Skocz do zawartości

Bieszczady Wyprawa I - termin 4-11 lipiec 2009 lista


Rekomendowane odpowiedzi

:) Elcia to ja - trochę za dorosła jak na Twoją wnusię :krzykacz: . A na spacerki z pewnością będziesz mógł pójść z Noemi - bardzo komunikatywną pięciolatką

 

Rysiu musisz się jako dziadek przygotować bo mała Noemi jest niezwykła - to żywe srebro i mądrala niespotykana, ja jako wujek coś mogę powiedzieć :):ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czuje ze bedzie faaaaajnie :ok:

Fajnie .Będzie superowo u ciebie jesteśmy na kawie ok 11-tej. o 10-tej u Leszka o 9-tej. u Rysiaczka , a u Adje o 7-mej rano oczywiście :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:krzykacz: Czytam posty,oglądam listę i myślę że jak wieść o spotkanku po Bieszczadach się rozniesie to bace wszystkie barany wychowają . Dla baranów takie ognisko na spocie to może być groźniejsze od watahy wilków. :):):ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku żarty żartami,a ty szykuj dla nas jakąś fajną trasę

Z tym szykowaniem to ja bym proponował że na miejscu się zobaczy co będzie można przejść . Lipiec jak lipiec nie zawsze nadaje się do większego łażenia. Może poczekajmy jak coś wymyśli Greg .Może zna coś ciekawego to sam bym z moją załogą na taką lekką trasę dołączył. Kiedyś napisał :

 

....”Ponieważ uwielbiam łazić po bieszczadach proponuje dwie lekkie trasy piesze całodniowe. bedę miał chwile siądę nad mapami i coś ułoże. Nie za cięzkie abyśmy wrócili w komplecie ale fajne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie .Będzie superowo u ciebie jesteśmy na kawie ok 11-tej. o 10-tej u Leszka o 9-tej. u Rysiaczka , a u Adje o 7-mej rano oczywiście :ok:

Ja bym tego nie przeżył (biedne serduszko) :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuje ze bedzie faaaaajnie :ok:

Fajnie .Będzie superowo u ciebie jesteśmy na kawie ok 11-tej. o 10-tej u Leszka o 9-tej. u Rysiaczka , a u Adje o 7-mej rano oczywiście :krzykacz:

 

uffff to znaczy ze pospie dluzej :) no dobrze ide na taki uklad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku żarty żartami,a ty szykuj dla nas jakąś fajną trasę

Z tym szykowaniem to ja bym proponował że na miejscu się zobaczy co będzie można przejść . Lipiec jak lipiec nie zawsze nadaje się do większego łażenia. Może poczekajmy jak coś wymyśli Greg .Może zna coś ciekawego to sam bym z moją załogą na taką lekką trasę dołączył. Kiedyś napisał :

 

....”Ponieważ uwielbiam łazić po bieszczadach proponuje dwie lekkie trasy piesze całodniowe. bedę miał chwile siądę nad mapami i coś ułoże. Nie za cięzkie abyśmy wrócili w komplecie ale fajne...

Leszku w ten wekend jedziemy do lasu więc bedzie chwilka aby pomyslec nad tym.jutro odzyskam moje stare zapiski i w poniedziałek cos skrobne na ten temat. Troszke poznałem realia tam panujace i uczestników tego spotkania więc albo zrobi,y petelke z alternatywna nawiązka albo cos miłego lekkiego i przyjemnego. Wazne są tylko buty a reszta spoko

greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuszą mnie te bieszczady,kusi mnie greg tym bardziej że obiecał pomoczyć ze mną kije w solinie.A potem pomoczymy twarz :ok: w gregowych naleweczkach słynnych na całe forum i ten becok pieczony bee bee bee :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.