Skocz do zawartości

Spotkałem, widziałem forumowicza


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli piszesz prawdę to nie masz się czego bać. Handlarz straszy ale niech któryś poleci do sądu :-D

 

Wiem ale po co mi jakiś czub, który wypisuje smsy czy wysyła info na FB  i czepia się wszystkiego - frustratów nie brakuje... powyższe napisałem przede wszystkim aby zwrócić uwagę, że są miejsca w których się spotykamy szanując miejsce i innych użytkowników a trafi się jeden - kształcony inaczej ...

 

My bywaliśmy w tym miejscu w nawet 10 załóg i skrawka śmieci nie zostawialiśmy, w około ogniska zostawialiśmy porządek, nanosząc drewna w nadmiarze, kije od smażenia kiełbas zostawialiśmy koło ogniska, drobne śmieci które przywiał wiatr albo przytargały zwierzęta ze śmietników sprzątaliśmy w czynie, trawy nie ryliśmy kołami, młodych drzew nikt nie łamał, kamienie w potoku służyły do przejścia przez niego sucha nogą a  nie do spiętrzania wody... a po tym weekendzie ktoś zrobił wszystko na odwrót... Szkoda, bo po częstszych takich wizytach takie miejsca tracą swój urok ...

 

Przy ostatnim naszym spotkaniu, rozbici 500m od nas tez byli "goście" z K.pl (bus na wrocławskich blachach, a przyczepa na ostrowskich - lub na odwrót) którzy nie przeszkadzali nikomu i nie zostawili śladu po sobie - brawa dla nich i serdecznie pozdrawiamy... Ciekawe czy ktoś na najbliższy weekend tez zawita ;-) My jak coś będziemy stacjonować na Grzędach od poczatku przyszłego tygodnia na 2-3 dni aby odpoczac przed długim weekendem  ;-).

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazję zobaczyć jaki porządek zostawili po sobie Travellersi czy jak to się tam pisze w Szwecji :look:   :look:   :look: 

 nikt im nawet żadnej uwagi nie zwrócił, po prosu posprzątali i już, myślę że przebili by tą załogę z tego kampera i to mocno

dlatego zostawiają oni zawsze taki syf. Ale jak dla mnie to foto tego kampera powinno być, aby następnym razem wiedzieli o co kaman.

Sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VW Sharan / Ford Galaxy EL XXXLC - Czerwony rocznik coś około 2000 bo to bliźniaki były w tych czasach z dużym białym logiem i napisem www.karawaning.pl Łódź Brzezińska skręcił w Janosika...kto to się ciąga po Stokach.. :)

Kiedyś widziany był w Mileszkach ale myslałem że się przewidziałem teraz już wiem że nie.. :(

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla 2 zestawów z forumowymi naklejkami chyba na olkuskich blachach (na pewno jedna przyczepa miała numery zaczynające się na KOL - hobby lub fend ) mijających mnie na obrzeżach Kielc.Pomykałem rowerkiem, nie dałem rady pomachać.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla 2 zestawów z forumowymi naklejkami chyba na olkuskich blachach (na pewno jedna przyczepa miała numery zaczynające się na KOL - hobby lub fend ) mijających mnie na obrzeżach Kielc.Pomykałem rowerkiem, nie dałem rady pomachać.

Hobby i Knaus. To ja ze szwagrem gnaliśmy do Bałtowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mercedes A klasa rejestracja zaczynające się na WZ z naklejka forum. Niech wlasciciel sprawdzi tylne koła bo coś jest tam nie tak. Informacja od znajomego który jechał dziś za nim w wawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.