Skocz do zawartości

Nowy Niewiadów Freedom


Niewiadów

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciekawe, czy może zamarznąć i zablokować odpływ lub nie dać się wyjąć z tegoż powodu ?

Wszystko jest pięknie, jak jest ciepło!

Jak jest zimno ..........? Masz zazwyczaj wyraźnie zaznaczone czy posiadasz wersję zimową czy nie. Jak nie to oczywiście, że może zamarznąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Przepraszam za punktowanie ale za taką kasię należy wymagać :hehe:

 

O czym Ty mówisz? Za taką kasę nie kupisz innej nowej i tak dużej przyczepy. Poza tym wszystko co wymieniłeś nie wpływa na jej funkcjonalność.

 

Teraz przejżałem wątek i rzuciłem też okiem na tego Freedoma na stronie producenta.

Wrażenia z tego co zobaczyłem:

1. Duuży plus, że może coś wreszcie drgnęło w polskiej myśli technicznej z zakresu kempingowego. Dalsze "liftingi" serii 126 wydają mi się śmieszne i fajnie, że jest coś nowego.

2. Freedom wygląda jakby autor miał zamierzenie "zróbmy coś nowego, innego niż dotychczas - nie ważne co wyjdzie"

3. Dlaczego twórca przyczepy nie posiedział sobie spokojnie z kawą i notatnikiem oglądając strony www zachodnich producentów ?? Bo nie znajduję ŻADNEGO powodu by przyczepa miała taki skos z tyłu. I zachodni producenci też go nie znaleźli. Także ciekaw jestem czy da się to jakoś uzasadnić poza dość dyskusyjnym argumentem o urodzie tego rozwiązania. Co z pojemnością luku bagażowego z przodu - bo na zdjęciach wychodzi, że raczej jest marny

4. Cena 38 tys nie wygląda zachęcająco, a z WC 44,5 tys. no i plus jeszcze 2,7 tys za ogrzewanie. Hmm.... :mikolaj:

5. W jaki sposób ta przyczepa jest 3 osobowa ?? Bo jakoś nie widzę tam miejsca dla 3 osób dorosłych.

6. Wygląda to na następcę n126n i jako taki to jest jakiś krok w dobrą stronę. Tylko, że n126n, która i tak jest wg. mnie zbyt droga kosztuje ponad 10 tys mniej od Freedoma... A ma jednak dla niektórych ważny argument - DMC 750 kg, a nie 1000.

 

PS. Baardzo ciekaw jestem ceny Nsport 520... Ale widząc ceny n126n czy Freedoma to cena Nsporta pewnie powali na kolana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem sobie galerie na niewiadow.pl i powiem ze mi najbardziej sie podoba N sport 520... ceny nie podaja ale sadze ze jak prz tych malych wysrubowali ceny tak ostro to 520 wcale nie bedzie konkurencyjna cenowo ... jesli wogle bedzie :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Dlaczego twórca przyczepy nie posiedział sobie spokojnie z kawą i notatnikiem oglądając strony www zachodnich producentów ?? Bo nie znajduję ŻADNEGO powodu by przyczepa miała taki skos z tyłu. I zachodni producenci też go nie znaleźli. Także ciekaw jestem czy da się to jakoś uzasadnić poza dość dyskusyjnym argumentem o urodzie tego rozwiązania. Co z pojemnością luku bagażowego z przodu - bo na zdjęciach wychodzi, że raczej jest marny

 

jednak chyba posiedział

4670_2_Campy_Sunglasses_Polarblau_Heck.jpgdethleffs.de

adria też ma podobną przyczepkę w ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać - nie wszystko musi być praktyczne. Ważne, żeby było ładne! :bzik:

dokładnie, zobacz np na nowego civica i zgadnij jaka jest widoczność do tyłu :hehe:

dość głośno było też o lusterkach vectry B - malutkie, ale ładne

 

tutaj też chyba postawiono na wygląd, przy tak małych przyczepkach ciężko jest zrobić coś ładnego, żeby nie miało pudełkowatego wyglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ,że ktoś wybije ze złości tylne okno.

 

albo po prostu wybije (bez złości) :hehe:

 

przy tak małych przyczepkach ciężko jest zrobić coś ładnego,

 

to fakt. Łatwiej zrobić małe, żeby było ładne, niż żeby było duże! :bzik:

 

A co do piękna, jak to mówią - nie wszystko złoto, co się świeci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo rozumiem w czym problem z tym oknem ?

jak będą to robić w niewiadowie, to zmawiasz i już, jak każde inne

pewnie będzie ciut droższe od zwykłych, ale ... światła tam też są takie,

że jedno kosztuje tyle co kpl do mojego pingponga :hehe:

a ile kosztuje zintegrowana lampa w nowej hobby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.