Skocz do zawartości

Oszukana


Podróżnik Olga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

15 godzin temu, Podróżnik Olga napisał:

Ludzie co jest z wami jeżeli rozmawiam z gościem i według moich potrzeb ściąga przyczepę wysuka6mi zdjęcia i kwotę do akceptacji ja wszystko potwierdzam a on mnie w huja wali

Może trochę kultury? Jesteś na publicznym forum, więc wypadałoby pisać kulturalnie i bez przekleństw...

Cytat

 Gość który ha kupi też został oszukany nawet dziś na campingu porównywaliśmy zdjęcia i cała resztę. Pierdole takich handlarzy. 

W jaki sposób gość został oszukany? Cały czas na prawo i lewo rzucasz tekstami o oszustwie - wszyscy zostali oszukani, ale jak? Co z tym zrobiłaś? Zawiadomiłaś policję? 

15 godzin temu, Podróżnik Olga napisał:

Widzę, ze ból to mają pseudo handlarze a nie poważni handlowcy. Ech. 

Jakich hanldarzy? Na forum chyba nie ma żadnego handlarza, a na pewno wśród komentujących Twój temat. Ból na razie masz tylko Ty. Nie spisałaś umowy, nie wpłaciłaś zaliczki i w żaden sposób się nie zabezpieczyłaś i pretensje do całego świata teraz. Zwykła nauczka na przyszłość, że na gębe to można bułki w sklepie kupować a nie poważne rzeczy załatwiać. Taka prawda. 

2 godziny temu, Dioblik napisał:

No a handlarz robi podobnie ? Czyli pie... takich kupujących ;)

No ja, po tym co tu czytam wcale się nie dziwię, że handlarz aż psy musiał spuszczać... Jeśli w taki sposób wyglądały ich rozmowy...

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Podróżnik Olga napisał:

Jeżeli zgłaszają się do mnie ludzie oszukani w taki sam sposób bo gość działa na zasadzie kto da więcej. To poco ściąga przyczepę pod klienta. Gość który kupił moja przyczepę też miał obiecana bez zaliczki inna tak działają oszuści.

 Jak dobijecie do 10 to mozecie celowac w pozew zbiorowy :D Ja rozumiem ze duma urazona i teraz za wszelka cene chcesz komus popsuc opinie, bo konto specjalnie zakladasz tu na forum i na FB tez chyba widzialem ten post, ale postaraj sie z bluzgami spasowac. Skoro w handlu tyle juz przepracowalas to sama powinnas zauwazyc, ze ostatni rok albo nawet wiecej powiedzenie "Nasz klient, nasz Pan" raczej nie ma racji bytu. Niestety nastala smutna nowa rzeczywistosc nie tylko na rynku karawaningu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacek00 napisał:

Może trochę kultury? Jesteś na publicznym forum, więc wypadałoby pisać kulturalnie i bez przekleństw...

:ok:

Trochę rzadziej zaglądam ostatnio na Forum i akurat trafiłem na ten temat. Gdyby nie Twój wpis, pomyślałbym sobie, że przez czas, kiedy tu nie byłem, poziom akceptacji wulgarnego języka, inwektyw i obrażania innych sięgnął dna. Dobrze, że to napisałeś, bo czytając niektóre posty, poczułem się dokładnie, jak na jakimś targu między przekupkami. Dodatkowy niesmak pozostawia fakt, że sława padają z ust "kobiety". Nie rozumiem tego i panujących w ostatnich latach tendencji językowych :klnie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kristofer napisał:

:ok:

Trochę rzadziej zaglądam ostatnio na Forum i akurat trafiłem na ten temat. Gdyby nie Twój wpis, pomyślałbym sobie, że przez czas, kiedy tu nie byłem, poziom akceptacji wulgarnego języka, inwektyw i obrażania innych sięgnął dna. Dobrze, że to napisałeś, bo czytając niektóre posty, poczułem się dokładnie, jak na jakimś targu między przekupkami. Dodatkowy niesmak pozostawia fakt, że sława padają z ust "kobiety". Nie rozumiem tego i panujących w ostatnich latach tendencji językowych :klnie:

Krzysiu masz absolutną rację. Niestety tak się stało.

Ja zostałem nazywany wprost debilem i jakby nie było tematu. Żadnych przeprosin, wyjaśnień. Gość, pan przez małe p dalej obraża forumowiczów....

Taki trend.

Byłem w Lublinie parę dni temu ale nie chciałem przeszkadzać....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Commander napisał:

Ja zostałem nazywany wprost debilem i jakby nie było tematu. Żadnych przeprosin, wyjaśnień. Gość, pan przez małe p dalej obraża forumowiczów....

