Skocz do zawartości

Podwyżki na A4


Marcin_G

Rekomendowane odpowiedzi

W złym momencie kupiłem przyczepę. Zdecydowanie za późno. Sprzedałem motocykl, kupiłem przyczepę - od miesiąca samochód u mechanika - nie mam za bardzo czym jeździć (wcześniej bym jeździł motocyklem) :klnie: :lol2: . Kupiłem przyczepę i dokupiłem do niej samochód na olej napędowy - po dwóch miesiącach cena gnojówki z 5,4 do 7,99 zł :fuck::klnie:. Kupiłem ten samochód, okazało się, że zestaw ma 3550 kg :lol::mlot:... Kurs B+E, e-trole srole, płacenie za kulanie się po szosie w celach turystycznych a nie zarobkowych :sex:. Przełknąłem to wszystko:drink: :niewiem:. Ale wzrostu cen prawie x 2 nie przełknę (nie ważne, że tylko niektóre odcinki):czerwona: :admin:. Będę jeździł bokami :drive:.

Masakra. A starałem się, żeby nie przechodzić nad dyszlem :palacz:

Edytowane przez Batman (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już taki armageddon, że to nawet nie Ty, jak w żeglarstwie, to jakaś kobita musiała przejść, nie ma bata że nie. I w ten sposób wszyscy dostaliśmy równo po tyłkach. Chciałoby się powiedzieć, trzymajcie niewiasy krótko, i niech nie skracają drogi woków zestawu, bo dopiero będzie bieda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Batman napisał:

Kupiłem ten samochód, okazało się, że zestaw ma 3550 kg

@Batman Nie płacz, nie płacz ?

@golob ma 3506 albo 3509, dokładnie już nie pamiętam. Także 50 przebitki to nie ma bólu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

 ma 3506 albo 3509, dokładnie już nie pamiętam. Także 50 przebitki to nie ma bólu 

Dokładnie miałem 3507 ? auto 2207 i przyczepą 1300. Ale już mam nową przyczepę i konkretniej przekraczam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marcin_G napisał:

Nie wiem czy już było, ale ja przeczytałem dzisiaj i zagotowałem....

https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/krakow/przejazd-a4-krakow-katowice-bedzie-drozszy

Kraków- Katowice to jest patologiczny odcinek a4. Wieczny remont. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bramkach na A 4 np Balice , lewa skrajna bramka jest przeznaczona tylko dla samochodów osobowych i tylko dla e-płatności . Czy mogę z przez nią przejechać zestawem do 3,5 t ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2022 o 12:00, Marcin_G napisał:

Nie wiem czy już było, ale ja przeczytałem dzisiaj i zagotowałem....

https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/krakow/przejazd-a4-krakow-katowice-bedzie-drozszy

Dlaczego się zagotowałeś?

Chcesz zarabiać więcej? Pracownicy Stalexportu też chcą. 

Dzisiaj podwyżka o trochę ponad 8% to jak promocja. A że z przyczepą większa owa podwyżka to chyba normalne. Zadaniem zarządu jest dbanie o wyniki finansowe. A skoro je w prosty sposób można poprawić to należy to robić.  Właściciele przyczep i kamperów dają jasny sygnał że wiedzie im się dobrze, więc problemów natury etycznej też zarząd Stalexportu mieć nie powinien.  Może brzmi paradoksalnie, ale jak podpytałem w trakcie majówki kilku nowicjuszy ile dali za swoje budki, często zwykłe graty, to o finanse obywateli bym się nie martwił  Bardziej o intelekt.

 

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną odpowiedzią kierowców na takie diktum jest zaprzestanie jeżdżenia tą drogą (46 km od bramki do bramki). Sam nią nie jeżdżę. Jadę przez Olkusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2022 o 12:45, Cathay napisał:

.  Może brzmi paradoksalnie, ale jak podpytałem w trakcie majówki kilku nowicjuszy ile dali za swoje budki, często zwykłe graty, to o finanse obywateli bym się nie martwił  Bardziej o intelekt.

 

A co z tymi których zestaw waży 1,5 tony A wartość zestawu to 15 000 zł. Dlaczego mam płacić  takie same  pieniądze jak kamper 3.5 lub zestaw ponad 4 tonowy. To jest chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.