Skocz do zawartości

Sezon 2022, kempingi w Polsce, all inclusive wróciło do łaski czy idzie kryzys ?


Suzu4x4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, filipert napisał:

Przesadzasz, jak na nadmorskie warunki, to jest obłożenie 50%

:mlot:

Na pewno co nieco by się jeszcze zmieściło ale jest Oki. Na mieście dużo tubylców. Porozmawialem tu i tam. Miejscowi twierdzą że ten sezon jest dużo gorszy niż w ubiegłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2022 o 08:03, TomekKnaus napisał:

Zgodnie z przysłowiem ... "Jak sie nie ma miedzi to się na d...e sie

Mam miedź lecz nie muszę jej wydać dla chciwego właściciela pola itp.

Będąc w Kołobrzegu w zeszłym roku za VW T4 + ja zapłaciłem 54zł. To szaleństwo aby za kawałek trawnika wydać całą kasę.

Będąc w tym miesiącu wTylawie na Drymarku za trzy dni zapłaciłem za VW T4 + ja prąd i raz kąpiel 60 zł. Wilk syty i owca cała.

Jest dużo miejsc gdzie od zeszłego sezonu staję za niewielkie pieniądze lub darmo, między innymi na parkingach leśnych.  Ja myślę że coś się zmieni i będzie jeszcze pięknie.

Edytowane przez b.b tulipan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że w karawaningu właśnie chodzi o to że jednemu podoba się piękna parcela ze wszystkimi mediami nowe sanitariaty i trochę rozrywki dla gości, drugiemu wystarczy kawałek trawy i dostęp do prądu ewentualnie jakaś toaleta byle czysta a trzeci najlepiej stanie gdzieś na dziko . Nie widzę w tym nic złego gdy cena za pole idzie w parze z jakością obiektu lub urokiem miejsca i nie dziwię się właścicielom którzy wkładają całego siebie żeby umilić komuś pobyt i chcą za to być wynagrodzeni jak należy. Problem jest wtedy gdy wszystko nie trzyma się kupy choć wtedy takie miejsca powinny świecić pustkami prędzej lub później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, peja76 napisał:

Trzy dni i jedna kąpiel:o i to latem:oslabiony:

Ze świniami  nie śpię.:lol: Mam swoje wyposażenie na stanie. Mam prysznic solarny a tam jedna kąpiel w celu sprawdzenia działania takiej usługi oraz doszorowania się dokładniej w większej ilości wody, no ale chyba nie muszę się z tego tłumaczyć? Chodziło mi o cenę za pobyt trzy dniowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni kręcimy się po zachodnim wybrzeżu . Wszystkie kempingi jakie mijaliśmy po drodze zabite pod korek, na kempingach sporo też namiotów poupychane w każdy kąt.

W większości  miejscowości w kanjapach  generalnie  bez kolejek ale np w takim Pobierowie to dramat i wszędzie kolejki .  Z kwaterami problemu nie ma, widziałem wiele szyldów "wolne pokoje" , "po języku " słychać sporo turystów z za zachodniej granicy. Ogólnie wszędzie ludzi sporo,

a że na kampingach nie ma miejsc to trzeba jakoś sobie radzić   :-]

 

 

20220729_085916_resized.jpg

20220729_114534_resized.jpg

20220729_122746_resized.jpg

20220729_204448_resized.jpg

20220729_213827_resized.jpg

20220729_213843_resized.jpg

20220729_213922_resized.jpg

20220730_143148_resized.jpg

20220730_161327_resized.jpg

20220730_185636_resized.jpg

20220731_150431_resized.jpg

20220731_221413_resized.jpg

20220731_221428_resized.jpg

IMG-20220729-WA0034_resized.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 13 sierpnia to nie lipiec...
jeszcze parę lat temu po 15.08 nad morzem się wszystko zamykało na gwoździe...

Ale mam wrażenie, że w covidowych latach to się zmieniło. Wtedy kiedy te bony rzucili, w szoku byłem w ostatnim tygodniu sierpnia jak odbiłem się w Sopocie, a Darłówku przejść się nie dało i kolejki do knajp były.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na wyngiel zbierają :)  nie ma co się dziwić . W mojej okolicy dużo osób zostawiło stacjonarnie cepki na pobliskich jeziorach i służbowymi autami albo razem dojeżdżają co week. Porównując do poprzedniego roku biorąc pod uwagę TYLKO  ekogroszek x 4 !!!!   +  paliwo wychodzi  15-20k  na wyjazd zagraniczny plus weekendy po Polsce starczyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.