Jump to content
ufolz

Uwaga i przestroga VASCO

Recommended Posts

Tomii
W dniu 26.07.2022 o 11:20, Vasco Electronics napisał:

Szanowny Panie,

Przede wszystkim, przykro nam, że ma Pan tak negatywne doświadczenie z naszym tłumaczem i nie ukrywamy, że jesteśmy tym bardzo zaskoczeni. Tego typu komentarze się wcześniej nie pojawiały. Prosimy o kontakt telefoniczny: + 48 730 313 119. Dołożymy wszelkich starań aby ustalić przyczynę i sprawnie ją usunąć. 

Zespół Vasco Electronics 

Sami z siebie tu zaglądacie czy ktoś uprzejmie doniósł o negatywnej opinii na forum? 
Co ze znikającymi negatywnymi komentarzami na Waszej stronie?

@ufolz daj znać czy udało się sprawę rozwiązać?

ufolz

@Tomii dobrze dam znać jak wróce i skontaktuje się z nimi gdyż jestem teraz w Rumunii i to samo występuje. Nagminny komunikat nie rozpoznano. Wiec to nie jest wina sieci. SLOWACJA, WEGRY, SERBIA, TURCJA, BUŁGARIA i teraz RUMUNIA. W poniedzialek bede do nich dzwonił jak prosza. Mam wlasnie nagrany film jak chcialem kupic ser i komunikat znany i wkurzajacy. Nie rozpoznano.

jacek00
Sami z siebie tu zaglądacie czy ktoś uprzejmie doniósł o negatywnej opinii na forum? 
Co ze znikającymi negatywnymi komentarzami na Waszej stronie?

[mention=5064]ufolz[/mention] daj znać czy udało się sprawę rozwiązać?

Raczej mają monitoring mediów i śledzą na bieżąco wszystkie negatywne wpisy.

byry007

A czym to się różni od tłumacza google w telefonie ? oprócz tego ze telefon musi mieć internet włączony?pytam z ciekawości bo nie znam urzadznia raz gdzieś widziałem na filmie jak ktoś używał.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

witus
A czym to się różni od tłumacza google w telefonie ? oprócz tego ze telefon musi mieć internet włączony?pytam z ciekawości bo nie znam urzadznia raz gdzieś widziałem na filmie jak ktoś używał.

Tłumacz Google nie potrzebuje internetu. Potrzebne języki można pobrać.

d1724a8812a154ba3b577585a72de097.jpg

byry007
Tłumacz Google nie potrzebuje internetu. Potrzebne języki można pobrać.d1724a8812a154ba3b577585a72de097.jpg&key=64cb86ab227501f4ea8087a454139b159d3af1b71cf9d08ba02252ec957ccc5e
Czyli dobrze sądzę ze to tylko gadżet a mój sposób lepszy bo każdy ma fona

polo63
9 godzin temu, witus napisał:

d1724a8812a154ba3b577585a72de097.jpg

Aaaaaa o tym nie wiedziałem-  dzięki. 

Mars
W dniu 28.07.2022 o 23:16, witus napisał:

Mam najnowszą wersję i od razu pojawia się komunikat, że nie może tłumaczyć, bo jestem offline. A odpowiedni język pobrany. Gdzieś czytałem, że ta najnowsza wersja działa tylko online. Co zrobić, aby tłumaczył offline? 

ufolz

A ja w dalszym ciagu czekam na rozwiazanie mojego problemu. SERWIS sie odezwał wyslalem produkt i czekam.. hmm. Za tydzien kolejny wyjazd..

Tomii
8 minut temu, ufolz napisał:

A ja w dalszym ciagu czekam na rozwiazanie mojego problemu. SERWIS sie odezwał wyslalem produkt i czekam.. hmm. Za tydzien kolejny wyjazd..

Zostawiliście coś w Turcji i musicie wrócić :hmm: ? Dobrze Wam :yes:. Gdzie tym razem?

dudek_t

Nie rozumiem sensu istnienia takich produktów a już tym bardziej kupowania. A kasowanie nieprzychylnych komentarzy to absolutny facepalm. 

jacek00
Mam najnowszą wersję i od razu pojawia się komunikat, że nie może tłumaczyć, bo jestem offline. A odpowiedni język pobrany. Gdzieś czytałem, że ta najnowsza wersja działa tylko online. Co zrobić, aby tłumaczył offline? 

Musisz mieć pobrane oba języki, czyli ten z którego tłumaczysz i ten na który tłumaczysz. Wtedy wszystko działa offline. 

f1e9c1bc15b7749793a4cbeffdca7af4.jpg

Mars
7 godzin temu, jacek00 napisał:

Musisz mieć pobrane oba języki, czyli ten z którego tłumaczysz i ten na który tłumaczysz. Wtedy wszystko działa offline. 

O, dzięki za info, sprawdzę.

ufolz

Co do Vasco to dzisiaj przyszła paczka z wymienionym na nowe urzadzenie i od poniedziałku rozpoczynam jego eksploatacje dajac kredyt zaufania i wg zapewnień zespolu bede zadowolony. Przeprosili za niedogodnosci i problemy. Wiec chyba temat mozna zamrozić. Zespół VASCO stanał na wysokości zadania.

ufolz

Moi drodzy. Rozpakowałem i właczylem go, pierwsze co mnie zaskoczylo to nie 5minutowe właczanie a 2 sekundy aby moc rozmawiac. Druga zaskakujaca sprawa to że nie ma problemu z odczytywaniem glosu i tlumaczy w mgnieniu oka. Hmmmm. Zaluje ze wczesniej nie napisalem komentarza to bym sie przynajmniej nie nadenerwował. Nowe urzadzenie teraz dziala jak by bylo z innego swiat. Po 30min bawienia sie raz źle przetlumaczylo ale to byc moze moja wina.. Su w TR (Woda) jakoś inaczej interpretowalo. Ale jak poprawnie wymawialem to jakoś poszło. Napewno jedno jest do zmiany jako zyczenie, ale to nie jako usterka, czy wada tylko jako modernizacja i ewentualny rozwoj urzadzenia. Wybor glosu do tlumaczenia. Jezeli mezczyzna mowi to aby mezczyzna tlumaczyl jezeli kobieta to kobieta. Taka mała zmianka i temat rozwojowy moze nawet w formie upgrade. Takze na obecna chwile dziala mega szybko i dokladnie, jest głośny, czytelny. Qrcze czuje róznice z tamtym felernym lub uszkodzonym od poczatku.

Takze Tomasz tak to wyglada z mojej strony. VASCO stanelo na wysokosci zadania.