Skocz do zawartości

"zimowanie" przyczepy


widelec

  

107 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie ponosisz koszty zimowania przyczepy (pazdziernik-kwiecien)

    • 500 i wiecej
      10
    • 300-500 zl
      7
    • 0 zl
      115
    • 50-100 zl
      7
    • 100-200 zl
      7
    • 200-300zl
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Powstał nowy parking w okolicach Auchan Modlińska w Warszawie, w ofercie jest parkowanie "pod chmurką" lub pod dachem w hali. Niestety dla mnie ceny zaporowe, według uzyskanych przez telefon informacji:

- 200 PLN netto za miesiąc za postój przyczepy pod chmurką

- 250 PLN netto za miesiąc za postój w hali.

 

Może komuś to odpowiada, dla mnie zdecydowanie za drogo. Dla zainteresowanych nr tel. spisany z banera 693-808-587.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powstał nowy parking w okolicach Auchan Modlińska w Warszawie, w ofercie jest parkowanie "pod chmurką" lub pod dachem w hali. Niestety dla mnie ceny zaporowe, według uzyskanych przez telefon informacji:

- 200 PLN netto za miesiąc za postój przyczepy pod chmurką

- 250 PLN netto za miesiąc za postój w hali.

 

Może komuś to odpowiada, dla mnie zdecydowanie za drogo. Dla zainteresowanych nr tel. spisany z banera 693-808-587.

 

To faktycznie za drogo.A miałbym tak blisko ,tylko przez grota skoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

No i budka znalazła bezpieczne schronienie na najbliższe kilka miesięcy :)

 

med_gallery_5296_180_268320.jpg

 

Moja juz śpi od miesiąca......

Niedawno byłem ją odwiedzić - złamałem korkociąg w domu i trzeba było podskoczyć po rezerwowy........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś Ty ją do zamrażarki wstawił ? :look::-]

 

 

nieeee....... to była ta nieszczęsna sobota, gdzie zaplanowałem do południa wymianę opon na zimowe, a po południu - jeszcze przed sniegiem chciałem zawieźć budkę na halę.

W sobote rano okazało się, że wali sniegiem jak diabli.... a w zakładach oponiarskich kilometrowe kolejki. Opony zmieniłem sam pod domem, a budkę i tak zapiąłem (była co prawda sensacja na mieście) ale dotarłem szczęśliwie!

Potem tylko jeszcze drabina, miotła, zrzucenie śniegu. Zdjęcie zrobiłem telefonem zaraz po odśniezeniu 5 centymetrowej czapy.

Efekt faktycznie jak z zamrażarki :D

 

Ale ma doborowe towarzystwo - w szeregu z dwoma innymi Hobbytami :D

 

med_gallery_5296_180_93445.jpg

Edytowane przez GregorY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam! Szukamy schronienia dla naszej na zimę, najchętniej pod dachem w okolicy Katowic lub Bytomia. Może ktoś słyszał o wolnym pomieszczeniu lub miejscu???

W Imieliniu bezpiecznie przezimujesz. Biwak nad zalewem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.