką płukaną np. w wiadrze z czystą wodą. Można również po umyciu budkę zawoskować. Fajny efekt.

Pozdrawiam.

Ja myje szamponem samochodowym i polewam mocno wodą.Bardzo przydatny okazał sie mop -swietnie ułatwia prace.

PROSZE O POMOC ! jak pozbyć się żywicy , czym ją zmyć ?

Po każdych wakacjach przyjeżdżam z żywicą na samochodzie i przyczepie.Zmywam denaturatem,schodzi bez problemu. :bzik:

Dziękuje wszystkim za cenne rady-ide po denaturat bo używając spirytusu nie jestem pewien czy by go wystarczyło :swieca:

Witam !!! Mam propozycję dla forumowiczów chcących umyć swoją budke ale nie posiadających do tego warunków, aby przyjechali do mnie na myjnię. Co prawda mycie będzie na swieżym powietrzu gdyż budynek nie jest za wysoki, ale do dyspozycji jest cały sprzęt. Myjnia jest na pograniczu Warszawy i Marek przy ul. Piłsudskiego 18D. zainteresowanych proszę o wcześniejszy kontakt.

pozdrawiam

Mark