Skocz do zawartości

Zmiana przyczepy na przyczepę z osobnym prysznicem


Smolik

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Smolik napisał:

Z filmów i ze zdjęć Adria podoba mi się najbardziej ale muszę dołożyć Mover bagażnik na rowery markizę i akumulator dla mnie to must have. Dodam że w Adrii robi robotę te okno lubimy jak jest jasno :) 

Ja z początku skreśliłem adorę bo bałem się awari  czy stłuczenia tego okna. Model jednak dostępny długo a nic nie słychać o usterkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My też póki co jesteśmy w 3 osoby ale docelowo chyba będzie to przyczepa na dłużej ? Nasz Hobby 500 KMFE nauczyła nas wiele pokazała co jest potrzebne jak masz małe dzieci to piętrus i stolik po środku super rozwiązanie nie mam ciśnienia na zmianę bo moja jest bardzo zadbana od listopada od kwietnia stoi w ogrzewanej hali mam w niej wszytko co potrzebuje dlatego najlepiej tak się szuka i kupuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koledzy sytuacja dynamiczna żona odrzuciła Fendta zbyt ciemny Adria się podoba wszystkim zatem szukam gdzie zobaczyć :) czy w Adrii koło zapasowe jest w standardzie ?

Edytowane przez Smolik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Smolik napisał:

Dobra koledzy sytuacja dynamiczna żona odrzuciła Fendta zbyt ciemny Adria się podoba wszystkim zatem szukam gdzie zobaczyć :) czy w Adrii koło zapasowe jest w standardzie ?

Raczej wątpię. Przy przyczepach na jednej osi większość producentów od 1600 kg, przy konfigurowaniu większej nośności w cenę osi dolicza koła aluminiowe. Chyba tylko Hobby ma możliwość skonfigurować przyczepę o DMC 1900 kg na stalowych 14 calowych felgach. Zapas zazwyczaj jest dodatkowo płatny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Smolik napisał:

Dobra koledzy sytuacja dynamiczna żona odrzuciła Fendta zbyt ciemny Adria się podoba wszystkim zatem szukam gdzie zobaczyć :) 

Zobacz sobie tą przyczepę, zobacz inne układy jakie ma ten diler, poczytaj o nich, może jest tu osoba co miała do czynienia z taką przyczepą lub ma, sam jestem ciekawy opinii, bo wpadła mi w oko ale na żywo nie widziałem.

https://www.otomoto.pl/oferta/swift-sprite-mondial-495-se-gotowy-do-odbioru-ID6DGtcF.html

https://www.otomoto.pl/oferta/swift-sprite-cruzer-520-sr-gotowy-do-odbioru-ID6E1LO1.html

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwi15-CviNr1AhVCs4sKHQF0CyoQFnoECBkQAQ&url=https%3A%2F%2Fpolskicaravaning.pl%2Fdzial%2F239-prezentacje-pojazdow%2Fartykuly%2Fugas-pragnienie-caravaningu-przyczepy-sprite-juzw-polsce%2C54199&usg=AOvVaw3vZDpH-2x0uaH58nQbj5pj

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koledzy sytuacja dynamiczna żona odrzuciła Fendta zbyt ciemny Adria się podoba wszystkim zatem szukam gdzie zobaczyć  czy w Adrii koło zapasowe jest w standardzie ?
Koło będziesz mieć w opcji. Tak samo sanki. Raczej u żadnego producenta nie masz co liczyć na zapas.

Jak chcesz pooglądać budy na żywo to zapomnij o polskim rynku. W Warszawie owszem, stoją Adory ale 573.

Mieszkasz na Śląsku więc wsiadaj w auto i jedź do jakiegoś dealera do Niemiec. Zrób tylko wcześniej rekonesans na mobile.de wśród dealerów i tego co kto ma na placu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jacek00 napisał:

Mieszkasz na Śląsku więc wsiadaj w auto i jedź do jakiegoś dealera do Niemiec. Zrób tylko wcześniej rekonesans na mobile.de wśród dealerów i tego co kto ma na placu.

I to jest myśl :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Smolik napisał:

I to jest myśl :) 

@Mandrol tak zrobił ze swoją Adrią, zresztą kupił ją też w DE. Poszukaj jego relacji, wrzucał zdjęcia z placu. Mandrol też zmienił Hobby na Adrie właśnie więc może się wypowie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smolik, w czwartek byłem w Elcampie i kilka przyczep stoi na placu. Nie dam sobie głowy uciąć ale przy wejściu stało coś z symbolem zaczynającym sie od 6 ale czy to była wspomniana 613UT to Ci nie powiem (673PK z podwójnymi drzwiami też chyba była). Zadzwoń do nich i zapytaj- może akurat trafisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Smolik napisał:

Dobra koledzy sytuacja dynamiczna żona odrzuciła Fendta zbyt ciemny Adria się podoba wszystkim zatem szukam gdzie zobaczyć :) czy w Adrii koło zapasowe jest w standardzie ?

Nie. Było w pakiecie powiększonego dmc. Celuj w alufelgi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.mobile.de/pl/Samochód-kempingowy/Adria-Adora613UT,Alde-Heizung,2022er/vhc:motorhome/pg:vipmotorhome/336698819.html

Sprawdziłem mobile i jest parę do wyboru cena mnie więcej ta sama pytanie mam czy jak przywożę przyczepę z Niemiec to płace netto czy brutto ?

Edytowane przez Smolik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.