Skocz do zawartości

Pomysł na mapę pomocy carawaningowej !!!!!!!!!!!!!!


szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że admini powinni się na ten temat wypowiedzieć i zrobic taka mapkę tych użytkowników Forum, którzy zgłoszą do tego akces. Coś na kształt zapisów na Zloty. Jestem za pomysłem i sam mogę zaoferować miejsce pod przyczepę dostęp do prądu, wody .... a co za problem podać swój numer telefonu czy adres to prawie wszystko jest w profilu. Zebranie tego w jednym miejscu byłoby bardzo fajne i na pewno pożyteczne.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed, szefostwo na wakacjach. Pomysł dobry i warto się nad nim pochylić. :ok:

Żeby nasze namiary nie popadły w niepowołane ręce proponuję umieszczenie naszego S.O.S w dziale przyjaciele (widocznego dla userów od 30 posta).

Z tak stworzonej bazy zrobimy plik .doc lub .pdf, ewentualnie Excel do wydrukowania i zabrania ze sobą na wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie problem w okolicach Białegostoku to też zapraszam. Miejsce na przyczepę się znajdzie, prąd również.

Dokładnie - Choroszcz przy trasie Warszawa - Białystok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mymlon

Twój pomysł jest bardzo fajny z jego realizacją chyba trzeba poczekać do końca wakacji chociaż to teraz byłoby najbardziej potrzebne. Ci którzy deklarują już pomoc są dostępni przez profile i myślę że z tej prostej bazy już można skorzystać. Przypomnę o tym po wakacjach Adminom.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed, szefostwo na wakacjach. Pomysł dobry i warto się nad nim pochylić. :ok:

Żeby nasze namiary nie popadły w niepowołane ręce proponuję umieszczenie naszego S.O.S w dziale przyjaciele (widocznego dla userów od 30 posta).

Z tak stworzonej bazy zrobimy plik .doc lub .pdf, ewentualnie Excel do wydrukowania i zabrania ze sobą na wyjazd.

 

 

mnie ten pomysł pasi

 

pochyl sie głębiej i do roboty trza to sprecyzowac i ujednolicić :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, skoro temat tak się rozwija to i ja zaoferuje swoją pomoc!! W razie problemów oferuję miejscę do postoju wraz z prądem i prysznicem, wszystko co jest dostępne w domu!! dodatkowo zaprzyjaźniony warsztat w razie poważniejszych problemów (wraz z moimi rabatami), ciepły posiłek itp!! poza tym wszystko co będzię potrzebne a bedę mógł pomóc. Tel podany w profilu, w okolicy Środy Wielkopolskiej, poznania, Jarocina, Wrześni i podobnych odległości również holowanie!! Pozdrawiam wszystkich użytkowników szanownego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, skoro temat tak się rozwija to i ja zaoferuje swoją pomoc!! W razie problemów oferuję miejscę do postoju wraz z prądem i prysznicem, wszystko co jest dostępne w domu!! dodatkowo zaprzyjaźniony warsztat w razie poważniejszych problemów (wraz z moimi rabatami), ciepły posiłek itp!! poza tym wszystko co będzię potrzebne a bedę mógł pomóc. Tel podany w profilu, w okolicy Środy Wielkopolskiej, poznania, Jarocina, Wrześni i podobnych odległości również holowanie!! Pozdrawiam wszystkich użytkowników szanownego forum

 

prosze no to narazie jest nas dwóch o tak szerokim zakresie pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko dlaczego Wy nie wiecie że mamy coś "w ten deseń" na forum.

 

Pierwsza rzecz to to:

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1085

 

Druga to wspomniana mapa :ok:

http://www.forum.karawaning.pl/googlemap.php

 

Osobiście powiem że umieszczanie takich informacji w miejscu dostępnym dla wszystkich to proszenie się o problemy, dlatego pierwszy link działa tylko osoba które są już jakiś czas na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mogę służyć na podwórku miejscem na postawienie pryczepy, prąd i inne rzeczy dostępne przy domu lub w domu. Obrzeża Kielc prawie bezpośrednio przy obwodnicy S7 W-wa - Kraków i przy drodze krajowej 74 Piotrków - Tarnów.

Wcześniej proszę o kontkt telefoniczny 607810386.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.