Skocz do zawartości

Spotkałem, widziałem forumowicza


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc dzisiaj wzdłuż parkingu na terminalu "Polski Gaz"w Sosnowcu zauważyłem Kia Sportage blachy SO... . Miała założone mocowania dodatkowych lusterek. Coś mnie tkneło i zerkłem na tył samochodu, a tam forumowa naklejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  W dniu 3.05 wracając  ze  zlotu Południowców w Kościerzycach  ...  do południa   ...na trasie  Brzeg-Kluczbork  mijałem się    pojazdem ciągnącym   Niewiadówkę  , za póżno dostrzegłem  znaczek  Karawaning  .... i  nie  zdążyłem pomachać  .....  czyżby to był Andrzej z Opola  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05 wracając ze zlotu Południowców w Kościerzycach ... do południa ...na trasie Brzeg-Kluczbork mijałem się pojazdem ciągnącym Niewiadówkę , za póżno dostrzegłem znaczek Karawaning .... i nie zdążyłem pomachać ..... czyżby to był Andrzej z Opola ?  Ja też na tej trasie i tym terminie mijałem Knausa i za parę metrów niewiadówkę ale nie dostrzegłem nalepki z forum !!.

Edytowane przez MARECKI551 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie Kolegę w Kamperku na F-Ducato z którym się mijałem około 19:30 w minioną sobotę w Jaworze - Kolega Jechał na Jelenią Górę a my z przyczepką w przeciwnym kierunku...

 

 

i przykra informacja...  Są w naszym gronie Syfiarze Forumowicze... z Kamperka ze Śląska (foto kamperka jest), który był na miniony weekend na Grzędach nad zalewem - Śmieci się ze sobą zabiera a nie zostawia w folii pod drzewem, a kasety nie wylewa w trawę - 200m dalej jest zrzut na fekalia przy dawnej knajpie... Jeśli pojawicie się ponownie na Grzędach zostaniecie przegonieni w pieruny (nie jesteście tam mile widziani) ... Zapewne przeczytali na tym forum o tej miejscówce za free i przyjechali na zwiad - mam nadzieje ze przeczytają także ten wpis...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na majówce w Kołobrzegu miałem przyjemność poznać załogę Andrzejo19

Pozdrawiamy.

.

BartoszK gratuluję odważnego przedstawienia sprawy, takie zachowania trzeba wytykać palcem.

Ja jestem dzikus, ale bron Bóg żeby po mnie jakikolwiek śmieciowy ślad pozostał.

Sorry za OT ale też nie potrafię tego przemilczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z fotka się wstrzymam - już z tego forum do mnie 3 czubów wypisywało i groziło sądami przy innych okazjach... Oszołomów nie brakuje ;-)

 

Kamper na Ducato, naklejka szybowca z tyłu i CB midland, tablice SGL... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z fotka się wstrzymam - już z tego forum do mnie 3 czubów wypisywało i groziło sądami przy innych okazjach... Oszołomów nie brakuje ;-)

 

Kamper na Ducato, naklejka szybowca z tyłu i CB midland, tablice SGL...

Sądu za takie akcje to tacy ludzie powinni się bać. Nie rozumiem takiego zachowania. Na kampera stać a do śmietnika się już ruszyć nie może.

 

A potem się dziwimy, że lasy są pełne śmieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepsze jest to, że Bartek pisał a jednym a do takich akcji przyznało się jeszcze dwóch kolejnych z pogróżkami  :]  :]  :]

 

Nie do końca tak jest - akurat 3 czubów pisało pod tematy w innych sprawach  ( 2 to handlarze przyczep o których się negatywnie wypowiedziałem i odradzałem zakup u nich ;-)))   ) , na razie do powyższego nikt się nie "przyznał" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.