Skocz do zawartości

Dodatkowe lusterka do samochodu.


Kurus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

w związku z tym że kilka osób się pytało odnośnie różnic pomiędzy Milenko AERO 3  wersja płaskie i wypukłe

przeprowadziłem małe porównanie ;)

optycznie niczym się nie różnią , po prostu wersja "FLAT" (płaskie)  mniej oddala (mniej widać za to obraz jest bardziej naturalny )

a wersja "CONVEX" (wypukłe)  oddala bardziej (więcej widać za to obraz jest bardziej zniekształcony)

 

FLAT:

20180130_171026_resized.thumb.jpg.01f62b497cc7d555dd090a8f427bc631.jpg

CONVEX:

 

20180130_175751_resized.thumb.jpg.44662fa85b80699268908a3cab1bf416.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: na AERO 3 FLAT  nie jeździłem to się nie wypowiem, od roku używam wypukłych i nie widzę potrzeby zmiany  ;)

a testowałem kilka różnych modeli z Keny chyba z pięć różnych

Dla mnie kluczowym parametrem było w kolejności:

- brak możliwości zsunięcia się w czasie jazdy

- brak drgań w czasie jazdy

- pole widzenia

- szybkość montażu/demontażu

i od kiedy używam AERO 3 CONVEX,  moje potrzeby w powyższym zakresie zostały zaspokojone :]

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym  :http://center-camp.pl/pl/p/Lusterka-HAGUS/2879 ? Zastanawiam się czy przegłub przy gumowych przyssawkach jest ruchomy, a dokładnie czy złożą się lusterka w samochodzie z założonymi w/w lustrami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, AgaMar napisał:

Wejdź w ogłoszenia na Forum i masz kilkanaście ofert od Jacka.

Mam już drugie EXCELENT VIEW i je lubię, bo dużo widzę :)  Choć jak założę to wyglądają jak od ŻUKA ;)

Marcin a miałeś jeszcze SPED FIXY,  nie przypasowały Ci że wróciłeś do EXELENTÓW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎01‎-‎21 o 13:15, Voku napisał:

Do przyczep 2,5 polecają też lusterka Milenco Aero 3 XXL Mirror http://www.milenco.com/products/mirrors/milenco-aero-3-xxl-mirror

Nie wiecie gdzie można kupić w Polsce te Milenco Aero 3 XXL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem, nawet na obelinku ich nie ma. Jedynie tu znalazłem

http://www.ebay.com.au/itm/MILENCO-AERO-3-TOWING-MIRROR-EXTRA-WIDE-XXL-UNIVERSAL-MULTI-FIT-CARAVAN-TRAILER-/291696388434

Tylko że to australia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Voku miszcz :) taniej niż kupować tamte i sprzedawać te mniejsze.

nie wiesz czy to cena w pln czy w €? 

 

P.s. 

W euro :/ ale i tak tragedii nie ma

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL tego nie ma trzeba by zamówić u producenta chyba ze ci wyślą z obelinka, z drugiej strony kupić w metalowym kawałek rurki i będzie to samo zamiast płacić 100zł :P

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie lutego będę wiedział czy mi wystarczą te co mam czy będę musiał kombinować z szerszymi :D 

jak będę musiał kombinować to będę myślał jak to ogarnąć, stówa dużo i nie dużo. Już jeden komplet lusterek rozwaliłem, jakbym coś pogubił z milenco to bym się zapłakał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Voku napisał:

z wysyłką 180 zł moim zdaniem nie warto :mellow:

w przypadku konieczności posiadania szerszych ramion  kupił bym zwykłe AERO 3 ,  w pierwszym lepszym markecie budowlanym kawałek rurki , dociął  pod odpowiedni wymiar i po temacie.

Nawet z anodowaniem czy lakierowaniem proszkowym rurki pod kolor koszt nie przekroczy 50 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.