Skocz do zawartości

Uwaga i przestroga VASCO


ufolz

Rekomendowane odpowiedzi

Qźwa niewytrzymałem musze to napisać. Moze nie w temacie ale przestroga dla wszystkich. VASCO mozna sobie w dupe wsadzić, nie rozpoznaje mowy,  źle tlumaczy lub całkowicie sie wiesza. Przez caly wyjazd moze z dwa razy dobrze przetlumaczył i nic pozatym. VASCO to SYF. Nie kupujcie tego pomimo zakupionych komentarzy ktore mowia ze jest super. Dobrze ze bedą ambasadorzy Vasco w Łodzi. KAMPERMANIACY to im pokaze jak to badziewie dziala.. sorry ale kiedy jest potrzeba ono odmawia posluszeństwa za to translator google nawet offline bezproblemu... był juz raz na gwarancji i dalej to samo. Bezuzyteczny badziew. Moze wreszcie producent sie ogarnie a nie wypuszcza na rynek niedokonca dzialające urzadzenia. 3kamperowiczow spotkałem i maja ten sam problem. 

Zakończenie reklamacji Vasco opisane jest w tym poście: 

Dalsze odczucia autora tematu z używania VASCO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Nie kupujcie tego pomimo zakupionych komentarzy ktore mowia ze jest super.


Że jest super to mówią przede wszystkim Youtuberzy, którym zapłacono za testy tego badziewia. Niestety ale w wielu przypadkach tak to właśnie wygląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, jacekzoo napisał:

Dokładnie ten model bialy nawet moge zdjecie podeslać firmware bo podobno mialem wymieniony caly translator na nowsze oprogramowanie. Znajomi maja starszy srebrny i to samo, i spotkani w Grecji inni maja nasz model i dupa tez się wiesza i dodatkowo jest ich bardzo cichy. Nasz juz ma glosnik poprawiony ale i tak kibel. 

Na podanej stronie komentarze z jedna gwiazdka sa kasowane. Mojego komentarza juz nie ma. Filtrowane są i umieszczane tylko pozytywne. Dlatego dzisiaj miarka sie przebrala i napisalem ostrzezenie.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzięki wielkie, w tym roku o takim zakupie myślałem i o tym urządzeniu, naoglądałem się Youtuberów jak to fajnie, jednak rzeczywistość jest zupełnie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem to cudo i testowałem jak tłumaczy do translatora google w telefonie a z telefonu na polski i było ok. Jedynie w norweskim wychodziły bzdury. W praktyce nie miałem okazji sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

Przede wszystkim, przykro nam, że ma Pan tak negatywne doświadczenie z naszym tłumaczem i nie ukrywamy, że jesteśmy tym bardzo zaskoczeni. Tego typu komentarze się wcześniej nie pojawiały. Prosimy o kontakt telefoniczny: + 48 730 313 119. Dołożymy wszelkich starań aby ustalić przyczynę i sprawnie ją usunąć. 

 

Zespół Vasco Electronics 

Edytowane przez Vasco Electronics
Błędny podpis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ich miejscu też tak bym napisał. Ale usunięcia niekorzystnych komentarzy zapomnieli wytłumaczyć. Ciekawe co chcieli osiągnąć używając "tłustej" czcionki.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.