Skocz do zawartości

V SPOTKANIE WIELKOPOLAN


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W imieniu swoim i Roxi dziękuję :hmm: za miło spędzony wieczór :hmm: . Czekamy na kolejne spotkanko :hmm: ,a o zlocie w Sławie już nawet nie wspominamy tylko idziemy męczyć tatę :swieca: . Tak, więc Robicar-ku nadchodzimy :look: . Pozdrawiamy: Sandra i Roksana albo Roksana i Sandra, jak kto woli. :hmm:

 

Ps. Jutro wstawimy zdjęcia ze spotkanka. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po spotkaniu. Jak zwykle w Wielkopolsce baaaardzo udanym :hmm: Miło było poznać załogę ROBICAR'a oraz ponownie zobaczyć ekipy: kit'a, 100py, radwana, Adama 1988, Fram oraz balthur'a. Niestety nie poznaliśmy ogrodnika mimo obietnicy przywiezienia go przez kolegę Pinesio. Ani ogrodnika, ani Pinesia :swieca:

Dzięki za mile spędzony wieczór, zakończony wyżerką na teatralce :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie nas do grona karawaningowców :hmm:

Cieszymy się, że mogliśmy poznać tak wspaniałych ludzi :hmm: i spędzić z Wami wspaniały wieczór :hmm:

Jedynym minusem z naszej strony jest fakt, że tak późno do Was dołączyliśmy w „realu”, :hmm: i żeby to nadrobić nie śmiało się pytamy, kiedy następne spotkanie Wielkopolan :hmm::swieca:

 

Ps. Ogrodnik i Pinesio :look: cóż mogę Wam powiedzieć :-] żałujcie to za słabo powiedziane - bijcie się w piersi, że Was tam nie było.

 


A BYŁO TAK !!!

 

 

 

post-99097-imported-a190a402-eded-4315-8031-78414f6cc6cf_thumb.jpg

 

 

post-99097-imported-6ee0975d-5f3c-4cb1-9e6d-f01707360e69_thumb.jpg

 

 

post-99097-imported-9727fdff-7fcd-4800-9ec2-1e8050438c65_thumb.jpg

 

 

post-99097-imported-9947439a-976b-44e7-b1d7-adf5e55ce591_thumb.jpg

 

 

post-99097-imported-4740857e-b855-45c7-bfae-e50ea9a43f85_thumb.jpg

 

 

post-99097-imported-128e5ac0-09ab-456d-8928-623ee67ed3ea_thumb.jpg

 

 

post-99097-imported-fa51c5a3-a13f-4b2b-9458-2c783573ba1a_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Fotek nie będę już wrzucał ( wszystko zostało pięknie przez Was zarejestrowane) , przybyło nas 20 szt i ta nasza grupka Wielkopolska rozrasta się , co mam nadzieję będzie procentowało w przyszłości fajnymi pomysłami . Najważniejsze ,że mamy wspaniała młodzież , która nas "starych" ładuje pozytywna energią. Wszystkim pięknie dziękuję za przybycie [szczególnie Bogdanowi z Gosią ( Radwanki ) i Jankowi( balthurki-Monika była wirtualnie) - mieli daleko ], wspaniałą atmosferkę i myślę ,ża gdzieś w połowie pazdziernika , zrobimy następne spotkanko - co Wy na to? ( Jaśko dzieki ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i myślę ,ża gdzieś w połowie pazdziernika , zrobimy następne spotkanko - co Wy na to?

 

a może z budkami (kamperami) się spotkamy??? :hmm:

 

tak tak ja stawiam że ogrodnik znów tylko dużo będzie pisał :hmm:

a dla Robicara duże :hmm: i załogi :look: że wkońcu zaszczycili nas swoja obecnością :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBICAR, co ty mi mówisz - cały czas jestem w żałobie po spotkaniu :swieca:

 

Ja również bardzo żałuje :hmm: miło byłoby poznać wszystkich karawaningowców w realu :hmm: mam nadzieje że kiedyś to nastąpi :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.