Skocz do zawartości

V SPOTKANIE WIELKOPOLAN


Rekomendowane odpowiedzi

Fotek nie będę już wrzucał ( wszystko zostało pięknie przez Was zarejestrowane)

 

Hmm :swieca: chyba nie wszystko, a raczej nie wszyscy nigdzie nie widać kit-a, tak, więc załączam jeszcze jedna fotkę :look:

 

Najważniejsze ,że mamy wspaniała młodzież , która nas "starych" ładuje pozytywna energią.

 

Jakich starych ?? :hmm: przecież życie zaczyna się po 50! :hmm:

 

 

myślę ,ża gdzieś w połowie pazdziernika , zrobimy następne spotkanko - co Wy na to?

 

 

A my na to jak na lato :hmm: Sanrok i Roksana o ile termin będzie pasował -na pewno pojawią się :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja również bardzo żałuje

Ty nie żałuj tylko przyjeżdżaj na spotkania :swieca:

 

obstawiamy zaklady ze znowu Cie niezobaczymy
ja stawiam że ogrodnik znów tylko dużo będzie pisał

Dajcje spokój chłopakowi. W końcu z kimś się na tym forum umawiał w sprawie dowozu do Poznania. Wypadałoby chociaż poinformować, że nie da rady przyjechć i po drodze odebrać ogrodnika a nie obiecywać gruszek na wierzbie.

 

Mi też Pinesio w Nieborowie coś obiecał i niestety kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja witam już byłych uczestników spotkania [nie tylko Wielkopolan]b. dziękuję za wiadomość od 100pa, Piotra wraz z pozdrowieniami od uczestników.Myślę że takie spotkania to bardzo są przydatne w dzisiejszych czasach za pogonią nie wiadomo za czym.Pozdrawiam już Wszystkich w domciu i życzę następnych pozytywnych spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa

W dniu 19 września 2009 o godzinie 18 w pubie Dylemt ul. Mickiewicza odbedzie sie spotkanie Wielkopolan.

Chyba 100pa pospieszyłeś się z tym spotkaniem. Prawdziwy Poznaniak zorganizowałby jesienne spotkanie w dniu imienin Marcina aby "obcy" w gościnie posmakowali przy okazji słynnych rogali. Wierzę, że takie spotkanie nastąpi i już się na nie zgłaszamy czyli lepciaki dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś w połowie pazdziernika , zrobimy następne spotkanko

Z powyższego wynika, że najpierw spotkamy się w październiku :swieca:

Prawdziwy Poznaniak zorganizowałby jesienne spotkanie w dniu imienin Marcina

Święty Marcin włada Poznaniem dopiero 11 listopada. Najpierw więc spotkanie październikowe a później listopadowe.

Wszystko w swoim czasie :hmm:

Przyszywane Pyrusy oczywiście mile widziani :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balthur, Spoko :swieca: Ja na początku roku miałem spore problemy ze zdrowiem ale jakoś udało mi się wykaraskać z tego wszystkiego .

Myślę , że przyczyną całego zamieszania jest niestety gonitwa przez życie . Nie ma co ukrywać , zbliża się nieuchronnie 4 z przodu . Pewnie uśmieją się Ci co już ją maja za sobą ale to jest jakby kolejna bariera psychologiczna , którą trzeba będzie kopnąć w cztery litery i brać się w garść . Zdrówka życzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.