Co sie przejmujesz, widzialem Twoja dyskusje z ta osoba i niestety tak bywa. Internet powoduje ze ludzie mysla ze sa anonimowi i ze ten "cyfrowy" dystans pozwala na takie obrazanie... Na zywo jest zupelnie inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Analog82 napisał:

Co sie przejmujesz, widzialem Twoja dyskusje z ta osoba i niestety tak bywa. Internet powoduje ze ludzie mysla ze sa anonimowi i ze ten "cyfrowy" dystans pozwala na takie obrazanie... Na zywo jest zupelnie inaczej :)

Wiesz przejąłem się.

Nie piszę relacji w tym roku z rajdu po Polsce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czegoś tu nie rozumiem? Jak mirek szuka dla was samochod/przyczepę w D, to macie już z nim podpisaną umowe i wpłaconą zaliczkę?

Czy jednak obowiazuje ustna umowa?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Commander napisał:

Krzysiu masz absolutną rację. Niestety tak się stało.

Ja zostałem nazywany wprost debilem i jakby nie było tematu. Żadnych przeprosin, wyjaśnień. Gość, pan przez małe p dalej obraża forumowiczów....

Przykre jest to, o czym piszesz. Doskonale Ciebie rozumiem, ponieważ sam niejednokrotnie takich sytuacji doświadczyłem. Miałem nadzieję, że będą one stopniowo zanikać, ale chyba się myliłem. Tak będzie dotąd, dokąd w większości będziemy podobne sprawy tolerować. Obojętność jest najgorsza, ponieważ nie reagując, dajemy przyzwolenie.

5 godzin temu, Commander napisał:

Taki trend.

Tak, to taki trend, który obserwuję już od dosyć dawna. Ludzie przestają być dla siebie życzliwi, pomocni i uprzejmi. Stają się zawistni, o byle co zazdrośni i samolubni. W parze z tym idą często wulgaryzmy, inwektywy i pod byle pretekstem wyładowywanie na bliźnich własnych frustracji i kompleksów. Coraz mniej ludzi dostrzega niestosowność używania pewnych słów, które przez to stają się coraz bardziej popularne, a w końcu zatracają swoje pierwotne znaczenie. Z naszej kultury i języka wypierane są pozytywne treści, a w ich miejscu pojawiają się dziwolągi słowne, których nie wstydzą się nawet media i współcześni tzw. "celebryci". No cóż, nie każda zmiana jest jednak dobra. W wielu środowiskach, im więcej takich słów używasz, tym bardziej jesteś "cool" i na czasie. Cytując klasyków gatunku: po prostu jesteś "zajebisty"!
Przepraszam, za słowo, które tak naprawdę zupełnie nic nie znaczy, jednak dla mnie ma wciąż ten sam, negatywny wydźwięk, podobnie, jak kilka innych, które pojawiły się w tym wątku.

Na szczęście, nie wszyscy jeszcze "zdziwaczeli" i wciąż istnieje pokaźna grupa ludzi, którzy nie zatracili swojego człowieczeństwa oraz tych wszystkich pozytywnych cech, które są typowe dla naszego gatunku. Wciąż są wśród nas osoby sympatyczne, bardzo uczynne, życzliwe i gotowe do pomocy w niemal każdej sytuacji. Tacy ludzie są w większości na naszym Forum, o czym również mogłem się przekonać. To jest bardzo budujące. Pozwala mieć nadzieję, że właśnie oni zdobędą przewagę i kiedyś wszystko wróci do normalności.

5 godzin temu, Commander napisał:

Byłem w Lublinie parę dni temu ale nie chciałem przeszkadzać....?

Nie wiem, czy byłem w tym czasie obecny, ale szkoda, że nie napisałeś. Miło byłoby się spotkać, choćby nawet tylko na chwilę, gdzieś przy kawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2021 o 20:19, Commander napisał:

Krzysiu masz absolutną rację. Niestety tak się stało.

Ja zostałem nazywany wprost debilem i jakby nie było tematu. Żadnych przeprosin, wyjaśnień. Gość, pan przez małe p dalej obraża forumowiczów....

Taki trend.

Byłem w Lublinie parę dni temu ale nie chciałem przeszkadzać....?

Jacek staramy się wszystko czytać i reagować, ale zawsze masz przycisk z raportowaniem. Czasem nawet nie wiesz, ale gość który narozrabia "punktuje", albo ma wyłączoną możliwość pisania. 

Jeśli chodzi o główny temat - dyskusję zamykam, przykre tylko że to z kobiecej klawiatury sypią się na forum takie teksty. Aż strach pomyśleć, jak rozmową z taką mamą, żoną czy dziewczyną w ich przyczepie wygląda :skromny:. Byle z daleka od takich sąsiadów na campingu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.