Skocz do zawartości

Camper Caravan Show 2022


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jacek00 napisał:



Ogólnie powiem, że jednak wielką szkodą by było jakby za rok miało Nadarzyna nie być.

Może i będzie ale czy ktoś przyjedzie tego nie wiem, z tego co widzę na FB wesoło nie jest ludzie narzekają że mało wystawców o zlocie/parkingu to nawet nie wspomnę. zapłacili po 100zł za prąd a prądu brak:niewiem: ludzie są bardzo sfrustrowani

 Jak mam być szczery miałem chrapkę jechać ale żona mnie powstrzymywała i dobrze, myślałem że z poprzednich targów wyciągnęli  jakieś wnioski ale z tego co widać raczej nie i traktują zlotowiczów jak jakąś bandę baranów co można wyciągnąć od nich pieniądze, dobra niech nawet dojdzie ta stówa ale żeby serwisu porządnego i podpięcia prądu nie było, normalnie jak byśmy byli jakimiś ubogimi krewnymi którym można pomiatać, jak tak można. Ludzie którzy organizowali ten i poprzedni zlot nie mają pojęcia o karawaningu, oni myślą że my jedziemy siedzimy na polach nie myjemy się, nie korzystamy z WC itp, ach brak słów ja jako karawaningowiec w tamtym roku czułem się poniżony:(

Teraz zobaczymy co Poznań pokaże, niech się szykują bo będę i w razie co to mam tel pod ręką i nie zawaham się go użyć:zlo: do domu mam blisko i będę kamperem więc tylko odpalam i jadę :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pierwszy raz byłem w Nadarzynie. Niestety to co mnie interesowało nie było. Tak jak koledzy wyżej napisali Hobby to porażka jedna przyczepa i w połowie dnia sprzedana i zamknięta. 
Również nie było Adria.  Przyjechali z jedną przyczepą w sumie były dwie, w tym jedna Astella. Nic ciekawego :( 
Strefa dla youtuberów w porównaniu do tego co było rok temu w Poznaniu, gdzie była cała jedna hala dla nich, a tutaj wciśnięci gdzieś w przejście 
Organizacyjnie słyszałem, że słabo. Np dwie prelekcje zapisane na tę samą godzinę w tej samej sali.  hehe 
Poznań miał również lepszą strefę gastro, więcej food trucków. 

Na plus na pewno dużo Fendów, Dethleffsów i Knaussów. 

Nie wiem czy się jeszcze skuszę na Nadarzyn. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, peja76 napisał:
Jak to Adrii też nie było, nikt wcześniej nic nie wspominałdefault_hmm.gif 

Akurat od początku było wiadomo, że ich praktycznie nie będzie po tym jak targi zbojkotował Elcamp i Cargo. Więc cudem i rzutem na taśmę na targach pojawiło się Warszawskie Centrum Karawaningu, które przywiozło dwa Buernstery i dwie Adrie.  

Tylko, że Adrii zawsze było mało. Natomiast Hobby od zawsze w Nadarzynie miał ogromne stoisko. Więc o ile obecność Adrii w takiej ilości nie jest żadnym zaskoczeniem to brak Hobby już tak. Tak samo w drugą stronę - pozytywnym zaskoczeniem była ilość Fendta, Sterckemana, Knausa i Detka których było dużo więcej niż w latach poprzednich. I tu należy pochwalić dealerów, którzy mimo bliskości targów poznańskich postanowili jednak przywieźć bardzo dużą ilość sprzętu do Nadarzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, jacek00 said:

pozytywnym zaskoczeniem była ilość Fendta

Który dealer się z nimi wystawiał? Ten ze śląska czy pomorza? 
Jak ktoś ma zdjęcia tych nowych fendtów to mógłby coś tu wrzucić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Eastnomad napisał:
Który dealer się z nimi wystawiał? Ten ze śląska czy pomorza? 

Jak ktoś ma zdjęcia tych nowych fendtów to mógłby coś tu wrzucić

Kampi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2022 o 12:48, lbuster napisał:

@Wilk530, sąsiedzi zakupili stół za dobrą cenę, sam dzisiaj będę się rozglądał za krzesłami 

20220930_153746.thumb.jpg.a31ca3813ad1e37007a58bbafe208f7b.jpg

Właśnie wytargowałem 4szt dometica.Nie wiem jak z wytrzymałością ale były najwygodniejsze i bardzo płaskie po złożeniu.IMG-20221002-WA0008.thumb.jpeg.652f26a0eab1bf92b5c37f7f162b0aec.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daeler aby się wystawić piszę do producenta aby dał tyle i tyle kasy. Jak da, to jego produkty będą na wystawie, jak nie da, to nie będzie. No chyba że produkt dobry, z potencjałem i wysoko marżowy to wówczas dealer może się wystawić za swoje.  Dethleffs być może daje, do tego jest na wysokiej marży i dlatego jest w mega ilości. Być może Dethleffs dostał w otatniej chwili mega cenę od Ptaka byle zapchać dziurę.

 

W Polsce na targach różnych branż bywały bojkoty i najczęściej tymi które miały odwagę były najpotężniejsze firmy.  

Hobby ma, i bardzo długo będzie miało jedną przewagę. Zna je każdy. Czy jeździ po Polsce czy po Europie wszędzie widzi Hobby.  A jak spyta właściciela czy to dobry sprzęt, to każdy powie że superowy, bo w tej branży każda liszka swój ogonek chwali.  Tak więc dla Hobby to kasa wywalana w błoto. Pytanie czy Dethleffs w normalnych latach również zdetronizuje Hobby. Ale póki co po cobidowych szykują się deczko biedne lata więc kto wie co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wilk530 napisał:

Właśnie wytargowałem 4szt dometica.Nie wiem jak z wytrzymałością ale były najwygodniejsze i bardzo płaskie po złożeniu.IMG-20221002-WA0008.thumb.jpeg.652f26a0eab1bf92b5c37f7f162b0aec.jpeg

Jaki to model? Jaki koszt z dym podnóżkiem? (Jak rozumiem demontowany)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dometic - Quattro Milano relaxer Grey. Cena 680,-  z podnóżkiem. Jedyne co na tą chwilę mogę powiedzieć to są miękkie i wygodne a dalsza opinia wyjdzie w praniu
 

Edytowane przez Wilk530 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej akcji z prądem to chyba ich koniec. Właśnie doszedłem do wniosku, że te targi to odzwierciedlenie polskiej branży karawaningowej. Dziadostwo i amatorka... 
Motocyklowe w PTAKu też bardzo słabe były. Wystawcy nie chcą po covidzie się wystawiać. Bo drogo a różnicy w sprzedaży nie odczuli.
Ja z racji pisywania artykułów tematycznych o motocyklach byłem kilka razy, ale te ostatnie to był dramat - pustki.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w sobotę na pseudo zlocie, obowiązkowej opłaty za prąd już nie było ale brakło koszulek. ;)

Mieliśmy być do niedzieli ale wszystko oblecieliśmy w sobotę.

Półintegra w interesującym nas układzie była tylko jedna i jeszcze się okazało, że ktoś ją kupił i zabronił oglądać.

Wieczorem ludzie pochowani, brak chęci do integracji.

Zwinęliśmy się wieczorem i wróciliśmy do domu.

Podsumowując szkoda kasy na zlot, jednodniowy wypad z wejściówką był wystarczający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.