Skocz do zawartości

Budka do oceny


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś kojarzy takie wykończenie kibelka? Mi coś się nie podoba to wykończenie ściany, nie spotkałem się z takim kolorem

https://www.olx.pl/d/oferta/knaus-450-ufe-sport-mover-przedsionek-bagaznik-w-super-stanie-CID5-IDMhqW6.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym modelu /roczniku brodzik był standardowo. Za dopłatą był dołożony słupek w narożniku ( taki plastyk jak brodzik ) w którym była bateria z wężem i wylewką. Na suficie była listwa a w niej zamontowana zasłonka a ścianki o które pytasz  takie jak widzimy na fotach są w orginale. 

Patrząc na mikrowele i brązową wstawkę wewnętrznych drzwi to mogła być wyprodukowana w fabryce na Węgrzech.

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maras napisał:

Patrząc na mikrowele i brązową wstawkę wewnętrznych drzwi to mogła być wyprodukowana w fabryce na Węgrzech.

Którą wstawkę masz na myśli? W drzwiach wejściowych? Z niemieckiej fabryki takiej nie było czy ogólnie wtedy te sporty były tylko na Węgrzech produkowane? Fajne są te sporty z tych lat ale mało ich jest na rynku używanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, golob napisał:

Którą wstawkę masz na myśli? W drzwiach wejściowych? Z niemieckiej fabryki takiej nie było czy ogólnie wtedy te sporty były tylko na Węgrzech produkowane? Fajne są te sporty z tych lat ale mało ich jest na rynku używanych.

Tak w drzwiach wejściowych. Jak swoją zamawiałem to wiele fotek sobie oglądałem i modliłem się :)  abym nie otrzymał tej wystającej mikroweli . Nie wiem czemu oni ją tak zamontowali ,że tak wystaje. A to ,że były one produkowane też na Węgrzech to czytałem w tamtych latach na niemieckim forum. To zapewne można sprawdzić po VIN-ie. Moja ma równo zamontowaną mikrowelę i białe drzwi i jest z DE.

Co do rynku wtórnego u nas to w większości były po przejściach a takich całych jest naprawdę mało. 

Po tylu latach złego słowa nie powiem .Wszystko jest na swoim miejscu i wszystko działa jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jacekzoo napisał:

Ktoś kojarzy takie wykończenie kibelka? Mi coś się nie podoba to wykończenie ściany, nie spotkałem się z takim kolorem

https://www.olx.pl/d/oferta/knaus-450-ufe-sport-mover-przedsionek-bagaznik-w-super-stanie-CID5-IDMhqW6.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=5

Byłem u niego oglądać piękne LMC w wersji zimowej rok temu. Handlarz, ale sam jeździ z przyczepą, sprowadza po kilka przyczep w stanie do sprzedaży od ręki, to co miał pod domem wyglądało OK. Ja ostatecznie zrezygnowałem z uwagi na układ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 12.11.2021 o 08:43, filipert napisał:

Handlarz, ale sam jeździ z przyczepą, sprowadza po kilka przyczep w stanie do sprzedaży od ręki, to co miał pod domem wyglądało OK. Ja ostatecznie zrezygnowałem z uwagi na układ. 

dobra informacja. zobaczymy co tam jeszcze ma, ta odpada bo nie ma prysznica, nawet jego protezy. ale pochylę się nad nim

Edytowane przez szary11
wymoderowano wycieczki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam identyczną budkę w tum samym rozkładzie tu potwierdza się moje osobista opinia jeśli producent nie zamontował baterii prysznicowej tzn nie mozna się kąpać pomieszczenie typu wc łazienka nie jest dostosowana .

Minus kaseta wc obsadzona wyżej niż standard konieczny podnóżek. Zbyt dużo schowków ? nawet przy dwójce dzieci 11lat nie jesteśmy w stanie ich zapełnić. Kaseta wyjmowana od strony przedsionka .

Ogólnie budka fajna przestronna .

Do szczególnej uwagi górna ściana bakisty sufit 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.