Skocz do zawartości

Uwaga i przestroga VASCO


ufolz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.07.2022 o 11:20, Vasco Electronics napisał:

Szanowny Panie,

Przede wszystkim, przykro nam, że ma Pan tak negatywne doświadczenie z naszym tłumaczem i nie ukrywamy, że jesteśmy tym bardzo zaskoczeni. Tego typu komentarze się wcześniej nie pojawiały. Prosimy o kontakt telefoniczny: + 48 730 313 119. Dołożymy wszelkich starań aby ustalić przyczynę i sprawnie ją usunąć. 

 

Zespół Vasco Electronics 

Sami z siebie tu zaglądacie czy ktoś uprzejmie doniósł o negatywnej opinii na forum? 
Co ze znikającymi negatywnymi komentarzami na Waszej stronie?

@ufolz daj znać czy udało się sprawę rozwiązać?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomii dobrze dam znać jak wróce i skontaktuje się z nimi gdyż jestem teraz w Rumunii i to samo występuje. Nagminny komunikat nie rozpoznano. Wiec to nie jest wina sieci. SLOWACJA, WEGRY, SERBIA, TURCJA, BUŁGARIA i teraz RUMUNIA. W poniedzialek bede do nich dzwonił jak prosza. Mam wlasnie nagrany film jak chcialem kupic ser i komunikat znany i wkurzajacy. Nie rozpoznano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami z siebie tu zaglądacie czy ktoś uprzejmie doniósł o negatywnej opinii na forum? 
Co ze znikającymi negatywnymi komentarzami na Waszej stronie?

[mention=5064]ufolz[/mention] daj znać czy udało się sprawę rozwiązać?
 
Raczej mają monitoring mediów i śledzą na bieżąco wszystkie negatywne wpisy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym to się różni od tłumacza google w telefonie ? oprócz tego ze telefon musi mieć internet włączony?pytam z ciekawości bo nie znam urzadznia raz gdzieś widziałem na filmie jak ktoś używał.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym to się różni od tłumacza google w telefonie ? oprócz tego ze telefon musi mieć internet włączony?pytam z ciekawości bo nie znam urzadznia raz gdzieś widziałem na filmie jak ktoś używał.

 

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

 

Tłumacz Google nie potrzebuje internetu. Potrzebne języki można pobrać.

d1724a8812a154ba3b577585a72de097.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumacz Google nie potrzebuje internetu. Potrzebne języki można pobrać.d1724a8812a154ba3b577585a72de097.jpg&key=64cb86ab227501f4ea8087a454139b159d3af1b71cf9d08ba02252ec957ccc5e
Czyli dobrze sądzę ze to tylko gadżet a mój sposób lepszy bo każdy ma fona

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2022 o 23:16, witus napisał:

Tłumacz Google nie potrzebuje internetu. Potrzebne języki można pobrać.

Mam najnowszą wersję i od razu pojawia się komunikat, że nie może tłumaczyć, bo jestem offline. A odpowiedni język pobrany. Gdzieś czytałem, że ta najnowsza wersja działa tylko online. Co zrobić, aby tłumaczył offline? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ufolz napisał:

A ja w dalszym ciagu czekam na rozwiazanie mojego problemu. SERWIS sie odezwał wyslalem produkt i czekam.. hmm. Za tydzien kolejny wyjazd..

Zostawiliście coś w Turcji i musicie wrócić :hmm: ? Dobrze Wam :yes:. Gdzie tym razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowszą wersję i od razu pojawia się komunikat, że nie może tłumaczyć, bo jestem offline. A odpowiedni język pobrany. Gdzieś czytałem, że ta najnowsza wersja działa tylko online. Co zrobić, aby tłumaczył offline? 

Musisz mieć pobrane oba języki, czyli ten z którego tłumaczysz i ten na który tłumaczysz. Wtedy wszystko działa offline. 

 

f1e9c1bc15b7749793a4cbeffdca7af4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jacek00 napisał:

Musisz mieć pobrane oba języki, czyli ten z którego tłumaczysz i ten na który tłumaczysz. Wtedy wszystko działa offline. 

O, dzięki za info, sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Vasco to dzisiaj przyszła paczka z wymienionym na nowe urzadzenie i od poniedziałku rozpoczynam jego eksploatacje dajac kredyt zaufania i wg zapewnień zespolu bede zadowolony. Przeprosili za niedogodnosci i problemy. Wiec chyba temat mozna zamrozić. Zespół VASCO stanał na wysokości zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy. Rozpakowałem i właczylem go, pierwsze co mnie zaskoczylo to nie 5minutowe właczanie a 2 sekundy aby moc rozmawiac. Druga zaskakujaca sprawa to że nie ma problemu z odczytywaniem glosu i tlumaczy w mgnieniu oka. Hmmmm. Zaluje ze wczesniej nie napisalem komentarza to bym sie przynajmniej nie nadenerwował. Nowe urzadzenie teraz dziala jak by bylo z innego swiat. Po 30min bawienia sie raz źle przetlumaczylo ale to byc moze moja wina.. Su w TR (Woda) jakoś inaczej interpretowalo. Ale jak poprawnie wymawialem to jakoś poszło. Napewno jedno jest do zmiany jako zyczenie, ale to nie jako usterka, czy wada tylko jako modernizacja i ewentualny rozwoj urzadzenia. Wybor glosu do tlumaczenia. Jezeli mezczyzna mowi to aby mezczyzna tlumaczyl jezeli kobieta to kobieta. Taka mała zmianka i temat rozwojowy moze nawet w formie upgrade. Takze na obecna chwile dziala mega szybko i dokladnie, jest głośny, czytelny. Qrcze czuje róznice z tamtym felernym lub uszkodzonym od poczatku.

Takze Tomasz tak to wyglada z mojej strony. VASCO stanelo na wysokosci zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.