Skocz do zawartości

Święta Uwexów


uwex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

11 godzin temu, Misio napisał:

I jak tam takie pierwsze wrażenia - już bardziej na chłodno?

Masz na myśli wrażenia na chłodno z kampera czy z Międzyzdrojów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, uwex napisał:

Masz na myśli wrażenia na chłodno z kampera czy z Międzyzdrojów ?

Z kampera, ale o Międzyzdrojach też możesz popisać...niby byliśmy już tam w tym roku 2 razy ale...zawsze fajnie usłyszeć i zobaczyć morze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Dopiero znalazłem ten wątek. Gratuluję nabytku i udanego wyjazdu. Niech służy przynosząc mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Super zdjęcia..
Pozdrawiam serdecznie.
Dziekujemy bardzo

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Z kampera, ale o Międzyzdrojach też możesz popisać...niby byliśmy już tam w tym roku 2 razy ale...zawsze fajnie usłyszeć i zobaczyć morze...
Czesc. Po kilku juz naszych wyjazdach mozemy powiedziec ze zamiana przyczepy na kampera w naszym przypadku byla strzałem w 10. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Myślę że był to odpowiedni moment na taka decyzje. Przy okazji pogoda ( niezbyt sprzyjająca) pozwoliła nam przetestowac kampera pod kątem wyjazdu zimowego i tu też już wiemy ze narty w kolejnym sezonie beda połączone z zimowym karawaninigiem. Milym naszym zdziwieniem jest też fakt iż nastawialiśmy się ze w kamperze bedziemy mieli mniej miejsca niz w przyczepie a jest na odwrót . No i drugie nasze zdziwienie i tu ukłon w kierunku naszych znajomych, którzy przekonywali nas, ze prysznic jest potrzebny - w przyczepie go nie mieliśmy- tu mamy i jest super. Szczególnie w czasie trwającej pandemii i zimnie na dworze - własny prysznic jest nieocenionym luksusem.
Co do parkingu w Międzyzdrojach- bylo milo i pieknie, ale jak patrze ile tam stoi zalog to chyba traci swoj urok i sens. Drugi minus to przy bardzo wietrznej pogodzie piasek mielismy wszędzie- szczególnie pod maska - troche jednak szkoda auta.
Pozdrowionka

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, uwex napisał:

 własny prysznic jest nieocenionym luksusem.

Dokładnie + bojler gazowy + duży zbiornik czystej + szarej wody...

6 godzin temu, uwex napisał:

Co do parkingu w Międzyzdrojach- bylo milo i pieknie, ale jak patrze ile tam stoi zalog to chyba traci swoj urok i sens. Drugi minus to przy bardzo wietrznej pogodzie piasek mielismy wszędzie- szczególnie pod maska - troche jednak szkoda auta.

Dlatego my bywamy nad morzem 4-6razy w ciągu roku (mimo dużo mniej komfortowego auta) ale zawsze poza "szczytami", a i tak chętniej stajemy w mniejszych miejscowościach (a najchętniej między nimi...)

A parking Beach w Międzyzdrojach ma swój "klimat"... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.