Skocz do zawartości

Camper Caravan Show 2022


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tragedia - zagrali z ludźmi w h.

Dzień przed zlotem przysłali maila, że prąd kosztuje 100 PLN. Na miejscu informacja, że prąd obowiązkowy :zlo:

Do tej pory walczą, by zapewnić ludziom prąd :lol:

Informacją od innego zlotowicza, że jest tylko jedna hala, kiedyś były CZTERY.

Jak ktoś jeszcze myśli, by kupić bilety na złot to ODRADZAM !!!

20220929_204527.thumb.jpg.73ff9ed6d96a8aa4af55ca67e2b014b4.jpg

Errata, prund już jest - zobaczymy na ile :P

A zobaczcie, co jest na bilecie kupionym miesiąc temu:

20220929_205752.thumb.jpg.7048db81085e452a1a131f4703348fc4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, lbuster napisał:

Tragedia - zagrali z ludźmi w h.

Dzień przed zlotem przysłali maila, że prąd kosztuje 100 PLN. Na miejscu informacja, że prąd obowiązkowy :zlo:

Do tej pory walczą, by zapewnić ludziom prąd :lol:

Informacją od innego zlotowicza, że jest tylko jedna hala, kiedyś były CZTERY.

Jak ktoś jeszcze myśli, by kupić bilety na złot to ODRADZAM !!!

20220929_204527.thumb.jpg.73ff9ed6d96a8aa4af55ca67e2b014b4.jpg

Errata, prund już jest - zobaczymy na ile :P

A zobaczcie, co jest na bilecie kupionym miesiąc temu:

 

 

 

 

Jednak miałem nosa żeby nie jechać, czyli gorzej jak w tamtym roku a myślałem że gorzej nie może być a jednak, no z prądem to pojechali, typowo nastawieni na zysk, zobaczymy jak będzie w Poz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi, że dawno nikt mi tak ciśnienia nie podniósł. Ja stalem dobre 20-30 minut w korku, bo podobno jeden gościu się uparł, że nie zapłaci i stanął w poprzek drogi. Ja też się kłóciłem i poprosiłem, by mi zwrócili za bilet. Nastała cisza.

Stwierdziłem, poświęcę się. Choć miałem zaproszenie do kumpla. A wiedzcie, że przyjechałem sam, więc koszta na 1 osobę są gigantyczne.

Oczywiście, tak jak poprzednim razem jak byłem, są sanitariaty, ale wogóle nie przystosowane dla karawaningowców. Wody nabierasz z prysznica, kota i szarówki do ubikacji, nie ma jak opłukać :mlot:

Wcześniej mi to nie przeszkadzało, teraz miarka się przebrała.

Nie wspomnę o ogrodzeniach, przez które do sanitariatów jest na około ze 200-300, jak nie więcej, metrów. Przez moją modyfikację w ogrodzeniach jest 50m :P

Na tą chwilę, to mój ostatni przyjazd na te targi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lbuster napisał:

Wierz mi, że dawno nikt mi tak ciśnienia nie podniósł. Ja stalem dobre 20-30 minut w korku, bo podobno jeden gościu się uparł, że nie zapłaci i stanął w poprzeg drogi. Ja też się kłuciłem i poprosiłem, by mi zwrócili za bilet. Nastała cisza.

Stwierdziłem, poświęcę się. Choć miałem zaproszenie do kumpla. A wiedzcie, że przyjechałem sam, więc koszta na 1 osobę są gigantyczne.

Oczywiście, tak jak poprzednim razem jak byłem, są sanitariaty, ale wogóle nie przystosowane dla karawaningowców. Wody nabierasz z prysznica, kota i szarówki do ubikacji, nie ma jak opłukać :mlot:

Wcześniej mi to nie przeszkadzało, teraz miarka się przebrała.

Nie wspomnę o ogrodzeniach, przez które do sanitariatów jest na około ze 200-300, jak nie więcej, metrów. Przez moją modyfikację w ogrodzeniach jest 50m :P

Na tą chwilę, to mój ostatni przyjazd na te targi :(

Podejrzewam że nie jeden na wjeździe się wku...... ale nie ma się co dziwić.

Co ci dali za kwitek jak płaciłeś  dodatkową opłatę za prąd, zbytnio się na tym nie znam ale handel prąd chyba jest zabroniony a tu co taka opłata za prąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojtek71 napisał:

Tylko jedna hala do oglądania

Wedle materiałów 2, ale co tam jest, to się dowiem później.

20220930_083853.thumb.jpg.34180dccedfdecaa3b556ce9e5db1a26.jpg

3 godziny temu, wojtek71 napisał:

od trzech lat go nie potrzebuje. 

Podobnie, jak ja, wszystko na gaz lub 12V. Tak na prawdę tylko lodówkę mogłem przełączyć na 230V, ale to taki zysk, że nie wiem, czy oszczędzę gazu na piwo  :(

Godzinę temu, peja76 napisał:

handel prąd chyba jest zabroniony

Nie mam pojęcia, ale w domu płacę tyle za pół miesiąca, gdzie wszystko jest na 230V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, jacek00 said:

W zeszłym roku było chyba więcej?

Jeśli dobrze pamietam to też były dwie hale, ale wystawców było dużo. Więcej było jak targi karawaningowe były połączone z turystycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak właśnie zapamiętałem pierwsze targi na których byłem..tzn że były połączone z tymi turystycznymi, ale z rokiem na rok jest coraz gorzej... Dajcie znać czy jest na czym oko zawiesić.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lbuster napisał:

Stwierdziłem, poświęcę się. Choć miałem zaproszenie do kumpla. A wiedzcie, że przyjechałem sam, więc koszta na 1 osobę są gigantyczne.

ALe to koszt przede wszystkim za biesiadę oraz za koncert gwiazdy muzyki rozrywkowej! Na Eda Sheerana na narodowym bilety były droższe. Więc ciesz się, że masz tak tanio :lol:

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jacek00 napisał:

Więc ciesz się, że masz tak tanio :lol:

Wiesz, o gustach się nie dyskutuje, ale to nie mój klimat ;) Jakbym chciał iść na koncert jakiegoś wykonawcy, to bym kupił bilet na koncert ;) Przecież wiadomo, że karawaningowcy słuchają muzyki od sasa do lasa, więc nikt nigdy wszystkich się nie zadowoli.

2 godziny temu, Eastnomad napisał:

Więcej było jak targi karawaningowe były połączone z turystycznymi.

I to miało swój klimat i trzy dni były optymalne :ok:

Godzinę temu, Misio napisał:

Dlatego ja się jednak z tego wyleczyłem...

I wolę na weekend zjechać do Mikoszewa ;)

Może za rok też tak wybiorę :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.